Μετά το fazer το χάος, μετά το fazer το τίποτααααααα (δηλαδή μετά το fazer, τι;;;; )

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σωστό.... Όπως υπάρχουν και πολλά πριόνια ΚΤΜ με αυτοκόλλητα αγωνιστικά που δεν έχουν σκονιστει.
Και υπάρχουν σε επίσημα club.
Ότι θέλει και μπορει ο καθένας.
Γι αυτό ρε Κώστα είπα και προπέλες και αυστριακα και όλα...
Είπαμε είναι στον άνθρωπο.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Ασφαλώς, γούστο του και καπέλο του να το κάνει ότι γουστάρει το μηχανάκι.
Η κριτική όμως είναι κάτι αναπόφευκτο όταν εκτίθεσαι, με την καλή η την κακή έννοια.

Το θέμα είναι ότι γουστάρεις τη λεζαντα και κάνεις το κομμάτι σου.

Την κριτική την αντέχεις;
Η κριτικη πολλες φορες γινεται για να γινει....
Τελος παντων, ο καθενας ας περναει καλα με τον τροπο που τον ευχαριστει και ας φοραει και καμπαρντινα να κανει τον μπατμαν πανω στην μηχανη...

Εγω απλα ειπα γιατι κολλαμε σε αυτα που πουλανε, και γιατι αν τα αγορασουμε ειμαστε θυματα/λεζαντες...
Δεν πιστευω οτι εκτιθεσαι αν περασεις απο μια πλατεια που πριν περασε ενα μηχανακι ιδιο με το δικο σου!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εβλεπα mx-5 και ελεγα τι τα παιρνουν, αχρηστα αυτοκινητα κτλ...
Ε αγορασα ενα πριν 10μερες πιο πολυ δοκιμαστικα, και εχω μεινει χαζος με το τι κανει το αυτοκινητο....
Καλά και'συ MX-5 πηγες και πήρες;;
:p:p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Δεν ξερω τι ψαχνετε να βρειτε, αλλα για νας σας βοηθησω σας εχω τρεις λεξεις:


Δυσανεξια στη γλουτενη



Ή ξαφνικα ολο το 1% του δυτικου πληθυσμου που πασχει απο κοιλιοκακη συγκεντρωθηκε στην Ελλαδα, ή ακομη και τις ασθενειες ειμαστε ικανοι να τις κανουμε μοδα. Στα μηχανακια θα κολλουσαμε?
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Δεν ξερω τι ψαχνετε να βρειτε, αλλα για νας σας βοηθησω σας εχω τρεις λεξεις:


Δυσανεξια στη γλουτενη



Ή ξαφνικα ολο το 1% του δυτικου πληθυσμου που πασχει απο κοιλιοκακη συγκεντρωθηκε στην Ελλαδα, ή ακομη και τις ασθενειες ειμαστε ικανοι να τις κανουμε μοδα. Στα μηχανακια θα κολλουσαμε?
Εδω βρήκαμε δυσανεξία στα gs.
Στην γλουτένη θα σταματούσαμε;
Εκει υπαρχει και κάποια τεκμηριωμένη αποψη.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ηθελα να το ανοίγω και να το παίζω λεζάντας!!!
Δεν έφταναν τα λεφτα για slk
Δεν πιστεύω να κάνεις και τίποτα ανάποδα τιμόνια στο Μπουρνάζι το Σαββατόβραδο.. :roflmao:
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Δεν πιστεύω να κάνεις και τίποτα ανάποδα τιμόνια στο Μπουρνάζι το Σαββατόβραδο.. :roflmao:
Οχι,Δεν εχει ερθει το μπλοκε απο το 2λιτρο ακομα...
Προς το παρον βάζω τερμα την μουσικη και βάζω πολυ ζελέ στην φρατζα.
Δεν φτανει λες;:fun
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Θα συμφωνήσω με τους προλα-Λύσσα-ντες...ακόμα κι αν εκείνοι διαΦωνήσουνε μαζί μου.

Ακούτε λοιπόν γειτόνοι τι έπαθα εχθες.

