Μανιταρόσουπα 2020

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Προσπαθώ να ψησω το Goulas να με παρασύρει να έρθουμε χαχαχχ.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ναι η αλήθεια είναι πως θέλετε και πολύ πιεση χαχαχα. Που άμα δεν επαιζε η δουλειά θα είχατε κατασκηνωσει σε κάνα βουνό ξέρω γω μόνιμα!

Αντε ελάτε να τη περάσουμε φίνα! Έχω προβληματιστει μόνο πως θα το κάνω κι εγώ με τα ασφάλτινα χλμ. Δεν είναι τόσο θέμα να κάνουμε κάμποσα ασφάλτινα αλλά έχω επάνω τα Enduro τα λαστιχάκια τα γλυκούλια μου και θα την ακούσουν στερεοφωνικά...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
allen
Δε σε βλέπω ενεργό και στεναχωριέμαι...
Για κάνε τα κουμάντα σου :drt:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ναι η αλήθεια είναι πως θέλετε και πολύ πιεση χαχαχα. Που άμα δεν επαιζε η δουλειά θα είχατε κατασκηνωσει σε κάνα βουνό ξέρω γω μόνιμα!

Αντε ελάτε να τη περάσουμε φίνα! Έχω προβληματιστει μόνο πως θα το κάνω κι εγώ με τα ασφάλτινα χλμ. Δεν είναι τόσο θέμα να κάνουμε κάμποσα ασφάλτινα αλλά έχω επάνω τα Enduro τα λαστιχάκια τα γλυκούλια μου και θα την ακούσουν στερεοφωνικά...
Βαγγέλη σου έχω λύση.
Αφήνεις το τρέιλερ στο Κιάτο, μπαίνουμε χώμα, βγαίνουμε Φολοη, τρώμε, κοιμόμαστε αγκαλιά, ξυπνάμε, καφέ, παιχνίδι στη Φολοη δια χειρός gsmaniac και παίρνουμε το δρόμο της επιστροφής πάλι από χώμα μέχρι Κιάτο, ανάποδα αυτή τη φορά!

Milion dollar idea???
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βαγγέλη σου έχω λύση.
Αφήνεις το τρέιλερ στο Κιάτο, μπαίνουμε χώμα, βγαίνουμε Φολοη, τρώμε, κοιμόμαστε αγκαλιά, ξυπνάμε, καφέ, παιχνίδι στη Φολοη δια χειρός gsmaniac και παίρνουμε το δρόμο της επιστροφής πάλι από χώμα μέχρι Κιάτο, ανάποδα αυτή τη φορά!

Milion dollar idea???
Μεσαααα.... Κόβουμε το κομμάτι του λάδωνα την Κυριακή και κάνουμε ανάποδα μέχρι Κιάτο.
Μπορούμε να βγάλουμε και διαδρομή από Καλάβρυτα κλπ κλπ
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Βαγγέλη(tc-drift) άμα χρειαστείς οδική για το εργαλείο θα είμαι stand by :fun:fun:fun
Δεν ειναι τίποτα Γιώργο μου.. Περίοδος προσαρμογής είναι.. Το πέρασα κι εγώ όταν πουλησα τα Γιαπωνέζικα.. Ζεις μια φυσιολογική άρνηση μέσα σου...

Μεχρι να συνηθίσεις πως πλέον έχεις ιταλικό και είναι full αξιοπισταχαχαχαχαχαχαχα...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μεσαααα.... Κόβουμε το κομμάτι του λάδωνα την Κυριακή και κάνουμε ανάποδα μέχρι Κιάτο.
Μπορούμε να βγάλουμε και διαδρομή από Καλάβρυτα κλπ κλπ
300 χιλιόμετρα χώμα σε ένα διήμεροοοο?
Τέτοια να μας λες να μην κλείσω μάτι μέχρι την εκκίνησηηη!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Από αύριο ξεκινάω τη δίαιτα του εντουρά!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
300 χιλιόμετρα χώμα σε ένα διήμεροοοο?
Τέτοια να μας λες να μην κλείσω μάτι μέχρι την εκκίνησηηη!!
Θα το συζητήσουμε Σάββατο βράδυ τρώγοντας μανιτάρια... Και άμα βγάλουμε άκρη σφύρα μου
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τρώω απ'όλα και βλέπω εντούρο :p
Εσύ...?
Ένας vegan...???
Πέφτω από τα σύννεφα...
(Όσον αφορά το φαΐ... :p:p:p)
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Αγόρια μου και εγώ μέσα και επιστροφή ανάποδα χώμα και από τα δέντρα Πάνου θα περάσω!!!!

