Μονοήμερη Εύβοια 13/6/2021 (χωρίς αδιάβροχα!!!) στόχος Καταρράκτες Δρυμώνα

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Δυο μερες τωρα ειμαι να σκασω , δινει βροχες σχεδον σε ολους τους κοντινους προορισμους , και μονο στο καθετο κεντρικο τμημα της ελλαδας δινει ηλιο με πιθανοτατα ψιχαλας . Οποτε η διαδρομη που θα κανω ειναι η παρακατω ( τουλαχιστον ετυχαν οι συγκιριες ,γιατι το συζηταω 2 χρονια και δεν το εκανα ) :


Ερετρια ( 07:45 η ωρα θα ειμαι Ωρωπό λογικα να παρω το καραβακι) και μετα διρφυ και δρομο για βορεια ευβοια απο μια κυκλικη στους στρωπονες που δεν εχω κανει ποτε ..... Στοχος Καταρακτες Δρυμώνα!

Ας μην με βρισεις καποιος που ηθελε να ακολουθησει πελλοποννησο και δεν το ηξερα...... Θα εβαζα αθανασιο διακο μονοημερο αλλα και κει μπορες λεει .... Ταιλανδη γιναμε , θα παρω μια βαρκα με skyline μοτερ καλυτερα!!! χαχαχα


Καλα μας χιλιόμετρα ......................


Δωστε καν τιπς για μερη που πρεπει να κανεις σταση η για φαγητο σε ολη αυτη την διαδρομη!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

vakou

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Καλημέρα,
είναι γεμάτη βόλτα, αν θέλεις μπορείς από Ροβιές να στρίψεις για Δρυμώνα και μετά να συνεχίσεις για Κερασιά και να βγεις στον κεντρικό για Βασιλικά και να συνεχίσεις τον κύκλο. Μόνο προσοχή λίγο μετά την διασταύρωση από Ροβιές στρίβεις δεξιά προς Όσιο Δαυιδ. Δεν έχει ταμπέλες προς Δρυμώνα.
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Προχθές με έπιασε η προκοπή και έβαλα τα Μitas e07 για το καλοκαίρι.
Θα βγω με τα e07 από εκεί που θα πας η θα γίνουνε γυαλιστερά ντόνατ απ την λάσπη ?
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Προχθές με έπιασε η προκοπή και έβαλα τα Μitas e07 για το καλοκαίρι.
Θα βγω με τα e07 από εκεί που θα πας η θα γίνουνε γυαλιστερά ντόνατ απ την λάσπη ?
Χρήστο καλημέρα για που λες;;;; που έχει χώμα στην διαδρομή δεν έχω δει;;; αν λες στους καταρακτες και γω όπου δω λάσπη μεταβολή και πίσω με anakkee adventure είμαι χαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Προχθές με έπιασε η προκοπή και έβαλα τα Μitas e07 για το καλοκαίρι.
Θα βγω με τα e07 από εκεί που θα πας η θα γίνουνε γυαλιστερά ντόνατ απ την λάσπη ?

Aσφαλτινη είναι Χρήστο.

Αποστολή η διαδρομή από το Αλιβέρι προς Κονίστρες είναι αδιάφορη και ψιλοχαλια η άσφαλτος.

Νομίζω πως αν κάνετε όλο αυτό θα φάτε όλη μέρα καβάλα. Υπολόγισε πως Κυριακή θα έχει κίνηση.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Aσφαλτινη είναι Χρήστο.

Αποστολή η διαδρομή από το Αλιβέρι προς Κονίστρες είναι αδιάφορη και ψιλοχαλια η άσφαλτος.

Νομίζω πως αν κάνετε όλο αυτό θα φάτε όλη μέρα καβάλα. Υπολόγισε πως Κυριακή θα έχει κίνηση.
Έβαλα από μέσα για να γλυτώσω τα χιλιόμετρα μέχρι Κύμη.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλημέρα,
είναι γεμάτη βόλτα, αν θέλεις μπορείς από Ροβιές να στρίψεις για Δρυμώνα και μετά να συνεχίσεις για Κερασιά και να βγεις στον κεντρικό για Βασιλικά και να συνεχίσεις τον κύκλο. Μόνο προσοχή λίγο μετά την διασταύρωση από Ροβιές στρίβεις δεξιά προς Όσιο Δαυιδ. Δεν έχει ταμπέλες προς Δρυμώνα.
Είναι άσφαλτος η διαδρομή που λες;;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

vakou

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Ναι άσφαλτος.
Αυτό που έχεις βάλει εσύ από Ιστιαία προς Δρυμώνα επισκευάζεται σχεδόν σε όλο το μήκος (100μετρα χώμα 100 άσφαλτος ξανα 100μετρα χώμα 100 άσφαλτος και πάει λέγοντας)
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Aσφαλτινη είναι Χρήστο.

Αποστολή η διαδρομή από το Αλιβέρι προς Κονίστρες είναι αδιάφορη και ψιλοχαλια η άσφαλτος.

Νομίζω πως αν κάνετε όλο αυτό θα φάτε όλη μέρα καβάλα. Υπολόγισε πως Κυριακή θα έχει κίνηση.
Για μόνο άσφαλτο πρώτη Κυριακή μόλις έκλεισαν τα σχολεία δεν με βλέπω.
Και η κουτσή Μαρία θα είναι στους δρόμους και το τιμόνι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Για μόνο άσφαλτο πρώτη Κυριακή μόλις έκλεισαν τα σχολεία δεν με βλέπω.
Και η κουτσή Μαρία θα είναι στους δρόμους και το τιμόνι.
Το πρώτο μπαμ ήταν μετά την καραντίνα, τώρα καμοια ψάθα να πάνε και πολύ είναι.... Τόσα χρόνια τους μάθαμε

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Εγω ειμαι μεσα....για νεο παιδι πολλες αυπνιες εχει....τι γαλαταδικες ωρες ειναι αυτες που βαζεις..;;......χαχα..!!!!

Πετρακο , οντως;;;;; :yew::yew::yew::yew: ουτε gps δεν θελω , θα σε βαλω εμπρος και φυγαμε!!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πετρακο , οντως;;;;; :yew::yew::yew::yew: ουτε gps δεν θελω , θα σε βαλω εμπρος και φυγαμε!!!!!!
Να τον προσέχεις τον γεροντα... Τον γεροντα να τον προσέχεις.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Δεν είναι τυχαίο ότι μόλις έβαλα μέσα Αιδηψό αμέσως πετάχτηκε

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Δεν είναι τυχαίο ότι μόλις έβαλα μέσα Αιδηψό αμέσως πετάχτηκε

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πραγματι...για τα "κουρασμενα"....αλλα κ θεσπεσια κορμια μας...τα θερμα λουτρα ειναι ταμαμ...!!!!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Να τον προσέχεις τον γεροντα... Τον γεροντα να τον προσέχεις.
Ζηλευεις..Παππου...που τελευταια με κανουν παρεα...."αρενωπα" αγορια...χαχα..!!!!
 
Top Bottom