Ηθελα -που λέτε- να πάρω κάτι γάντια στην κυραΜάρω ,γιατί τα υπάρχοντα τρουπήσανε ,λόγω υπερβολικής χρήσης τωρα πιά (βλ.ΠενΦέ)
Βρήκα αυτά που ήθελε στο MotoRaid ,τα έκλεισα ,κ χθες το πρωί έπρεπε να πάω να τα πάρω.
Το αξιόπιστο Χόνδα μου δεν ...αφού έχει σπάσει η μανιβέλα κανα μήνα τώρα που είπα να το βάλω μπρός ,κ μεταχείρω δεν βρίσκω γιατί σπάνε λέει κ είναι ανάρπαστες ,κι ο ΣαραΒαλάκης την έχει 140 γιούργια.
Μέρα ,κεντρο ,με αμάξι ,είπα να μην.
Το Γελάδι δεν το βγάζω ποτέ στην πόλη ,αλλά είπα ,δεν βαριέσαι ,ας πάω με δαύτο.
Το σκυλομετάνιωσα.
Στο δρόμο όλοι με δείχνανε με το δαΧτυλο.
Ασε που ο μλκς φόρεσα κ το ΠενΦέ μπουφάν που πήρα τελευταία(μεταχείρω κι αυτό σαν το Γελάδι)
Σιγά πάγαινα ,με κοιτάγανε.
Γλήγορα πήγαινα ,με δείχνανε.
Την παρκάριζα ,με κοιτάγανε.
Την ξεπαρκάριζα ,με ξανα-δείχνανε.
Εφαγα τέτοιο μάτι ,που μόλις γύρισα σπίτι την έλουσα με αγιασμό.

Ενιωσα τέτοια ντροπή που τόλμησα να αγοράσω ΠενΦέ ,πόσω δε μάλλον να τολμήσω να κυκλοφορήσω με ΠενΦέ εντός αστικού ιστού ,που σκέφτηκα να την βάλω αγγελία με το που γύρισα όρθιος σπίτι.
Αλλά δεν προλάβαινα γιατί στο γυρισμό πήγα μια βόλτα κι άργησα να επιστρέψω ,κι έπρεπε να φύγω για εργασία.
Μέχρι να γυρίσω endometaxi ,είχα κανονίσει την βόλτα της επόμενης Κυριακής ,οπότε το ανέβαλα.
Ντροπή μου ,το παραδέχομαι ,αλλά θα ξαναματαπάω βόλτα με το Γελάδι.
Ελπίζω μόνο να έπιασε το ξεμάτιασμα ,γιατί αυτό το ρημάδι δεν σπρώχνεται ,ούτε ρυμουλκείται.


ΥΓ: Για εξιλέωση παράγγειλα την μανιβέλα του Χόνδα από τον ΣαΡαΒαΛάκη>>>140 Γιούργια.
Ελπίζω να μην ξανασπάσει ,γιατί στην ιδέα κ μόνο ,ότι θα ξαναβγάλω βόλτα το ΠενΦέ εντός πόλης....Ντραίπομε ραι φήλαι....
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Θα συμφωνήσω με τους προλα-Λύσσα-ντες...ακόμα κι αν εκείνοι διαΦωνήσουνε μαζί μου.

Ακούτε λοιπόν γειτόνοι τι έπαθα εχθες.

Ηθελα -που λέτε- να πάρω κάτι γάντια στην κυραΜάρω ,γιατί τα υπάρχοντα τρουπήσανε ,λόγω υπερβολικής χρήσης τωρα πιά (βλ.ΠενΦέ)
Βρήκα αυτά που ήθελε στο MotoRaid ,τα έκλεισα ,κ χθες το πρωί έπρεπε να πάω να τα πάρω.
Το αξιόπιστο Χόνδα μου δεν ...αφού έχει σπάσει η μανιβέλα κανα μήνα τώρα που είπα να το βάλω μπρός ,κ μεταχείρω δεν βρίσκω γιατί σπάνε λέει κ είναι ανάρπαστες ,κι ο ΣαραΒαλάκης την έχει 140 γιούργια.
Μέρα ,κεντρο ,με αμάξι ,είπα να μην.
Το Γελάδι δεν το βγάζω ποτέ στην πόλη ,αλλά είπα ,δεν βαριέσαι ,ας πάω με δαύτο.
Το σκυλομετάνιωσα.
Στο δρόμο όλοι με δείχνανε με το δαΧτυλο.
Ασε που ο μλκς φόρεσα κ το ΠενΦέ μπουφάν που πήρα τελευταία(μεταχείρω κι αυτό σαν το Γελάδι)
Σιγά πάγαινα ,με κοιτάγανε.
Γλήγορα πήγαινα ,με δείχνανε.
Την παρκάριζα ,με κοιτάγανε.
Την ξεπαρκάριζα ,με ξανα-δείχνανε.
Εφαγα τέτοιο μάτι ,που μόλις γύρισα σπίτι την έλουσα με αγιασμό.

Ενιωσα τέτοια ντροπή που τόλμησα να αγοράσω ΠενΦέ ,πόσω δε μάλλον να τολμήσω να κυκλοφορήσω με ΠενΦέ εντός αστικού ιστού ,που σκέφτηκα να την βάλω αγγελία με το που γύρισα όρθιος σπίτι.
Αλλά δεν προλάβαινα γιατί στο γυρισμό πήγα μια βόλτα κι άργησα να επιστρέψω ,κι έπρεπε να φύγω για εργασία.
Μέχρι να γυρίσω endometaxi ,είχα κανονίσει την βόλτα της επόμενης Κυριακής ,οπότε το ανέβαλα.
Ντροπή μου ,το παραδέχομαι ,αλλά θα ξαναματαπάω βόλτα με το Γελάδι.
Ελπίζω μόνο να έπιασε το ξεμάτιασμα ,γιατί αυτό το ρημάδι δεν σπρώχνεται ,ούτε ρυμουλκείται.


ΥΓ: Για εξιλέωση παράγγειλα την μανιβέλα του Χόνδα από τον ΣαΡαΒαΛάκη>>>140 Γιούργια.
Ελπίζω να μην ξανασπάσει ,γιατί στην ιδέα κ μόνο ,ότι θα ξαναβγάλω βόλτα το ΠενΦέ εντός πόλης....Ντραίπομε ραι φήλαι....
Αν δεν περασες απο Κολωνάκι ειναι σαν να μην εγινε. Μην σκας...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Θα συμφωνήσω με τους προλα-Λύσσα-ντες...ακόμα κι αν εκείνοι διαΦωνήσουνε μαζί μου.

Ακούτε λοιπόν γειτόνοι τι έπαθα εχθες.

Ηθελα -που λέτε- να πάρω κάτι γάντια στην κυραΜάρω ,γιατί τα υπάρχοντα τρουπήσανε ,λόγω υπερβολικής χρήσης τωρα πιά (βλ.ΠενΦέ)
Βρήκα αυτά που ήθελε στο MotoRaid ,τα έκλεισα ,κ χθες το πρωί έπρεπε να πάω να τα πάρω.
Το αξιόπιστο Χόνδα μου δεν ...αφού έχει σπάσει η μανιβέλα κανα μήνα τώρα που είπα να το βάλω μπρός ,κ μεταχείρω δεν βρίσκω γιατί σπάνε λέει κ είναι ανάρπαστες ,κι ο ΣαραΒαλάκης την έχει 140 γιούργια.
Μέρα ,κεντρο ,με αμάξι ,είπα να μην.
Το Γελάδι δεν το βγάζω ποτέ στην πόλη ,αλλά είπα ,δεν βαριέσαι ,ας πάω με δαύτο.
Το σκυλομετάνιωσα.
Στο δρόμο όλοι με δείχνανε με το δαΧτυλο.
Ασε που ο μλκς φόρεσα κ το ΠενΦέ μπουφάν που πήρα τελευταία(μεταχείρω κι αυτό σαν το Γελάδι)
Σιγά πάγαινα ,με κοιτάγανε.
Γλήγορα πήγαινα ,με δείχνανε.
Την παρκάριζα ,με κοιτάγανε.
Την ξεπαρκάριζα ,με ξανα-δείχνανε.
Εφαγα τέτοιο μάτι ,που μόλις γύρισα σπίτι την έλουσα με αγιασμό.

Ενιωσα τέτοια ντροπή που τόλμησα να αγοράσω ΠενΦέ ,πόσω δε μάλλον να τολμήσω να κυκλοφορήσω με ΠενΦέ εντός αστικού ιστού ,που σκέφτηκα να την βάλω αγγελία με το που γύρισα όρθιος σπίτι.
Αλλά δεν προλάβαινα γιατί στο γυρισμό πήγα μια βόλτα κι άργησα να επιστρέψω ,κι έπρεπε να φύγω για εργασία.
Μέχρι να γυρίσω endometaxi ,είχα κανονίσει την βόλτα της επόμενης Κυριακής ,οπότε το ανέβαλα.
Ντροπή μου ,το παραδέχομαι ,αλλά θα ξαναματαπάω βόλτα με το Γελάδι.
Ελπίζω μόνο να έπιασε το ξεμάτιασμα ,γιατί αυτό το ρημάδι δεν σπρώχνεται ,ούτε ρυμουλκείται.


ΥΓ: Για εξιλέωση παράγγειλα την μανιβέλα του Χόνδα από τον ΣαΡαΒαΛάκη>>>140 Γιούργια.
Ελπίζω να μην ξανασπάσει ,γιατί στην ιδέα κ μόνο ,ότι θα ξαναβγάλω βόλτα το ΠενΦέ εντός πόλης....Ντραίπομε ραι φήλαι....
Βρε γατούλη......
Σε κοιτούσαν γιατί δεν είχες το τριβαλιτσο...
Που πας και συ ξεβρακωτος στο κέντρο... :fun
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Βρε γατούλη......
Σε κοιτούσαν γιατί δεν είχες το τριβαλιτσο...
Που πας και συ ξεβρακωτος στο κέντρο... :fun
Ασε τις μλκΙες παλιοΚαΤεΜάκια ,κ πες στην κυραΛένη να ρίξει ένα ξεμμάτιασμα Speciale ,γιατί την Κυριακή θέλω να πάω βόλτα με τον Πουλή.
Α ,που'σαι ,Κυρ-θένο , 2 ξεμματιάσματα πες στην ΚυραΛένη ,γιατί έχει κ ο Πουλής ΠενΦέ.
Κυρ-Θένο ,τώρα που το σκέφτομαι ,πολλά ξεμματιάσματα πες στην ΚυραΛένη ,γιατί είναι πολλά τα ΠενΦέ τις Κυριακές στους δρόμους....εκτός πόλης.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ασε τις μλκΙες παλιοΚαΤεΜάκια ,κ πες στην κυραΛένη να ρίξει ένα ξεμμάτιασμα Speciale ,γιατί την Κυριακή θέλω να πάω βόλτα με τον Πουλή.
Α ,που'σαι ,Κυρ-θένο , 2 ξεμματιάσματα πες στην ΚυραΛένη ,γιατί έχει κ ο Πουλής ΠενΦέ.
Κυρ-Θένο ,τώρα που το σκέφτομαι ,πολλά ξεμματιάσματα πες στην ΚυραΛένη ,γιατί είναι πολλά τα ΠενΦέ τις Κυριακές στους δρόμους....εκτός πόλης.
Το 'βγάλε το μεροκάματο... :p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ασε τις μλκΙες παλιοΚαΤεΜάκια ,κ πες στην κυραΛένη να ρίξει ένα ξεμμάτιασμα Speciale ,γιατί την Κυριακή θέλω να πάω βόλτα με τον Πουλή.
Α ,που'σαι ,Κυρ-θένο , 2 ξεμματιάσματα πες στην ΚυραΛένη ,γιατί έχει κ ο Πουλής ΠενΦέ.
Κυρ-Θένο ,τώρα που το σκέφτομαι ,πολλά ξεμματιάσματα πες στην ΚυραΛένη ,γιατί είναι πολλά τα ΠενΦέ τις Κυριακές στους δρόμους....εκτός πόλης.
Ξεματιαζμα στο παρελθόν σου.... Πλέον μόνο καύσιμο στην προπέλα.
Μην κουράζεται την γυναίκα τζάμπα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ξεματιαζμα στο παρελθόν σου.... Πλέον μόνο καύσιμο στην προπέλα.
Μην κουράζεται την γυναίκα τζάμπα
Μην ανησυχείς...
Πλέον έχει εξελιχθεί...
Μπορεί να ξεματιάζει τα επιμέρους προβληματικά τμήματα της μοτό όπως π.χ το διαφορικό με μικρότερο φυσικά κόστος από το σύνολο της μοτοσυκλέτας...:friend:
 
Top Bottom