Κάντε μια ευχή να μην δουλέψω Σάββατο να τα πούμε:inlove:
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Δεν ειναι τίποτα Γιώργο μου.. Περίοδος προσαρμογής είναι.. Το πέρασα κι εγώ όταν πουλησα τα Γιαπωνέζικα.. Ζεις μια φυσιολογική άρνηση μέσα σου...

Μεχρι να συνηθίσεις πως πλέον έχεις ιταλικό και είναι full αξιοπισταχαχαχαχαχαχαχα...
Ένα σου λέω μόνο, παίρνει τσακμακι πλέον.... Το μόνο που ήθελε ήταν ένα μήνα ψάξιμο να βρω ότι τα καλώδια του ανόρθωτη είναι λεπτά και στέλνουν λίγα βολτ στην μπαταρία, και 3 ώρες λύσε ~ δέσε για να φτάσω στον @@@@νο τον ανόρθωτη για να συνδέσω παράλληλα 2 κ@@καλώδια....
Τι εννοείς όλα το κάνουν αυτό Βαγγέλη μου??? :fun:fun:fun
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ένα σου λέω μόνο, παίρνει τσακμακι πλέον.... Το μόνο που ήθελε ήταν ένα μήνα ψάξιμο να βρω ότι τα καλώδια του ανόρθωτη είναι λεπτά και στέλνουν λίγα βολτ στην μπαταρία, και 3 ώρες λύσε ~ δέσε για να φτάσω στον @@@@νο τον ανόρθωτη για να συνδέσω παράλληλα 2 κ@@καλώδια....
Τι εννοείς όλα το κάνουν αυτό Βαγγέλη μου??? :fun:fun:fun
Άμα ήξερες πόσο ήταν η τιμή του χαλκού εκείνα τα χρόνια θα καταλάβαινες αλλά σας έφαγε η αμορφωσιά και η ημιμάθεια..

Δε θα πέσει έξω το εργοστάσιο να σου βάζει εσένα καλώδια χοντρα χοντρα να παίρνεις τσακμακι.. Και οι κατηφόρες τι ρόλο παίζουν? Ξεκινάς παίρνεις φορά πετάς μια τρίτη έτοιμος..

Και να στο πω κι αλλιώς. Τους φίλους τι τους έχεις? Ένα φιλαράκι θα περάσει έξω απ το σπίτι να σε πάει πατακι.

Αυτα δεν είναι μηχανάκια, κοινωνικά πειράματα είναι. Ύμνος στην ανθρώπινη φιλιά και την σύσφιξη των σχέσεων. Αλλά που εσείς? Ξύλα απελεκητα..
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Άμα ήξερες πόσο ήταν η τιμή του χαλκού εκείνα τα χρόνια θα καταλάβαινες αλλά σας έφαγε η αμορφωσιά και η ημιμάθεια..

Δε θα πέσει έξω το εργοστάσιο να σου βάζει εσένα καλώδια χοντρα χοντρα να παίρνεις τσακμακι.. Και οι κατηφόρες τι ρόλο παίζουν? Ξεκινάς παίρνεις φορά πετάς μια τρίτη έτοιμος..

Και να στο πω κι αλλιώς. Τους φίλους τι τους έχεις? Ένα φιλαράκι θα περάσει έξω απ το σπίτι να σε πάει πατακι.

Αυτα δεν είναι μηχανάκια, κοινωνικά πειράματα είναι. Ύμνος στην ανθρώπινη φιλιά και την σύσφιξη των σχέσεων. Αλλά που εσείς? Ξύλα απελεκητα..
Που να δεις τι πέρασα για να αλλάξω συμπλέκτη.... Η γειτονιά μαζεύτηκε!!!

Γι αυτό σου λέω.... Είμαι έτοιμος για την Κυριακή!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom