Μεταβιβαση οχηματος απλα και γρηγορα

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
αυτο το καινουριο κολπο λυνει πολλα θεματα οταν θες να πας και να αγορασεις κατι σε αλλο μερος...
ουτε κεπ,υπευθυνες δηλωσεις κτλπ..

 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Χρήσιμο...
Μπορείς να έχεις τις πληροφορίες που θες χωρίς να τρέχεις σε τσαντάκια, ντουλπάκια, σέλες, βαλιτσάκια και να θυμάσαι πότε έχεις τις υποχρεώσεις σου...

 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
λυνει τα χερια σε ανθρωπους που μπορουν να αγορασουν κατι το σκ π.χ...
Ναι, αλλά χωρίς να σε βγάζει από την επίσκεψη στην Διεύθυνση Συγκοινωνιών αργότερα...

Ζητάνε να έχεις πληρωμένα τα παράβολα και να τους τα πας για να πάρεις την νέα άδεια.
Μα αφού το παράβολο έχει κωδικό πληρωμής, γιατί πάλι χαρτούρα? Και ταχυδρομικά θα μπορούσε
να σου σταλεί η νέα άδεια και αυτόματα να ακυρωθεί η παλιά από τα εν χρήση αυτοκίνητα, χωρίς κόπο
και χάσιμο χρόνου....
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Ναι, αλλά χωρίς να σε βγάζει από την επίσκεψη στην Διεύθυνση Συγκοινωνιών αργότερα...

Ζητάνε να έχεις πληρωμένα τα παράβολα και να τους τα πας για να πάρεις την νέα άδεια.
Μα αφού το παράβολο έχει κωδικό πληρωμής, γιατί πάλι χαρτούρα? Και ταχυδρομικά θα μπορούσε
να σου σταλεί η νέα άδεια και αυτόματα να ακυρωθεί η παλιά από τα εν χρήση αυτοκίνητα, χωρίς κόπο
και χάσιμο χρόνου....
απ οτι διαβασα στο δευτερο συνδεσμο,ο πωλητης παραδιδει την αδεια..και η υπηρεσια θα στελνει την καινουρια εντος μηνος στο αγοραστη...
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Δεν ξέρω αν είναι σχετικό - μάλλον δεν είναι :rolleyes: - αλλά τον Αύγουστο κλείνει το τμήμα του υπουργείου που εκδίδει άδειες και πινακίδες για καινουρια; Γνωρίζει κάποιος;
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Δεν ξέρω αν είναι σχετικό - μάλλον δεν είναι :rolleyes: - αλλά τον Αύγουστο κλείνει το τμήμα του υπουργείου που εκδίδει άδειες και πινακίδες για καινουρια; Γνωρίζει κάποιος;
Χάσατε το ζουμί εδώ παιδιααααα.....
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Χρήσιμο...
Μπορείς να έχεις τις πληροφορίες που θες χωρίς να τρέχεις σε τσαντάκια, ντουλπάκια, σέλες, βαλιτσάκια και να θυμάσαι πότε έχεις τις υποχρεώσεις σου...

Εμένα που έχω περάσει ΚΤΕΟ και μου δείχνει ότι δεν έχω περάσει τι κάνω ;
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Εμένα που έχω περάσει ΚΤΕΟ και μου δείχνει ότι δεν έχω περάσει τι κάνω ;
Δεν ενημερωνονται όλες οι εφαρμογές τους την ίδια στιγμή, λίγο υπομονή εάν θέλεις να κάνεις κάτι.
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Δεν ενημερωνονται όλες οι εφαρμογές τους την ίδια στιγμή, λίγο υπομονή εάν θέλεις να κάνεις κάτι.
Το αμάξι που είναι περασμένο 1 χρόνο πριν το δείχνει κανονικά.
Εδώ σε θέλω ...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εμένα που έχω περάσει ΚΤΕΟ και μου δείχνει ότι δεν έχω περάσει τι κάνω ;
Εαν ήταν σε ιδιωτικό πάρε τηλέφωνο να το διορθώσουν.
 
Top Bottom