Μετά το fazer το χάος, μετά το fazer το τίποτααααααα (δηλαδή μετά το fazer, τι;;;; )

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Και όμως στο FB group με τα fazer κάποιος το έχει κάνει ψηλό και όρθιο, σαν XR. Και δεν ήταν άσχημο.
Πάρε άλλο ένα Φέηζερ λέμε ,κ κάντο ΜέγκλαΟνΟφφ.
Τι δεν καταλαβαίν'ςςςςςςς...
Μούν@ρος θα είναι.
Και θα σου περισέψουνΕ κ 20 χιλιάρικα στον κάδο απορριμάτων(=τραπεζα)
Μην κοιτάς τι κάνουν οι πολλοί κ αποσυντονίζεσαι.
Εσύ ,Ξέρεις! ;)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θα ήθελα να το δω αυτό Γιάννη, αν τύχει και το βρεις βάλε τη φωτο αν δε σου κάνει κόπο, δεν έχω ξαναδεί κάτι παρόμοιο
Αν δεν με γελάει το μάτι πρωινιάτικο, είναι αυτό


 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Ντόινγκ :cool:
Μάλιστα, μπαίνει και ο 18αρης μπροστινός από TDM 900 χωρίς μετατροπές! Γνωστός είχε το fazer έτσι καμία βδομάδα γιατί στο συνεργείο που το πήγε, είχαν και ένα TDM μέσα και ο μάστορας μπέρδεψε τους μπροστινούς!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το τραγικό δεν είναι αυτό, το τραγικό είναι ότι αυτοί με τα μπενέλια έχουν μούρη πιο ξινή και υφάτη και από άλλων μονδέλων πολλαπλάσιας τιμής... Δεν πάει καλά ο κόσμος λέμε.
Νομίζω υπερβάλλεις λιγάκι!! Τυχαίνει να ξέρω τα περισσότερα παιδιά απο τη λέσχη benelli και μάλλον το αντίθετο ισχύει!

Έλα ένα σάββατο απο τη λέσχη στο Φάληρο για ένα καφέ να το διαπιστώσεις!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Νομίζω υπερβάλλεις λιγάκι!! Τυχαίνει να ξέρω τα περισσότερα παιδιά απο τη λέσχη benelli και μάλλον το αντίθετο ισχύει!

Έλα ένα σάββατο απο τη λέσχη στο Φάληρο για ένα καφέ να το διαπιστώσεις!
Καλά να'ναι τα παιδιά, αλλά Σάββατο λες να αφήσω το κορίτσι και να "πάμε στο Φάληρο για καφέ"


θα με αναγκάσετε να κάνω στριτ φοτόγραφι τις ξινίλες, πράγμα εύκολο και λόγω ακρανωσιάς.

(k0k0s και με αρκετούς GSαίους, Vstromάδες, TDMάδες, Africaνους, Tigerάκηδες και βάλε στην λίΤΣα ότι θες ακόμα)
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
(k0k0s και με αρκετούς GSαίους, Vstromάδες, TDMάδες, Africaνους, Tigerάκηδες και βάλε στην λίΤΣα ότι θες ακόμα)
Σε μελετουσα σημερα το πρωι, Αλεξανδρας, μεταξυ αριστερης και μεσαιας, ενα σκουτερακι 50αρι μια σταλια μπροστα, χωρουσανε 2 απο δαυτο διπλα-διπλα, και σερνοτανε λες και πηγαινε βολτα στη Φοντανα Ντι Τρεβι. Του μαρσαρω μια-δυο απο πισω με τον 240kg-φαρδυ τιμονι-καγκελα ψυγειων Σουπερτενεκε να κανει στην ακρη , απλωνει το χερι και μου κανει νοημα "σιγα, μη βιαζεσαι". Αφου περασαμε καμια 20αρια σταματημενα . ξεκινησε παλι η κυκλοφορια και αρχισαν να κινουνται τα αυτοκινητα πιο γρηγορα απο εμας... Ε, εκει εδεησε ο κυριος και εκανε δεξια, και μου κανει και με το χερι νοημα "οριστε, περνα"...

Αμα φτιαξω την κορνα-ηχειο που ονειρευομαι να παιζει το "ρε εισαι τρελοοοοος ρεεεεεε, ΚΑ ΝΕ ΑΑΑΑΑ ΚΡΗΗΗΗΗΗΗ!!!!" θα ενημερωσω στην ενοτητα "επαγγελματιες".
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ρε μαχητές της ασφάλτου γιατί υποχρεώνετε τον κόσμο να οδηγεί γρήγορα μέσα στην κίνηση;
Αφού τόσο μπορεί/θελει να παει... μπορεί να είναι παπ@ρας,δε λέω, αλλά μπορεί και να φοβάται μην πέσει ρε φίλε ή να έχει ανασφάλεια μέσα στο μποτιλιαρισμα, ή δεν ξέρωκαιγωτι..
Γιατί να τον υποχρεώσω να "κάνε στη μπάντα ρε μλκ να περάσει ο γ@μάω"

Δεν κοροϊδεύω κανέναν ε... μην παρεξηγηθώ.. σάτιρα κανω
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος


Το 800..
Εάν έχεις παραπάνω σου πουλάω το δικό μου με δώρο 1lt λάδι.
1lt δώρο ε?? Για το ξεμάτιασμα???
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Simitis ρε Πέτρο τι ύψος σέλας έχεις;
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R


Το 800..
Εάν έχεις παραπάνω σου πουλάω το δικό μου με δώρο 1lt λάδι.
Θα το δω από κοντά μαζί με την Άφρικα σε λίγες μέρες στο NEC :D
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Ακριβώς επειδή το κέντρο δεν είναι κάθε μέρα, δεν είναι δίπλα μου αλλά 25-30 χιλιόμετρα μακριά, το μεγάλο μηχανάκι δεν θα περνάει χρόνο κολλημένο πρώτη δεύτερα. Οπότε δεν είναι άκυρη ιδέα το οτιδήποτε. Ακόμα και το fazer δυσανασχετεί με τα παπιά που κάνουν διήθηση αργά ή τους κουλούς με τις μπανιέρες, όχι με την κίνηση.


Το σκούτερ είναι άκυρη ιδέα. Αν πρέπει να κάνει 100 χιλιόμετρα, τα 90 τέρμα ανοιχτό στα 120-130χαω Εθνική οδό/Αττική οδό, θα του βγουν τα μάτια. Βεσπα θέλω μια μέρα κάποτε όποτε τύχει γιατί μου αρέσουν, όχι για σοβαρή μετακίνηση. Αν αλλάξω σπίτι σε κάτι αστικό, αλλάζει το πράγμα.
Φίλε Γιάννο σου μίλησα για scooter των 300 κεκ, το οποίο στα 120χαω φυσικά και δεν είναι τερμα ανοιχτο.

Σοβαρα και πέρα απο την πλάκα. Είναι κυριολεκτικά ένα scooter εργαλείο... Και ο λόγος ύπαρξης αυτών είναι να τα χρησιμοποιείς ως ΕΡΓΑΛΕΙΑ. Φόρτωμα, οικονομική και ξεκούραστη μετακίνηση.

1)Μικρό σε μέγεθος και όχι μπανιέρα
2)Με πάτωμα κανονικό για τα πόδια και όχι οι αηδίες τύπου πχ XMAX 250
3)Έχει 16άρες ζάντες
4)Έχει χώρο κάτω απο την σέλα.
5)Είναι Honda.

Αυτά...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ρε μαχητές της ασφάλτου γιατί υποχρεώνετε τον κόσμο να οδηγεί γρήγορα μέσα στην κίνηση;
Αφού τόσο μπορεί/θελει να παει... μπορεί να είναι παπ@ρας,δε λέω, αλλά μπορεί και να φοβάται μην πέσει ρε φίλε ή να έχει ανασφάλεια μέσα στο μποτιλιαρισμα, ή δεν ξέρωκαιγωτι..
Γιατί να τον υποχρεώσω να "κάνε στη μπάντα ρε μλκ να περάσει ο γ@μάω"

Δεν κοροϊδεύω κανέναν ε... μην παρεξηγηθώ.. σάτιρα κανω
Μισό λεπτό περιπτερά...

Θες να πας πιο αργά από την καθυστέρηση; Δικαίωμά σου.

Θες ΚΑΙ να πας πιο αργά από την καθυστέρηση ΚΑΙ να είσαι αριστερά ΚΑΙ να μην διευκολύνεις τους άλλους να περνάνε KAI έναν σκλάβο να σου κάνει αέρα ΚΑΙ την μαμά σου με ταπεράκι κεφτέδες να σε μπουκώνει από την πίσω σέλα ΚΑΙ κομενάκι να σου κάνει τρυφερό μασάζ ΚΑΙ να μην σε δείρει όποιος έχει χέρια στον πλανήτη;

Τσακίζεσαι δεξιά ΟΠΟΥ έχει το πρώτο διαθέσιμο κενό, αλλάζεις πάνα αν έκανες κακάκια και συνεχίζεις όπως σε φώτισε ο ύψιστος.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Σε μελετουσα σημερα το πρωι, Αλεξανδρας, μεταξυ αριστερης και μεσαιας, ενα σκουτερακι 50αρι μια σταλια μπροστα, χωρουσανε 2 απο δαυτο διπλα-διπλα, και σερνοτανε λες και πηγαινε βολτα στη Φοντανα Ντι Τρεβι. Του μαρσαρω μια-δυο απο πισω με τον 240kg-φαρδυ τιμονι-καγκελα ψυγειων Σουπερτενεκε να κανει στην ακρη , απλωνει το χερι και μου κανει νοημα "σιγα, μη βιαζεσαι". Αφου περασαμε καμια 20αρια σταματημενα . ξεκινησε παλι η κυκλοφορια και αρχισαν να κινουνται τα αυτοκινητα πιο γρηγορα απο εμας... Ε, εκει εδεησε ο κυριος και εκανε δεξια, και μου κανει και με το χερι νοημα "οριστε, περνα"...

Αμα φτιαξω την κορνα-ηχειο που ονειρευομαι να παιζει το "ρε εισαι τρελοοοοος ρεεεεεε, ΚΑ ΝΕ ΑΑΑΑΑ ΚΡΗΗΗΗΗΗΗ!!!!" θα ενημερωσω στην ενοτητα "επαγγελματιες".
Μυστη Κώστα οπότε φτιαχτεί αυτό εργαλείο και βγει στην παραγωγή θα είμαι ο πρώτος πελάτης σου.
Έκλαψα να ξέρεις.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ρε μαχητές της ασφάλτου γιατί υποχρεώνετε τον κόσμο να οδηγεί γρήγορα μέσα στην κίνηση;
Αφού τόσο μπορεί/θελει να παει... μπορεί να είναι παπ@ρας,δε λέω, αλλά μπορεί και να φοβάται μην πέσει ρε φίλε ή να έχει ανασφάλεια μέσα στο μποτιλιαρισμα, ή δεν ξέρωκαιγωτι..
Γιατί να τον υποχρεώσω να "κάνε στη μπάντα ρε μλκ να περάσει ο γ@μάω"

Δεν κοροϊδεύω κανέναν ε... μην παρεξηγηθώ.. σάτιρα κανω
Ενώ εμείς με τα προβολακια... Φαινόμαστε από μακριά και κανουν άκρη τα.. Λιμα
 

Simitis

Μέλος
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Ducati Multistrada Enduro
Top Bottom