Μονή Ασκητή (Γούμερο)-Δάσος Φολόης-Λάδωνας και στα πέριξ...

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
Για εμένα είναι νόμος να ακολουθάω παντου τον φίλο μου Δημήτρη....Το Σάββατο που μας πέρασε είχε βγάλει πρόγραμμα για Μονή Ασκητή, Δάσος Φολόης, Λίμνη Λάδωνα και γύρω-γύρω όλοι....Είμαστε και οι δυό μας αυτό που λέμε "πάμε και όπου μας βγάλει", "ας το δοκιμάσουμε" κ.τ.λ....
Αναχώρηση 7 πουρνό.Εθνική μέχρι Ξυλόκαστρο και μετά ανάβαση για Τρικαλα-Καρυά-Φενεό-Τριπόταμα-Λαμπεία-Γούμερο(σας γράφω περιληπτικά)
Τόση άμμο στο χωματόδρομο για την Μονή Ασκητή πραγματικά δεν ξέρω που βρέθηκε...κάποτε εκει πρέπει να ήταν θάλασσα δεν υπάρχει άλλη εξήγηγση!
Δάσος Φολόης, πραγματικά πανέμορφο τοπίο...
Λίμνη Λάδωνα, πιστεύω τα λογια περιττεύουν...
700+ χιλιόμετρα μονοήμερης μας γέμισαν φούλ τις μπαταρίες!!!!

Υ.Γ. Τα πρώτα "αληθινά" χωμάτινα χλμ με το κορίτσι μου άρεσαν πάαααααρα πολύ...και ας φωράω anakee 3...οπότε θα έχει και συνέχεια...

pic hostcertificity.com

imgurcertificity.com

free picture hostingcertificity.com

image hosting over 10mbcertificity.com

screenshot windows 7certificity.com
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για εμένα είναι νόμος να ακολουθάω παντου τον φίλο μου Δημήτρη....Το Σάββατο που μας πέρασε είχε βγάλει πρόγραμμα για Μονή Ασκητή, Δάσος Φολόης, Λίμνη Λάδωνα και γύρω-γύρω όλοι....Είμαστε και οι δυό μας αυτό που λέμε "πάμε και όπου μας βγάλει", "ας το δοκιμάσουμε" κ.τ.λ....
Αναχώρηση 7 πουρνό.Εθνική μέχρι Ξυλόκαστρο και μετά ανάβαση για Τρικαλα-Καρυά-Φενεό-Τριπόταμα-Λαμπεία-Γούμερο(σας γράφω περιληπτικά)
Τόση άμμο στο χωματόδρομο για την Μονή Ασκητή πραγματικά δεν ξέρω που βρέθηκε...κάποτε εκει πρέπει να ήταν θάλασσα δεν υπάρχει άλλη εξήγηγση!
Δάσος Φολόης, πραγματικά πανέμορφο τοπίο...
Λίμνη Λάδωνα, πιστεύω τα λογια περιττεύουν...
700+ χιλιόμετρα μονοήμερης μας γέμισαν φούλ τις μπαταρίες!!!!

Υ.Γ. Τα πρώτα "αληθινά" χωμάτινα χλμ με το κορίτσι μου άρεσαν πάαααααρα πολύ...και ας φωράω anakee 3...οπότε θα έχει και συνέχεια...

Πρασινισε το χωριο μου.......:crs:
Ωραια βολτα κανατε....:brv:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μπραβο ρε Παναγιωτη...αγαπημενα μερη και μοτοσυκλετες...τι αλλο;Οοοοοολα καλα!Και εις αλλα με υγεια ευχομαι :woho:
 
Top Bottom