Μεσοβδομαδιατικη βολτα Πεμπτη 19/09

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Την ερχόμενη Πέμπτη λέμε για μια χαλαρή και σύντομη εντουροβολτα με εκκίνηση από Βαρυμπομπη στην συνέχεια πέρασμα από Πάρνηθα και τελείωμα ή στα Σκουρτα η στην Αυλώνα...Λίγα χλμ και λίγες ώρες...Μαζί μου θα είναι ο Ηλίας ilias.ali και ένα ακόμα φιλαράκι...Σκοπός της βόλτας είναι να ξαναπατήσει χώμα μετά από χρόνια αποχής ο τρίτος φίλος οπότε τα πράγματα θα είναι πολύ χαλαρά...Αν ενδιαφέρεται κάνεις ραντεβού 9 το πρωί στο Χωριάτικο στον Αγ.Στεφανο....Το ξέρω ότι είναι δύσκολο λόγω ότι η βόλτα θα γίνει καθημερινή αλλά το ριχνω για να υπαρχει...
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Να ξέρετε ότι πολύ το πάλεψα... :(
Αλλά ?????? πάλι ο Γκάντι έμεινε ???? Πάρε ktm να σωθείς λέμε

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αλλά ?????? πάλι ο Γκάντι έμεινε ???? Πάρε ktm να σωθείς λέμε

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Όχι ρε.... Είναι σε καλή κατάσταση όταν δεν κάνει χλμ.
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Καλημέρα! Παιζόταν μέχρι τελευταία στιγμή! Σας προλαβαίνω αν είμαι εκεί 09:15;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Ωραία βόλτα...Η παρέα γνωστή με την προσθήκη του Χρήστου christoslazy τον οποιο είχαμε να δούμε από το τροφυ και σμρ γνωριστήκαμε καλύτερα και τα είπαμε πιο καλα και πολύ χάρηκα για αυτό...Η διαδρομή γνωστή και βατη...Εκκίνηση από Αγ.Στεφανο μετα Βαρυμπομπη,στην συνέχεια Αγιος Μερκουριος πέρασμα πάνω από Αυλώνα,κύκλος γύρω από την Πάρνηθα και τελείωμα Σκουρτα για καφεδάκι...Πολύ ωραίες αυτές οι σύντομες και κοντινές εξορμήσεις.. Άντε να ρίξει καμμία βροχή να δροσίσει και άλλο να κάνουμε και άλλες...Μερικές φωτο διάσπαρτες πιο κάτω...
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Ωραία βόλτα...Η παρέα γνωστή με την προσθήκη του Χρήστου christoslazy τον οποιο είχαμε να δούμε από το τροφυ και σμρ γνωριστήκαμε καλύτερα και τα είπαμε πιο καλα και πολύ χάρηκα για αυτό...Η διαδρομή γνωστή και βατη...Εκκίνηση από Αγ.Στεφανο μετα Βαρυμπομπη,στην συνέχεια Αγιος Μερκουριος πέρασμα πάνω από Αυλώνα,κύκλος γύρω από την Πάρνηθα και τελείωμα Σκουρτα για καφεδάκι...Πολύ ωραίες αυτές οι σύντομες και κοντινές εξορμήσεις.. Άντε να ρίξει καμμία βροχή να δροσίσει και άλλο να κάνουμε και άλλες...Μερικές φωτο διάσπαρτες πιο κάτω...
Οντως ωραία βόλτα κ αναπάντεχη, αρα ακόμα καλύτερη! Παιδιά, η χαρά δίκη μου που σας γνώρισα και από κοντά, είστε ωραίο τιμ! Άντε και σε επόμενη... :) !


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Top Bottom