Μονοήμερη Αιτωλό-Ευρυτανική

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Τι γέλιο με τα τσιμέντα!!! :laugh: μπράβο, βρε παιδιά, πολύ ωραία βόλτα σε τέλεια μέρα !!
Για να είμαι ειλικρινείς το κομμάτι με το τσιμέντο μου έκανε κάπως. Υπήρχαν δυο κορδέλες και οι πέτρες που είχαν βάλει οι εργάτες που το έστρωσαν. Δεν βλέπω τον λόγο να τα αγνοήσει κάποιος όλα και να επιχειρήσει να περάσει.
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Για να είμαι ειλικρινείς το κομμάτι με το τσιμέντο μου έκανε κάπως. Υπήρχαν δυο κορδέλες και οι πέτρες που είχαν βάλει οι εργάτες που το έστρωσαν. Δεν βλέπω τον λόγο να τα αγνοήσει κάποιος όλα και να επιχειρήσει να περάσει.
«εσείς» μεγαλώσατε με Μπίλια και σούζες.. η παράβαση αυτη και η μισή ροδιά είναι πτέσμα :laugh:.

Edit: δεν έχεις άδικο! Αλλα και λίγο αλητεία υπάρχει καπου κρυμμένη στη μοτοσυκλέτα. Μερικές φορές μας παρασέρνει.Εξάλλου οταν καταλάβαμε περι τίνους πρόκειται δεν συνεχίσαμε.Δεν κινδύνεψε κανένας όλα καλά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Για να είμαι ειλικρινείς το κομμάτι με το τσιμέντο μου έκανε κάπως. Υπήρχαν δυο κορδέλες και οι πέτρες που είχαν βάλει οι εργάτες που το έστρωσαν. Δεν βλέπω τον λόγο να τα αγνοήσει κάποιος όλα και να επιχειρήσει να περάσει.
Δεν έχεις άδικο. Συμβαίνει όμως καμιά φορά να έχει ολοκληρωθεί κάτι σε τέτοια μέρη και να έχει μείνει η κορδέλα ή οι πινακίδες γιατί δεν γύρισε κανένας να τα βγάλει. Επίσης έχει συμβεί να φτιάχνουν κάτι αλλά να περνάει το μηχανάκι. Εγώ επειδή είδα το τσιμέντο στην αρχή στεγνό υπέθεσα ότι είναι οκ. Mea culpa...
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Εννοείτε το σχόλιο μου δεν είχε σκοπό να προσβάλει κάποιον, όλα good!
Πολύ ωραία βόλτα κάνατε, και στις επόμενες! :ok:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
υπάρχει βίντεο με πεζό παππού που κάνει το ίδιο και πέφτει σε δύο φρεσκοστρωμένα κομμάτια. αναρχία στο σκυρόδεμα!
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Ηθελα να ερχοταν ο νονος με την μπετονιερα και να παιζει το ασμα ενω βγαζεις μπουρμπουληθρες!!! Και να φωναζεις ,μπουρμπουληθραρε, μεσα στο νερο " θα ειμαι πιο φλωρος και απο τον φλωρο δεν θα το ξανακανω, αληθεια"!!!!
 
Top Bottom