Μας την έπεσαν!

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Εχθές βραδινές ώρες η πιθανόν ξημερώματα σήμερα,κάποιος ´´αντρασ´´την έπεσε στα κορίτσια μου, με μαχαίρι παρακαλω χαρακωσε τα δυο μονοσελα της Ιταλίδας και την κουκούλα,ευτυχωσ,δεξιά κι αριστερά της γερμανιδας!Απ´οτι γνωρίζω,τουλάχιστον μέχρι σήμερα,εχθρούς δεν εχω,πιθανόν κάποιον που επιθυμεί τις θέσεις Παρκιν που καταλαμβάνουν τα κορίτσια ,η δεν ξέρω....Πάντως χαίρομαι,αφού ήταν τα μοναδικά που πειραξαν και δεν τα πειραξαν περισσότερο.Απο σήμερα τα μαντρωσα και υσηχασα!
 

vpentza

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
βασίλης
Μοτό
R1200GS SE 2010
Όλοι οι ζηλιάρηδες, μικροτσούτσουνοι έχουν μαζευτεί στη γειτονιά σου !!!!!
Έλεος πια.....με τα κ@λ@παιδα !!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Απο οσο γνωριζω το θεμα παρκινγκ στην Καβαλα ειναι καυτη πατατα.
Ασφαλισε τα κοριτσια κι αν εχεις ορεξη και υπομονη θα το βρεις το παλληκαρι..
Ειναι σαφες παντως πως ηθελε να κανει ελεγχομενη ζημια γιατι αλλιως θα ειχες βαψιματα στο μεγαλο ρεζερβουαρ.
Για αντιδραση τωρα......οτι σου βγει.
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Μπα Πασχαλη μου δεν θα χαλαστω,μικρο το κακο.Πριν δυο χρονια μου τραβηξαν σωληνακι και πηραν βενζινη.Το πηρα αποφαση και τα εκλεισα μεσα και τελος!
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Αλητεία , ζήλεια , και ανέχεια !!! :cautious:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Πράγματι αλήτες.. Εμένα στην Ιταλία μου είχε τρυπήσει (είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ήταν αυτός) ένας παππούς με κλειδί την σέλα στο GSXF γιατί του είχα κάνει παρατήρηση που άφηνε το σκυλάκι του να μου κατουράει κάθε πρωί την ρόδα..
Τι να πεις.. Και μη χειρότερα!
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Έλα ρε φίλε τωρα το ειδα. Τα λέγαμε και επι τόπου προχθές!!
Δεν βάζεις καμία καμερουλα να γράφει;




Sent from my iPhone using Tapatalk
Τα'βαλα μεσα Κωστα,τι να πω εάν κι εκει τοτε θα βρω μια γραμμη να βαλω καμερα,κι ο θεος βοηθος!
 
Top Bottom