Μικρή αλλα αναζωογονητική βόλτα στην Λίμνη Τσιβλού

KostasLC

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Triumph Tiger 900 Rally Pro
Μιας και το φετινό καλοκαίρι δεν είχε μεγάλη μοτοσυκλετιστική βόλτα, έπρεπε να κάνουμε με την σύζυγο μια έστω μια μικρή πριν ξεκινήσουν τα σχολεία / δραστηριότητες κλπ όσοι με παιδιά ξερετε :)
Παρέα με άλλο ένα ζευγάρι ξεκινήσαμε για τον γνωστό και εγγυημένο προορισμό, την λίμνη Τσιβλού για καφέ.
Είχαμε σκοπό μετά να πάμε προς Στυμφαλία, αλλά η δροσία στην ταβέρνα, ο περιπατος στην λίμνη και το καλό φαγητό μας κράτησαν εκεί μέχρι αργά!



Πάνε τα στρητάδικα στο χώμα?
ε! αμα κάνουν λάθος διασταύρωση.... πάνε! :D








Ήταν το 2001 τότε που ερχόμενος εδώ αποφάσισα να δώσω το CBR και να πάρω ένα ΚΤΜ να πατήσω χώμα.
Η ζωή όμως κύκλους κάνει και νομίζω ότι ήρθε πάλι η στιγμή της αλλαγής! Ειδωμεν...
 

KostasLC

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Triumph Tiger 900 Rally Pro
Και επειδή είμαι "τρυφερό πόδι" στο forum, αν έχω κάνει λάθος κατηγορία κλπ διορθώστε ανάλογα
Τι κάνω λάθος και δεν φορτώνει φωτό με drag&drop - παίρνω μνμ σφάλτος τύπου αρχείου
ευχαριστώ!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ωραια βολτα ο Κώστας!

Να δωσεις χαιρετισματα στο Δημητρη που μου πηρε το μηχανακι (tiger800xc).

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KostasLC

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Triumph Tiger 900 Rally Pro
Ωραια βολτα ο Κώστας!

Να δωσεις χαιρετισματα στο Δημητρη που μου πηρε το μηχανακι (tiger800xc).

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γειά σου Γιάννη!!
Ευχαρίστως θα τα μεταφέρω και .... ξέρεις ε! εσείς θα με βάλετε σε έξοδα :D :D :D
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
:D:D

Νομιζω οτι ηρθε η εποχη να αλλαξεις μοτορι...καλα ειναι τα στρητακια αλλα κακα τα ψεμματα, η δυνατοτητα να πατησεις χωμα πιο ευκολα και ανετα χωρις να στερηθεις τις ασφαλτινες απολαυσεις ειναι μονοδρομος. :)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Και επειδή είμαι "τρυφερό πόδι" στο forum, αν έχω κάνει λάθος κατηγορία κλπ διορθώστε ανάλογα
Τι κάνω λάθος και δεν φορτώνει φωτό με drag&drop - παίρνω μνμ σφάλτος τύπου αρχείου
ευχαριστώ!!!
Διαβασε εδω: ΠΩΣ ΑΝΕΒΑΖΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ στο ADVride.gr

Και θα λυθει καθε απορια σου για τις φωτο ;)
 
Top Bottom