Μια...διαφορετική εντουραδα.....

DIM-BOB

Μέλος
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200 GS ADV lc
ktm 690
Oτι και να πώ για αυτή την βόλτα είναι λίγο...Παρέα φοβερή το γέλιο ατελείωτο και τα Παπάκια ...Πάπάκια:D:D:D:D:D
Να ευχαριστήσουμε τοv φίλο @rigas για την σύλληψη της ιδέας και για την πραγματοποίηση της βόλτας :l2::stm:
Αν και πρίν απο την βόλτα με τα Παπάκια η επαφή μου με το Χώμα ήταν σχεδόν μηδαμινή ...Νομίζω οτι αυτό που ζείς τελικά μέσα στην φύση είναι μοναδικό...Μάλλον μπήκε κάποιο μικρόβιο...είδομεν...!!!!
Καλούς δρόμους σε όλους!!!!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
:stm:Αν και πρίν απο την βόλτα με τα Παπάκια η επαφή μου με το Χώμα ήταν σχεδόν μηδαμινή ...Νομίζω οτι αυτό που ζείς τελικά μέσα στην φύση είναι μοναδικό...Μάλλον μπήκε κάποιο μικρόβιο...!!!!
Θα σου ελεγα την γνωστη ευχη οτι "γκ@μιεσαι" αλλά δεν στη λεω...ακόμα...:D:pγια να την βιωσεις μονος σου...οπως κι ολοι μας...στα βουνα και στα λαγκαδια...και που να τρεχεις με τα τακουνια εκει μεσα...:mps2::plqtr:
ΥΓ.σε βλεπω να ρχεσαι με τη χοντρη ...:happy:
 

DIM-BOB

Μέλος
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200 GS ADV lc
ktm 690
Θα σου ελεγα την γνωστη ευχη οτι "γκ@μιεσαι" αλλά δεν στη λεω...ακόμα...:D:pγια να την βιωσεις μονος σου...οπως κι ολοι μας...στα βουνα και στα λαγκαδια...και που να τρεχεις με τα τακουνια εκει μεσα...:mps2::plqtr:
ΥΓ.σε βλεπω να ρχεσαι με τη χοντρη ...:happy:
Την βλέπω την χοντρούλα να ετοιμάζεται...:yew::yew:
 
Top Bottom