Μονεμβασιά για καφέ, Σάββατο 2 Ιουλίου

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μου θυμίζει κάτι εκδρομές που έχεις κουβαλήσει μέχρι και καρέκλα στο μηχανάκι και βγαίνεις πρωί από την σκηνή όλο προσδοκία χτυπάς την φράπα και μετά σου σκάει στο μυαλό "οχι γμτπνγμ ξέχασα το καλαμάκι". Και το βρισίδι συνεχίζει καθώς πασχίζεις να βγάλεις τον αφρό από την μύτη και τα μούσια...
Σε νιώθω απόλυτα. Στην Αυστρία εν μέσω καύσωνα πήρα από ένα μάρκετ τύπου Lidl μια κρέμα καραμελε και αφού βγήκα από το χωριό αρκετά και βρήκα μια ωραία σκιά να την απολαύσω ανακάλυψα ότι το μοναδικό αντικείμενο στην διάθεσή μου που θα μπορούσε να εκτελέσει χρέη κουταλιού
ήταν, ένα 13 γερμανοπολύγωνο :wacky::roflmao::roflmao:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Άρα συνοψιζοντας, έχουμε και λέμε :p:

sothrhs, dodos, kordix, giamar........

Mεγαλωνει η "λίτσα" με τους φραπεδολάτρες!!!! :ha

Για πάμε γερά.... να δούμε το τελικό σύνολο, να βγάλουμε και ποσοστά επί της %, για να μην αφήσουμε κανέναν παραπονεμένο!!!! :laugh:
Να γίνει στο επόμενο τρόφι, ομάδα Frape
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σε νιώθω απόλυτα. Στην Αυστρία εν μέσω καύσωνα πήρα από ένα μάρκετ τύπου Lidl μια κρέμα καραμελε και αφού βγήκα από το χωριό αρκετά και βρήκα μια ωραία σκιά να την απολαύσω ανακάλυψα ότι το μοναδικό αντικείμενο στην διάθεσή μου που θα μπορούσε να εκτελέσει χρέη κουταλιού
ήταν, ένα 13 γερμανοπολύγωνο :wacky::roflmao::roflmao:
Καρχιες όταν η Γκρέτα λέει κάντε οικονομία, πάρτε spork και μεταλλικό καλαμάκι δεν ακούτε, μόνο το 13 θυμηθηκατε
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Πρέπει να δώσεις και τηλ. απ το μάρκετ με τα 2λιτρα αντικουνουπικά!!! :yew:
Δεν έχει εκεί κάτω τίποτα...μόνο κυπαρίσσι
Και πάλι φέτος δεν έχει πολυ
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Δεν έχει εκεί κάτω τίποτα...μόνο κυπαρίσσι
Και πάλι φέτος δεν έχει πολυ
Μόνο μια εξήγηση υπάρχει τότε με ολον αυτο το βάλτο πίσω αριστερά.ΨΕΚΑΣΜΟΣ :happy:
 
Top Bottom