Μετατροπη Gs σε adv

john117

Μέλος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Bmw gs1200
Καλησπερα σας....μπορει να μου δωσει καποιος τα φωτα του για το πως θα βρω ανταλλακτικα ετσι ωστε να μετατρεψω το gs σε adv..?Τελευταια διαβασα για αγγελιες διαφορων ανταλλακτικων απο πραγματα που εμειναν μετα απο την μετατροπη..θεσσαλονικη και car που εψαξα δεν ξαταφερα να βρω κατι.....μια βοηθεια λοιπον...

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Το μέλος σιραχ εχει καποια πραματα κσι πολλές πληροφορίες
Sirax
 

VDR

Μέλος
Περιοχή
ΖΑΧΑΡΩ
Όνομα
ΒΑΣΙΛΗΣ
Μοτό
DR650SE
R1200GSA X2
:thinking:Τα πλαϊνά τεπόζιτα της touratech..τα έχεις δεί;
Αφήνεις το ίδιο τεπόζιτο..και τα κουμπώνεις στη θέση των καλυμάτων σου..νομίζω έχουν χωρητικότητα 8lit το καθε ένα..
Καρρατούμπανο!!!:yew:
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
:thinking:Τα πλαϊνά τεπόζιτα της touratech..τα έχεις δεί;
Αφήνεις το ίδιο τεπόζιτο..και τα κουμπώνεις στη θέση των καλυμάτων σου..νομίζω έχουν χωρητικότητα 8lit το καθε ένα..
Καρρατούμπανο!!!:yew:

Αν εξαιρέσεις το κόστος που είναι το διπλάσιο μιας μετατροπής, σίγουρα κάτι καλύτερο από θέμα εμφάνισης και αυτονομίας, μεγαλύτερο και διαφορετικό!!!
 
Reactions: VDR

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
...Τελευταια διαβασα για αγγελιες διαφορων ανταλλακτικων απο πραγματα που εμειναν μετα απο την μετατροπη..θεσσαλονικη και car που εψαξα δεν ξαταφερα να βρω κατι.....μια βοηθεια λοιπον...
Και κατ'εμε ΠΟΛΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ τι αγοραζουμε και απο ποιον;...
Πολλοι κλαινε τις μοτοσυκλετες τους που "τυχαια" βγαινουν στην αγορα σε κομματια...:( Εδω και πολλα χρονια,προσωπικα καλυτερα να ΜΗΝ αγορασω κατι που φαινεται ευκαιρια αν δεν ειμαι σιγουρος "ποιανου ηταν πριν"...:rolleyes:
 
Top Bottom