Αυτό δεν είναι πρόβλημα, το διάβασα, είτε 20 λεπτά πόδι (αλλά ανηφόρα καλή λένε) είτε μηχανάκι και αν κατάλαβα καλά ακόμα και το XR ανεβαίνει ως εκεί αν και έλεγα να πάρω το γκλίτερ.
kon/nos το κομμάτι με το χαλίκι στα άγραφα το είχα περάσει με το fazer, αργά μεν, μιά χαρά δε (να γιατί onoff). Είχαμε ξεκινήσει από Κυριακοχώρι και βγήκαμε "ευθεία κάτω" στο φράγμα. Στην παρέα ήταν ένα GS/ADV 1150 και ένα μπέβερλι 500, οπότε καταλαβαίνεις, ελάτε περνάει κυριολεκτικά όχι σαν τους άλλους. Και πρέπει να ξαναπάω με πιο σωστό μηχανάκι, η θέα από πολλά σημεία ήταν μαγευτική αλλά το μυαλό και το μάτι ήταν μην το σπάσω ανεπανόρθωτα.