Μια θαλασσα βουνων (Καλλιδρομο, Οιτη, Τυμφρηστος, Κοκκαλια, Σαρανταινα, Βαρδουσια)

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Κάποιος να σκουπίσει το φόρουμ με τόσο χώμα που μας γέμισαν !!!
Μπράβο ρε παιδιά πάντα τέτοια να έχετε και να περνάτε όμορφα . Υπέροχη εκδρομή μα ακόμα πιο όμορφη η παρέα !!!
Mitch συμφωνώ απόλυτα ότι στα "απλά" κρύβεται όλη η μαγεία της ζωής ....

Στάλθηκε από τον επιχειρησιακό S7.....
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Οντως μας κανατε να ζηλεψουμε ρε παλιοαλητες!!!Πολυ ωραια βολτα κανατε....Ωραιες εικονες σε ματια και ψυχη!!!
 
Reactions: STF

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Βολταρα!!!:stm:Φοβερα μερη και πατηματα απο το παρεακι.:friendship:Μπραβο παιδες παντα τετοια και να ποστερετε να ριχνουμε τις πενιες μας κι εμεις.:yew:
 

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
Και χωμάτινοι και στριφτεροί και Trailers! Σούπερ! Και στις επόμενες παιδιά!
 
Reactions: est

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Λοιπον,μπορει καποιο καλο παιδι να βγαλει σε gpx την διαδρομες του τριημερου,να κανονισουμε να το κανουμε και καποιοι αλλοι?
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Λοιπον,μπορει καποιο καλο παιδι να βγαλει σε gpx την διαδρομες του τριημερου,να κανονισουμε να το κανουμε και καποιοι αλλοι?
τι το θες?
και γιατί βιάζεσαι? ε?:p:D
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Ούτε μια βδομάδα δεν μπορούσατε να περιμένετε :UH:.Εκεί εσείς, να πάτε γρήγορα στα βουνά μπας και φύγουν απ'την θέση τους :p.
Απίστευτες εικόνες :friendship:.
Δεν πειραζει Γιωργη,θα παμε κ εμεις,την διαδρομη να μας δωσουν μονο
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Δεν πειραζει Γιωργη,θα παμε κ εμεις,την διαδρομη να μας δωσουν μονο
Κλασσικές διαδρομές είναι, τις βγάζεις και μόνος σου. Σε κάποια κομμάτια δεν χρειάζεται καν GPS.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Κλασσικές διαδρομές είναι, τις βγάζεις και μόνος σου. Σε κάποια κομμάτια δεν χρειάζεται καν GPS.
σωστά ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Για να βρω παρεα κ να παω κ εγω.
Μην μας πιασουν κ οι παγοι
γιατι βιάζεσαι ρε φίλος?
και να πέσει πάγος, θα λιώσει. Πού θα πάει? Χάθηκαν οι μέρες?
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Λοιπον,μπορει καποιο καλο παιδι να βγαλει σε gpx την διαδρομες του τριημερου,να κανονισουμε να το κανουμε και καποιοι αλλοι?
Το αιτημα σας γινεται δεκτο! :p

Ιδου τα gpx αεχεια του τριημερου
 

Attachments

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Μπορει αυτη κατα την γνωμη μου να ειναι η πιο εντυπωσιακη φωτογραφια του τριημερου...


...αλλα αυτη σιγουρα ειναι η πιο τρυφερη

 
Τελευταία επεξεργασία:

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z

Εχει κιαλο βεβαια. Τι? Ετσι θα σας αφηνα? :D:D:D

Φωτορομαντζου συνεχια..............


Μετα απο το ξεφρενο παρτυ του σαββατοβραδου λοιπον, ξυπναω το πρωι και ειμαι μες στην τρελη χαρα. Εκανα ενα απιστευτα απολαυστικο υπνο και ειχα ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια βγαινοντας απο την σκηνη. Βλεποντας τους υπολοιπους καταλαβα οτι δεν ημουν μονο εγω που ενιωθα ετσι. Ολοι ειχαν μια ομορφη διαθεση αφου ειχαν ευχαριστιθει τον υπνο τους. Το μερος που θα κατασκηνωσει καποιος εχει μεγαλη σημασια για να εχει αυτο το αποτελεσμα. Οταν εχεις στην παρεα δασολογους σαν τον Γιωτη και δασοφαγους (τα εχει φαει με το κουταλι που λεμε :D) σαν τον Λαμπρο και τον Κονκοστ, το προαναφερθεν αποτελεσμα ειναι εγγυημενο

Ο Μπαρμπας και παλι εχει ξυπνησει κανα δυωρο πριν και χαλαρωνει (γεραματα :p)



Και καπου εδω ειναι η δευτερη καλητερη στιγμη μιας εκδρομη που συναγωνιζεται επαξια με την πρωτη. Το πρωινο καφεδακι με την ανατολη του ηλιου σε εξελιξη. ΖΩΑΑΑΑΑΑΡΑΑΑ.....







Πρεπει καποια στιγμη να θυμηθω να καθαρησω το φακο μου :D:D. (Βασικα πρεπει να τον πεταξω μαζι με την μηχανη και να

παρω ενα καινουργιο σετακι :p:p:p)



Το μοδελο μου σε διαφορες ποζες :D:D:D





 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Φευγουμε για Καρπενησι για ανεφοδιασμο οπως προειπαν τα παληκαρια. Κανγκουριλικια, τουνελ, στροφιλικι ασφαλτινα και ναμαστε στο μνημιο στα Κοκκαλια










Μια πικαντικη αναβαση για τα μικρα.....................





















Και ναμαστε λοιπον στην πρωτη κορφη , ολοι με το στομα ανοιχτο να εχουμε χαζεψει............






Του Στεφανου του ηρθε εμπνευση.......................:D:D:D



Πολυ μελετη ρε πιδακιμ. Που θα μας πατε??????





Ο Στεφανος, αφου κατουρησε, μπηκε απλα και μονο για το κλικ. Και εφυγε :pointu::pointu::pointu:

 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Η παρεα..........



BRAAAAAAP........!!






















Την φωτο απο κατω την εχω λατρεψει. Να ηταν και ο Γιωτης μεσα θα ηταν ονειρο. (να με συμπαθα η υπολοιπη παρεα αλλα το ξερετε τους εχω αδυναμια)


















Ανεβα-κατεβα βουνοκορφες και εχοντας ξεχασει να κανω ενα κουμπωμα στο τσαντακι με τα εργαλεια που εχω στην ουρα (Γιαπωνεζικο ειναι, δε πας πουθενα χωρις πληρες σετ εργαλειων :D:D:D) καποια στιγμη αντιλαμβανομαι οτι δε το εχω πανω στο μηχανακι. Κατεβενουμε απο την βουνοκορφη που ειμασταν με τον Γιωτη και κοιταγαμε μπας και το δουμε στις ροδιες που ειχαμε φτιαξει στο χορταρι. Αλλα ματεα.

Ανεβενοντας προηγουμενος ενιωθα το μηχανακι να μην ανεβαζει στροφες με πολυ διαθεση. Θα ειναι απο το υψομετρο λεω :pointu::pointu::pointu:

Τελικα ηταν απο αυτο....





Το ξεσκισε το τσαντακι. Κι εσκισε και τις σαμπρελες πο υηταν μεσα. Ευτηχως τα εργαλεια ηταν ολα μεσα

.
 
Top Bottom