Μεγάλο Σάββατο στην κα. Νίτσα

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
AΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ για μετά το Πάσχα


Επειδή πολλά μας τα είπατε για το Χάνι και επειδή το έχω βάλει πινεζούλα από τότε που ακόμα ήμουν με τις εξωτερικές οστεοσυνθέσεις στα πόδια, και πηγαινοερχόταν ο Αμυρού με τα ταπεράκια... και επειδή είναι ανεπίτρεπτο που ΔΕΝ έχω οδηγήσει τον Μόρνο, και επειδή δείχνει πως θα έχει καλό καιρό και θέλω μια μεγαλη βόλτα σε τόσες μέρες αργίες... η πρόταση λέει καφέ Γαλαξίδι από Δεσφίνα, Πεντεόρια, γέφυρα Λέυκας, Μόρνος, λαχανοντολμάδες και άλλα στο Χάνι Ρέρεση και επιστροφή λογικά από τη βαρετή αλλά εύκολη εθνική...


Μίζα 09:00 από Σταθμό 14... αν φυσικά υπάρχουν συμμετοχές γιατί οικογένειες, αρνιά, κοκορέτσια :inlove:
 
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Επειδή το Γαλαξίδι έχει τον χρόνο του μπες βγες κλπ, και μετά έχεις πολύ δρόμο ακόμα σε σφιχτό τερέν, ίσως βολεύει καλύτερα το γνωστό μπαλκόνι στους Δελφούς για καφέ με θέα.

Το παρακολουθώ, αν και όλες οι τελευταίες βόλτες μου προς τα εκεί ήταν.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Συμφωνώ με τον αποπανω....κρατάς την διαδρομή όπως είναι, δεν σταματάς Γαλαξίδι και γυρίζεις από Γκιώνα
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Τώρα είδα τον χάρτη. Έχεις βάλει επιστροφή από Πάτρα o_O
Νόμιζα ότι ανεβαίνεις Δελφούς και επιστρέφεις από Ιτέα - Δεσφίνα (αγαπημένη ανάβαση :cool:)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σάββατο ρε τρελή; Δυστυχώς με μενού για 20+ άτομα και τις ετοιμασίες στο σπίτι δεν παίζει, ο σεφ/κηπουρός/καμαρώτος/σοφέρ/υπεύθυνος ωνίων είναι στην τρέλα :(
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ναι ωραίο είναι αλλά είναι ακόμα περισσότερο χρονοβόρο από αυτό που έγραψα πριν. Όπως και να έχει μπορείς να διαλέξεις επιστροφή μετά την κυρία Νίτσα και ανάλογος του τι έχεις παραγγείλει πριν :laugh:.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Άντε μπράβο ρε Νατάσσα γιατί αν περιμένουμε τους μεγάλους ταξιδευτές σωθηκαμαν
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Λοιπόν επειδή τρόποι να πάμε και να γυρίσουμε υπάρχουν πολλοί, αλλά πρέπει και εγώ που το προτείνω να μπορώ να το βγάλω.... θα επιμείνω στην αρχική μου πρόταση, γιατί η επιστροφή από εθνική όσο βαρετή και να είναι είναι safe, πιο ξεκούραστη και μπορώ και νύχτα.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Σάββατο ρε τρελή; Δυστυχώς με μενού για 20+ άτομα και τις ετοιμασίες στο σπίτι δεν παίζει, ο σεφ/κηπουρός/καμαρώτος/σοφέρ/υπεύθυνος ωνίων είναι στην τρέλα :(
Παρασκευή δίνει βροχές και αέρηδες :(
 

skritikos

Μέλος
Περιοχή
Dark side of the Moon
Όνομα
Stam
Μοτό
Honda CB500X '17
Γενικά ο καιρός δεν δείχνει αξιόπιστος. Σε άλλα μέρη θα είναι πιο ζόρικα Π&Σ, σε άλλα Κ&Δ.
Αλλά κάτι μου λέει πως θα έχουμε τρελό μιξ πάλι. Βλέποντας τα χθεσινά χιόνια στην Πάρνηθα.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Είμαι κοντά και θα με έψηνε,αλλά έχω babysitting καθότι η σύζυγος εργάζεται.
Ίσως βρω λύση αν και λίγο δύσκολο.
Αλλιώς, κερνάω καφέ στην Πάτρα.:)
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Μεγάλο Σάββατο τελευταία μέρα της νηστείας, να καταλήξει κανεις στο χάνι ρερεση και να μην μπορεί να φάει έναν αγριόχοιρο στη σούβλα μαζί με το τομάρι, ε δεν είναι βόλτα αυτό. Αυτό είναι το μαρτύριο του Τάνταλου
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom