Μετα το Αφρικα τι;;; (αρε Todor τι μας εχεις κανει;;;)

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω! Είμαι στα χαμένα! Και δεν μου αρεσουν κάποιες ατέλειες που έχει αλλά δεν μου πάει η καρδιά να το δώσω.

Εδωσα πνεύμα και ψυχή σε αυτή τη μηχανη. Την είχα ονειρο από χρόνια. Σκέφτομαι να το παγωσω μέχρι Πάσχα και να δω τότε τι θα κάνω.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ωχ, καλα, δε θα βγαλεις ακρη. Κι εμενα μου ερχονται κατι σκεψεις να σπρωξω τον Σουπερτενεκε για κατι πιο ελαφρυ και με ενα κυλινδρο λιγοτερο αλλα δε μου παει η καρδια. Τον πηρα χαρχαλο και με απειρες ωρες προσωπικης φροντιδας τον εχω κανει τακαρισχιο γνησχιο αλλα ελα που χρειαζομαι κατι πιο μανιτζεβελο για να ξεστραβωθω στο χωμα...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω! Είμαι στα χαμένα! Και δεν μου αρεσουν κάποιες ατέλειες που έχει αλλά δεν μου πάει η καρδιά να το δώσω.

Εδωσα πνεύμα και ψυχή σε αυτή τη μηχανη. Την είχα ονειρο από χρόνια. Σκέφτομαι να το παγωσω μέχρι Πάσχα και να δω τότε τι θα κάνω.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Σε νιώθω απόλυτα.
Από την άλλη σκέφτομαι ότι ο συναισθηματισμος είναι με τον εαυτό μας και όχι με το σίδερο, οπότε σπρωχτο γιατί το καινούργιο θα σου χαρίσει καινούργιες συγκινήσεις.
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Μην παντρεύεστε τα σίδερα.
Φίλε παρε αυτό που σε φτιάχνει ας έχεις ξοδέψει για το νυν.
Εξάλλου τα γούστα και οι @@υλες πληρώνονται.
Μια ζωή την έχουμε
 
Top Bottom