Μονοήμερη, αναγνωριστική γνωριμία με την λευκή!

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Η διαφορά φαίνεται στα καπάκια... Καθετη μπουζοπιπα τα 2εκκεντρα



Advphone....
+Το κλαπετο στην εξάτμιση.

Να ξεπεράσεις τα 400000 με αυτή Κωστή!
Μια χαρά είναι το χρώμα μη το αλλάζεις.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Είναι πολύ όμορφο σε αυτό το χρώμα, δώσε του λίγο χρόνο ακόμα μέχρι να το συνηθίσεις.

Καλοτάξιδο να είναι κι αυτό σαν το μαύρο και μακριά από στραβές.
 

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Εγώ Κωστή μαύρη την πήρα, άσπρη την έκανα, αλλά αυτά είναι γούστα φίλε.
Όπως και να'χει σου εύχομαι να ευχαριστηθείς όλα τα χιλιόμετρα που θα σου χαρίσει.
Μεγάλες διαφορές είδες με το προηγούμενο;;;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ Κωστή μαύρη την πήρα, άσπρη την έκανα, αλλά αυτά είναι γούστα φίλε.
Όπως και να'χει σου εύχομαι να ευχαριστηθείς όλα τα χιλιόμετρα που θα σου χαρίσει.
Μεγάλες διαφορές είδες με το προηγούμενο;;;
Βασικά στην ποιότητα κύλισης, αισθάνεσαι ότι είναι πιο "κοντό", πολλές φορές ψάχνω για έβδομη ταχύτητα, όταν κινούμε με 100_120...μετα για κάποιο λόγο "απλώνει"
Γενικα είναι πιο smooth
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Βασικά στην ποιότητα κύλισης, αισθάνεσαι ότι είναι πιο "κοντό", πολλές φορές ψάχνω για έβδομη ταχύτητα, όταν κινούμε με 100_120...μετα για κάποιο λόγο "απλώνει"
Γενικα είναι πιο smooth
Kαμποσα αλογα διαφορα, κοντυτερες σχεσεις στο επετειακο, λογικο ειναι.

Καλοταξιδο και με ευχαριστες συγκινησεις οπως το προηγουμενο! Ψηφιζω κι εγω υπερ του να παραμεινει το ασπρο, ΚαΤεΜε το πιο ομορφο χρωμα σε μηχανακι, αρκει να εχει και αλλο εντονο χρωματακι πανω και να σπαει (βλεπε κοκκινο σελας 1200 ή πορτοκαλι πλαισιων ΚΤΜ) ωστε να μην δειχνει απεγνωσμενη προσπαθεια του ιδιοκτητη να μοιαζει οτι ανηκει σε σωματα ασφαλειας ενω στην πραγματικοτητα επισκευαζει βιντεο σε ενα υπογειο...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δηλαδή πόσο πχια θα ασχολούμαστε με τον Μανιακ !!!
Να κλειδώσει το θέμα !
Εγώ φταίω που σε έβγαλα στο γυαλί.. Ψωνιζμενη!
 

tripper.gr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ
Όνομα
Γούλας Θάνος
Μοτό
KTM 990R
Καλοτάξιδη Κώστα , να την απολαύσεις όπως την προηγούμενη με υγεία και πολλά χλμ!!
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Πανεμορφη!Να την χαρεις κ αυτην οπως την παλια που απο οτι καταλαβα του δινεις κ καταλαβαινει!Καλοταξιδη!
 

Pektis

Μέλος
Όνομα
Janis
Μοτό
Vfr vtec rc 46
Καλοταξιδη gsmaniac!!
Του παει και το λευκο...δεν ειναι ασχημο!:friendship:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Το 2020 εδειξε τις προθεσεις του απο την αρχη.
Φαινοταν οτι η χρονιά, θα εβγαζε παραξενη ενέργεια και γούστα.
Απώλειες αγαπημένων προσωπων που σιγουρα δεν συγκρινονται με υλικες απωλειες, αλλα ολα μαζι σε σπρωχνουν σε σκεψεις περιεργες.

Πρεπει ομως να βρισκουμε τον τροπο να ξεπερναμε τα ασχημα και να θυμομαστε τις καλες στιγμες με τους ανθρωπους και τα πραγματα που χανουμε!

Την λευκη την εχω κανενα διμηνο και εχω κανει 2 μακρινες δικαβαλες και φορτωμενες τσαρκες, προσπαθωντας βασικα να συνηθισω το χρωμα της και την βελουδινη λειτουργια της,σε σχεση παντα με την μαυρη!
Η κυρα λενη εχει καταλαβει οτι μαλλον ειναι πιο αργη απο την μαυρη, αλλα οτι ταξιδευει πιο ανετα και αθορυβα.
Μαλλον δεν μπορει να ξεπερασει και αυτη την απωλεια και οσα εχει ζησει με την μαυρη.

Με ετρωγε ομως να την παω και μια μονοκαβαλη και στριφτερη, να την πιεσω, να την μαθω καλυτερα και να της δωσω την ευκαιρια να με μαθει και αυτη.

Η διαδρομη

Τι γίνεται με εσάς τους ιδιοκτήτες των BMW; Την επόμενη ρίξε τηλέφωνο να σου πω μια πιο σύντομη διαδρομή από Πειραιά προς Αθήνα.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Καλοτάξιδη και πάλι Μανιακέ (λευκή μου αρέσει πιο πολύ)! :friendship:
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Καλοτάξιδη Κώστα, να σας χαρήσει όμορφες σαν την προηγούμενη και κοιτάμε μπροστά. Το άσπρο είναι σούπερ και πιο raceοεπετειακό.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Top Bottom