Μονοήμερη ασφάλτινη φωτογραφική καταδρομική.

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Γιάννη Aldebaran δεν πιστεύω να είσαι διαθέσιμος :) ;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιάννη Aldebaran δεν πιστεύω να είσαι διαθέσιμος :) ;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Καλή βόλτα Χρήστο, όχι δυστηχως, αν και πολύ θα το ήθελα.
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Τετάρτη ή Πέμπτη -αν ο καιρός μου κάνει το χατήρι- μπορεί να κάνω την διαδρομή (ή κάποιο μέρος αυτής).
Αν θέλει να ακολουθήσει κάποιος... πάμε παρέα. Δυστυχώς τα ΣΚ είμαι εργασία και χαρά.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τετάρτη ή Πέμπτη -αν ο καιρός μου κάνει το χατήρι- μπορεί να κάνω την διαδρομή (ή κάποιο μέρος αυτής).
Αν θέλει να ακολουθήσει κάποιος... πάμε παρέα. Δυστυχώς τα ΣΚ είμαι εργασία και χαρά.
Θα το ήθελα πολύ αλλά θα φύγω ΣΚ...
Βάλε καμιά φώτο να δούμε την κατάσταση του δρόμου, αν μπορείς..
Καλή βόλτα!
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Η διαδρομή που εκανα τελικά είναι αυτή ακριβώς:



Ήθελα να κινηθώ και λιγο πιο δυτικά αλλά αφενος από το σημείο που είχα επιλέξει να το κάνω (προς Ελατου πριν την Αρτοτινα) ήταν χωματόδρομος και το άφησα, αφετέρου ήμουν ήδη πιεσμένος χρονικά γιατί εφυγα 13:00 και ήθελα να είμαι Γαρδικι πριν νυχτώσει (έγινε) και Αθήνα πριν τις 21:00 (κι αυτό εγινε)! Το χωματόδρομο βέβαια δεν τον γλίτωσα και εκανα κανα 15αρι χιλιόμετρα βατού χωματος μεταξύ Αρτοτινας και Γαρδικιου! Το σίγουρο είναι ότι άφησα εκκρεμότητες!




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Είσαι ωραίος, τι να λέμε...
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Που έμπλεξες με το ασφαλτινο.. Βρε γίγαντα?
Η αλήθεια είναι ότι ψαρωσα λιγο γιατί η ώρα ήταν περασμένη, σε λιγο θα σκοτείνιαζε, δε με έπαιρνε να κάνω πίσω, αλλά δεν γνώριζα και αν μπροστά θα συναντούσα κανένα δυσκολότερο και απροσπέλαστο σημείο με χιονι ή λάσπη! Είχα και την έννοια του κλαταρισματος με τα ασφαλτινα! Adventure αφού :) !


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Η αλήθεια είναι ότι ψαρωσα λιγο γιατί η ώρα ήταν περασμένη, σε λιγο θα σκοτείνιαζε, δε με έπαιρνε να κάνω πίσω, αλλά δεν γνώριζα και αν μπροστά θα συναντούσα κανένα δυσκολότερο και απροσπέλαστο σημείο με χιονι ή λάσπη! Είχα και την έννοια του κλαταρισματος με τα ασφαλτινα! Adventure αφού :) !


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Μπραβο για την βόλτα. Φάνηκε ότι το ήθελες πολύ και πήρες και τα ρίσκα σου.
Στο χωριό μου λένε "τέλος καλό όλα καλά", ωστόσο θέλει προσοχή όταν είσαι solo.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Η αλήθεια είναι ότι ψαρωσα λιγο γιατί η ώρα ήταν περασμένη, σε λιγο θα σκοτείνιαζε, δε με έπαιρνε να κάνω πίσω, αλλά δεν γνώριζα και αν μπροστά θα συναντούσα κανένα δυσκολότερο και απροσπέλαστο σημείο με χιονι ή λάσπη! Είχα και την έννοια του κλαταρισματος με τα ασφαλτινα! Adventure αφού :) !
Ακριβως αυτο, περνας με την ψυχη στο στομα καποια τετοια κοματια αλλα δεν ξερεις τι θα βρεις παρακατω, και αν εισαι μονος και ειναι αργα ειναι θεμα :oops: Μπλεχτηκα προσφατα σε καποια παρομοια κομματια με χιονι στο χωματοδρομο Βροντερο-Κορπο-Νεραιδοχωρι και αφου περασα μερικα αποφασισα να γυρισω πισω γιατι φοβηθηκα μηπως κολλησω σε βαθυτερο χιονι παρακατω.

