Μανιταρόσουπα.....γαρνιρισμένη με σκόνη!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κι ακόμα ένα δια χειρός @jotor

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κι ακόμα ένα δια χειρός @jotor

Λέτε να ξαναγίνει νυχτερινή??
Τα φώτα της μπετονιέρας ξεχάστε τα.... Καντήλι ο Γκάντι!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Λέτε να ξαναγίνει νυχτερινή??
Τα φώτα της μπετονιέρας ξεχάστε τα.... Καντήλι ο Γκάντι!
Νταξ', 240 χλμ η διαδρομή του Σαββάτου δεν τη λες και λίγη....θα εξαρτηθεί από τις καθυστερήσεις........Αλλιώς η γιαγιά με το φακό στο περδικονέρι θα μας φωνάζει πάλι "απ'δω για τρόπιααα, απ'δωω"
:roflmao:
 

Ragnarsson

Μέλος
Περιοχή
Άνω Πατήσια, Αθήνα
Όνομα
Thanos
Μοτό
Φρέσκος Έρωτας F 800 GS Anniversary
Λάστιχα... Είναι απαραίτητα για τέτοιες βόλτες!
Για να μην χρειαστούν τα κάγκελα... Βασικά.
fixed ;)
και με πρόκαμε ο από κάτου, που πολύ καλά το είπε!!!
κατάλαβα, χλωμό με βλέπω με τα 90/10... Που θα μου πάει, θα πάω και στον τσαγκάρη και θα σας πετύχω τον Δεκέμβρη.

Οπτικοακουστικό υλικό φροντίστε!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κανω μια λιστα για αυτους που θα κοιμηθουν Φολοη, για να κανονισουμε τα κρεβατια
Νομιζω οτι μεχρι στιγμης οι παρακατω ειναι για υπνο

@jotor
@Pikinos
@rodouma
@Giorgopro
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Την καλημέρα μου στην παρέα.
Τι ώρα να υπολογίζουμε εκκίνηση από Κιάτο?
Επειδή είναι μικρή η μέρα... Θα δώσουμε ραντεβού γύρω στις 8 Σκαραμαγκά, για να ξεκινήσουμε το αργότερο 10 από Κιάτο!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Λέτε να ξαναγίνει νυχτερινή??
Τα φώτα της μπετονιέρας ξεχάστε τα.... Καντήλι ο Γκάντι!
Θα πηγαίνετε σιγούλια σιγούλια, μαλακωσιά:cool::p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα πηγαίνετε σιγούλια σιγούλια, μαλακωσιά:cool::p
Μαλακωσια... Δεν υπάρχει!
Ρυθμός σβέλτος για να μην κρυώσει η προβατίνα!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Σκοτεινές διεργασίες και ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες κάνουν λόγο για απόβαση ενισχυμένου Αχαικού μπλοκ....
Ενας ο Αμβροσιος :sav:,...ενας Ιπταμενος εδαφους:ptl:,...ενας μαστροΧαλαστης:tzt:... κι ενας ακομα μου μενει για να κλεισει το παζλ...:wtf,:Ελληνας κροισος με Γερμανιδα και 10 γραμματα ποιος να'ναι ποιος να'ναι...:thinking:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κανω μια λιστα για αυτους που θα κοιμηθουν Φολοη, για να κανονισουμε τα κρεβατια
θειο...Υπολογιζε σε 1 δωμα ευαερο ευηλιο ευτυχισμενο και ολα τα "ευ'...με θέα θάλασσα και σοφιτα με λουξ τζακουζι και ενα τζακι Γερμανικο να χουχουλιασουμε και μια 4αδα ΜηναροΑιγιαλεις...και να χει χωρο οξω για μποτες εντουραδικες γιατιν ζεχνουν τα ποδια μας μετα απο λασπολουτρα ιαματικα...και μια μυγοσκοτωστρα:fls: για αρκουδες βραδυνες...ζζζζζζ χρρρρρ ΑΓΚΡΡΡΡΡΡ ΜΠΑΦ...και κατω:plqtr:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μαλακωσια... Δεν υπάρχει!
Ρυθμός σβέλτος για να μην κρυώσει η προβατίνα!!!
Ετσι γεισαου...ακουσα μανιταρια και νομιζα οτι παμε εκδρομη με Λεωφορειο του ΚΤΕΛ 30 ξανθιες στα καμμενα Βουρλα...τωρα ΜΑΛΙΣΤΑ...θα γινει της προβατινας σιακατου...:friendship::prft:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κανω μια λιστα για αυτους που θα κοιμηθουν Φολοη, για να κανονισουμε τα κρεβατια
Νομιζω οτι μεχρι στιγμης οι παρακατω ειναι για υπνο

@jotor
@Pikinos
@rodouma
@Giorgopro
@mAthosalas
@kargiolikia
@kargiolikia
@kargiolikia
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
@mAthosalas
@kargiolikia
@kargiolikia
@kargiolikia
με θυμισες ενα ανεκδοτο με τοσα καργιολικια κοντα μου...:inlove::inlove::inlove::laugh:
Μπανει ενας σε φαρμακειο εχμμμ λεει να..ηθελα..:rolleyes:πως να το πω..δηλαδη...:hungover:πειτε κυριε λεει ο φαρμακοτριφτης...μη ντρεπεστε...κατακοκκινος αυτος λεει να θελω...κατι δυνατο...μια αλοιφη...:cool::wacky:Τι αλοφη λεει ο φαρμακοτετοιος για τα χερια εχω μια σουπερ καλη που...Οχιιιι λεει ο ανθρωπακος...εχω ενα ραντεβουδακι με 3 καργιολακια σημερα σουπερ ντουπερ και θελω μια αλοιφη να την απλωσω πανω στο εργαλειο να εχω ντουρο γουαου στυση να τις κανω ολες παρθενες...:inlove::devilish:Ααα εχω μια εξαιρετικη για τετοιες περιπτωσεις και του δινει μια λοιπον ο φαρμακοποιος και φευγει...2 μερες μετα ξαναπαει απο κει...Φιλε μου του λεει ο φαρμακοποτης τι εγινε ολα καλα ειχες την επιθυμητη στυση ολα καλα?...:cool:Ναιιι δηλαδη ολα καλα ειχα το εργαλειο τουμπανο και να...ρε φιλε δε μου δινεις και εκεινη την αλοιφη για τα χερια που ελεγες γιατι τελικα δεν ηρθαν τα 3 καργιολακια...:wacky::mooning:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Βαζω και τις 3 διαδρομες σε μορφη .kmz για οσους παιζουμε με Google maps και ας τις βαλει καποιος Διαχιεριστης ολες μαζι και τις .gpx του Θοδωρη @forester στο 1ο ποστ μαζεμενες...:mps2:
 

Attachments

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Βαζω και τις 3 διαδρομες σε μορφη .kmz για οσους παιζουμε με Google maps και ας τις βαλει καποιος Διαχιεριστης ολες μαζι και τις .gpx του Θοδωρη @forester στο 1ο ποστ μαζεμενες...:mps2:
Ετσι ειναι καλυτερες:p !!! Καλα να περασετε ;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κανω μια λιστα για αυτους που θα κοιμηθουν Φολοη, για να κανονισουμε τα κρεβατια
Νομιζω οτι μεχρι στιγμης οι παρακατω ειναι για υπνο

@jotor
@Pikinos
@rodouma
@Giorgopro
@mAthosalas
@kargiolikia
@kargiolikia
@kargiolikia
@Nikolas77
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom