Μηναροκαφές ξεΐγκλωτος & ADVride...!

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Καιρος ειναι να αποΧτησει και η Μηναρουπολη τοπικ για μαζωξεις...καφε αφεψ μεζε και λοιπα καθιστικα και...περιπετειωδη!:D

Να μαζευομαστε εδω δηλαδηΣ τον ΑγιΑντρεα μου να τον πινουμε παρεα λεμε τα Πατρινοπαιδα και απανταχου οσοι πεταγονται στα μερη μας να εχουν κι ενα ακομα σημειο επαφης με τα τοπικα μεσα...διΧτυωσης!!!:friendship:

Και μια και εκανα την αρχη να βαλω κ το πρωινο καφεδακι μου...ετσι για σεφτε...για παμεεε!:yew:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ρε Κωστα με πηγες στα παιδικα μου καλοκαιρια στη Ζακυθνο με το ξαδερφακι να ειναι ολη μερα με ενα μηναρα στο στομα !!!!!
Ναι και εμένα το 1988 που πέρασα ΛΥΒ.....στην αρωη!!:p

Καλά μαζεματα στους πατρινιιιιοι:D
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Ναι και εμένα το 1988 που πέρασα ΛΥΒ.....στην αρωη!!:p

Καλά μαζεματα στους πατρινιιιιοι:D
Και εμενα 10 χρονια αργοτερα το '99 , που ημουν ΑΜ στην Πυλη...

.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
(και οι 60 μερες που εφαγα γιατι εκανα σουζες με το CBR 900 με την στολη , το γκλοπ και το 45αρι. ) :hungover::hungover::hungover::hungover::hungover:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ρε Κωστα με πηγες στα παιδικα μου καλοκαιρια στη Ζακυθνο με το ξαδερφακι να ειναι ολη μερα με ενα μηναρα στο στομα !!!!!
Μηναροκαταστασεις...ετσι...:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ο γκαϊφες να προβλέπει και πάρκιν αυτοκινήτων. Δεν είμεθα όλοι με αξιόπιστα μηχανάκια :)
Εμεις δεν ειμεθα Αθηνα φιλε...και αυτοκινητο παρκαρεις και ολοκληρο Σχολικο αμα τυχει :D:ha
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
εγω θα ρθω οταν στησεις καφε στου Φακαλου...κ καπακι μεζε μετα διπλα στο Γριμποβο...:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Mεσα στη βδομαδα που ερχεται κανονιζουμε καφε...να τα πουμε με ολους απο κοντα...Ειμαστε πλεον στην τελικη ευθεια για το ADVtrOFFy και θα πεσουν Χαρτες και σχέδια επι ταπητος και GPS...σχεδια για αναγνωριστικες πλανα για χαρτογραφηση κλπ κλπ...Ουδεις περιττος ουδεις ανεπιθυμητος...Ακουει κανείς;...:rolleyes::friendship:
 
Top Bottom