Well done αλλα την αλλη φορα καλυτερα με παρεα :ok: :friendship:
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Ακριβως αυτο, περνας με την ψυχη στο στομα καποια τετοια κοματια αλλα δεν ξερεις τι θα βρεις παρακατω, και αν εισαι μονος και ειναι αργα ειναι θεμα :oops: Μπλεχτηκα προσφατα σε καποια παρομοια κομματια με χιονι στο χωματοδρομο Βροντερο-Κορπο-Νεραιδοχωρι και αφου περασα μερικα αποφασισα να γυρισω πισω γιατι φοβηθηκα μηπως κολλησω σε βαθυτερο χιονι παρακατω.

Well done αλλα την αλλη φορα καλυτερα με παρεα :ok: :friendship:
Έτσι είναι! Απλά ήταν απόφαση της στιγμής να εκμεταλλευτώ όλο το διαθέσιμο χρόνο της παραμονής μου στην πρωτεύουσα και να μην μείνω περιορισμένος στο κλεινόν άστυ! Και έτσι στο φτερό, δύσκολα βρίσκεις κάποιον διαθέσιμο και προθυμο για συμπόρευση!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τι μου έκανες ....
Μου έβαλες ιδέες για άλλη μονοήμερη ....
Μπράβο σου ... :friendship:
Να περιμένεις να λιώσουν τα πολλά χιόνια και να κάνεις Βαρδούσια αρτοτινα γαρδικι!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ξέρουμε αν οι παρακάτω διαδρομές έχουν χώμα?



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
εξ όσων ενθυμούμαι, τσου.

πότε μωρή σάπια, πότε;

άντε γιατί έχω στο μυαλό και την Κυπαρρισία (με επίσκεψη στον Ι. Ν. Απόλλωνος τον περιστρεφόμενο κατά τας γραφάς) και τώρα λέω μιά καταδρομική καθημερινή να κάνω ένα 950άρι πρόστυχο.... Κάπου πρέπει να μπει λίγο ακόμα να γίνει 999 όσα τα κυβικά τα σωστά και ανάποδα 666.

 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
εξ όσων ενθυμούμαι, τσου.

πότε μωρή σάπια, πότε;

άντε γιατί έχω στο μυαλό και την Κυπαρρισία (με επίσκεψη στον Ι. Ν. Απόλλωνος τον περιστρεφόμενο κατά τας γραφάς) και τώρα λέω μιά καταδρομική καθημερινή να κάνω ένα 950άρι πρόστυχο.... Κάπου πρέπει να μπει λίγο ακόμα να γίνει 999 όσα τα κυβικά τα σωστά και ανάποδα 666.

Αφήστε τις καθημερινές ρε και έχω ξεκινήσει το μαγαζί. Βάλτε κάτι για σκ, ήμουν έτοιμος να βάλω εγώ απλά βλέπω τη ζέστα γμτ.



Καλά ας μας πει πρώτα τι σκέφτεται γιατί έχουμε πάει απρόσκλητοι στο γάμο :laugh::laugh::roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Είναι υπό σκέψη να βγάλω κάνα ασφαλτινο διήμερο μετά γυναικός, αλλά δεν ξέρω πότε :rolleyes:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αφήστε τις καθημερινές ρε και έχω ξεκινήσει το μαγαζί. Βάλτε κάτι για σκ, ήμουν έτοιμος να βάλω εγώ απλά βλέπω τη ζέστα γμτ.



Καλά ας μας πει πρώτα τι σκέφτεται γιατί έχουμε πάει απρόσκλητοι στο γάμο
Τέλος Σεπτεμβρίου έχει Τζένη. Μάλλον Σάββατο για να μπορεί και ο Αλέκος.
 
Top Bottom