Μια βοήθεια περί Bmw gs 800

christos ktm R

Μέλος
Όνομα
χρηστος
Μοτό
ktm adventure 990R
Yamaha xt 550
Piaggio liberty
honda cub 90
Καλησπέρα!ο αδερφος μου έχει βρει ένα Bmw gs 800 2011 30th edition με 50χιλλιαδες κ κάτι χλμ,τι πρέπει να προσέξει?αν δεν εχω βάλει στην σωστή ενότητα το θέμα ας το μεταφέρεται.ευχαριστω,
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Που το βρηκε;Αθηνα;...Να το τσεκαρει σε καλο μαστορα...και βιβλιο σερβις...και...ριξε μια ματια ΕΔΩ...και υστερα...καλολασπωτο καλοταξιδο!:)
To επετειακο ειναι 2010 μοντελο...ΚΛΙΚ αλλά εξαρταται πότε το αγορασε κιολας...με τον αριθμο πλαισιου βρισκεις πληρη στοιχεια πότε κατασκευαστηκε...
 

christos ktm R

Μέλος
Όνομα
χρηστος
Μοτό
ktm adventure 990R
Yamaha xt 550
Piaggio liberty
honda cub 90
Ναι αθηνα το βρήκε.αν ψάξεις στο car θα το δεις.εχεις κατά νου κανένα καλό μάστορα για να το τσεκάρει ή αντιπροσωπεία για να το μπριζωσει κιόλας καλύτερα?
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Ναι αθηνα το βρήκε.αν ψάξεις στο car θα το δεις.εχεις κατά νου κανένα καλό μάστορα για να το τσεκάρει ή αντιπροσωπεία για να το μπριζωσει κιόλας καλύτερα?
Να το παει απο δευτερα boxer garage και θα ειναι καλυμμένος.
Χτυπά το στο google.
 

christos ktm R

Μέλος
Όνομα
χρηστος
Μοτό
ktm adventure 990R
Yamaha xt 550
Piaggio liberty
honda cub 90
ευχαριστω πολυ παιδια!

Στάλθηκε από το SM-N920C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Φαίνεται προσεγμένο από τις φώτο! Κάνε έναν πρώτο οπτικό έλεγχο περιμετρικά, μία βόλτα, κοίτα λίγο αριστερά δεξιά τους κυλίνδρους για καμιά φλάντζα-διαρροή και σε έναν καλό μάστορα πχ boxer garage όπως προείπαν οι παραπάνω και καλές βόλτες! Το μηχανάκι μετράει πολύ! Ότι άλλο χρειαστείς στη διάθεσή σου!
(Υπόψιν δεν τον ξέρω τον ιδιοκτήτη)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
...όπως προείπαν οι παραπάνω και καλές βόλτες! Το μηχανάκι μετράει πολύ!
(Υπόψιν δεν τον ξέρω τον ιδιοκτήτη)
Ελα που δεν τον ξερεις...αφου:D:p!Τα επετειακα F8 ειμαστε ενα VIP λασποclub...και γουσταρουμε :)
 
Top Bottom