Μια Ανάσα Σαν Άνοιξη

xntinou

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS 07
Όταν ο καιρός βγάζει τέτοια λιακάδα μετά από νεροποντή και το έτερον ήμισυ ζητάει βολταράκι .. εε .. καβαλάς το GS για μια Χαλκιδική .. ακανόνιστη!
Λίγο να λαδωθούν τα κύλινδρα, λίγο να στρώσει το φρέσκο trailsmart .. λίγο να γεμίσουμε απ' το γαλάζιο της θάλασσας

Άγρια κυδωνιά για όμορφες .. ανοιξιάτικες καλημέρες!





Και αγνάντι στην καθαρή σαν .. ιταλική βενζίνη ατμόσφαιρα .. Μόνο το κρασί λείπει για την τριπλέτα του άσματος :D



Και μία sea .. through .. - τις ασημί μου μέσα -



Δεν ξέρω αν και πόσο έβρεξε Χαλκιδική .. αλλά το πράσινο ήταν τόσο έντονο .. οι εναλλαγές πεύκου, ελιάς, θάλασσας το κάτι άλλο ..
Ο δρόμος μας βγάζει πάνω σ'αυτό το υπέροχο και .. γνωστό χωριό του Παρθενώνα

Το όμοιο στο όμοιο λέει :p





Υπερδιέγερση φακού εκεί πάνου





Παιχνιδίσματα εστίασης ..









Αρχαία Όλυνθος ανοιχτά Τρίτη Πέμπτη Κυριακή λέει μια ταμπέλα .. μήνα και έτος δεν μας είπε όμως :D
Οπότε και εγώ επιδόθηκα σε ..
River crossing σε highly deep water Αφού :D




Τσιμπολόγημα Νικήτη και βουρ επιστροφή με τη λαστιχάρα που ακούει στο όνομα Trailsmart - απόλυτη σιγουριά, βεντούζα, μηδέν ασάφεια.
Τόσο κοντά, τόσο γρήγορα, τόσο υπέροχα ..
Δεν θέλει και πολλά ο άνθρωπος !

ps. Το γυναικείο σχόλιο ήταν καυστικό για .. το μαύρο μπαούλο που χαλνάει την αισθητική :D

Καλές βόλτες να έχουμε και φέτος!



 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ομορφιες!!!:friendship:Πολυ ωραια βολτα και βλεπω να επαιρνε φωτια η Nikon αν ημουνα εκει πανω...Σουπερ,καλες βολτες να εχετε :) Ελα να μπαινει η Ανοιξη να γεμισουμε πνευμονια αερα και ομορφιεεες!!!:biker2:
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Και αγνάντι στην καθαρή σαν .. ιταλική βενζίνη ατμόσφαιρα .. Μόνο το κρασί λείπει για την τριπλέτα του άσματος :D

Τέτοιο προλογο για κατουρημα πρώτη φορά βλεπω.... :p:p:p


Nice ride dudes!!!
;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όταν ο καιρός βγάζει τέτοια λιακάδα μετά από νεροποντή και το έτερον ήμισυ ζητάει βολταράκι .. εε .. καβαλάς το GS για μια Χαλκιδική .. ακανόνιστη!
Λίγο να λαδωθούν τα κύλινδρα, λίγο να στρώσει το φρέσκο trailsmart .. λίγο να γεμίσουμε απ' το γαλάζιο της θάλασσας

Άγρια κυδωνιά για όμορφες .. ανοιξιάτικες καλημέρες!





Και αγνάντι στην καθαρή σαν .. ιταλική βενζίνη ατμόσφαιρα .. Μόνο το κρασί λείπει για την τριπλέτα του άσματος :D



Και μία sea .. through .. - τις ασημί μου μέσα -



Δεν ξέρω αν και πόσο έβρεξε Χαλκιδική .. αλλά το πράσινο ήταν τόσο έντονο .. οι εναλλαγές πεύκου, ελιάς, θάλασσας το κάτι άλλο ..
Ο δρόμος μας βγάζει πάνω σ'αυτό το υπέροχο και .. γνωστό χωριό του Παρθενώνα

Το όμοιο στο όμοιο λέει :p





Υπερδιέγερση φακού εκεί πάνου





Παιχνιδίσματα εστίασης ..









Αρχαία Όλυνθος ανοιχτά Τρίτη Πέμπτη Κυριακή λέει μια ταμπέλα .. μήνα και έτος δεν μας είπε όμως :D
Οπότε και εγώ επιδόθηκα σε ..
River crossing σε highly deep water Αφού :D




Τσιμπολόγημα Νικήτη και βουρ επιστροφή με τη λαστιχάρα που ακούει στο όνομα Trailsmart - απόλυτη σιγουριά, βεντούζα, μηδέν ασάφεια.
Τόσο κοντά, τόσο γρήγορα, τόσο υπέροχα ..
Δεν θέλει και πολλά ο άνθρωπος !

ps. Το γυναικείο σχόλιο ήταν καυστικό για .. το μαύρο μπαούλο που χαλνάει την αισθητική :D

Καλές βόλτες να έχουμε και φέτος!
Ωραία πράγματα. ....σαν την χαλκιδικη εχει, αλλά είναι κουκλαρα.
Άκουσε την γυναικεία αισθητική και πέτα το μπαούλο.
Τι δεν καταλαβαίνετε? ??:banghead:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Xαλκιδικη δεν εχω αξιωθει να παω Και πρεπει να ειναι υπεροχα εκει πανω

Α! Και οι φωτογραφιες υπεροχες :friendship:

...Ακομα και αυτη που κατουρας:friend:
 
Top Bottom