Μονοήμερη ασφάλτινη φωτογραφική καταδρομική.

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Ξέρει κανείς τι είδους χώμα έχει η παρακάτω διαδρομή?
Θέλω να βγω από Γραμμένη Οξυά στη Δομνίστα και δε βλέπω άλλη ενναλακτική.

Με το μεγαλο θα πας? Θα φυγουμε το πρωι με φιλο με 1190 και θα περασουμε απο εκει,μαλλον θα φαμε Κρικελλο.Ασφαλτινη ομως...:(
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Με το μεγαλο θα πας? Θα φυγουμε το πρωι με φιλο με 1190 και θα περασουμε απο εκει,μαλλον θα φαμε Κρικελλο.Ασφαλτινη ομως...:(
Με το μεγάλο ναι, ο στόχος είναι η Γραμμένη Οξυά για φθινοπωρινές φωτογραφίες και μετά αν μπορέσω να βγω Δομνίστα για να περάσω από Ανιάδα που έχει ένα καλό ξέφωτο προς το διάσελο Καλιακούδας.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αυτό.



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Καπτεν είχε πάει ο Μητσάρας πριν από 2μηνο αλλά δεν ξέρω αν είχε κάνει ακριβώς αυτή την διαδρομή. Πάντως ένα 1290 με ασφαλτινα που είχαμε μαζί μάς πέρυσι σε μονοήμερη χώμα/ άσφαλτο ανέβαινε παντού. Στεγνό χώμα εννοείται..
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καπτεν είχε πάει ο Μητσάρας πριν από 2μηνο αλλά δεν ξέρω αν είχε κάνει ακριβώς αυτή την διαδρομή. Πάντως ένα 1290 με ασφαλτινα που είχαμε μαζί μάς πέρυσι σε μονοήμερη χώμα/ άσφαλτο ανέβαινε παντού. Στεγνό χώμα εννοείται..
Εντάξει θα το επιχειρήσω, ευχαριστώ.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Γιαννη δεν την εχω κανει την διαδρομη αλλα απο το google maps βλεπω οτι σε δυο τουλαχιστον σημεια ειτε θα ζοριστεις ειτε δεν θα περναει καθολου


Γιατι δεν πας απο Σαρανταινα? (ουτε απο κει εχω περασει αλλα φαινεται ΟΚ)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιαννη δεν την εχω κανει την διαδρομη αλλα απο το google maps βλεπω οτι σε δυο τουλαχιστον σημεια ειτε θα ζοριστεις ειτε δεν θα περναει καθολου


Γιατι δεν πας απο Σαρανταινα? (ουτε απο κει εχω περασει αλλα φαινεται ΟΚ)
Θα δούμε Κωστή, θα ρωτήσω στο καφενείο του χωριού αν περνάει. Αν μου πουν "ουουου, εσυ με αυτό, ααανετααα" θα ξέρω ότι θα βρω νεροφαγωματα 5 μέτρα :roflmao:

Από Σαρανταινα πως;;
Θα είμαι με το 1290 με ασφάλτινα...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Θα δούμε Κωστή, θα ρωτήσω στο καφενείο του χωριού αν περνάει. Αν μου πουν "ουουου, εσυ με αυτό, ααανετααα" θα ξέρω ότι θα βρω νεροφαγωματα 5 μέτρα :roflmao:

Από Σαρανταινα πως;;
Θα είμαι με το 1290 με ασφάλτινα...
Ακολουθειςτην διαδρομη που οριζεται απο την πορτοκαλι γραμμη


η οποια φαινεται πολυ πιο ευκολη απο αυτην που εχεις επιλεξει
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Θα δούμε Κωστή, θα ρωτήσω στο καφενείο του χωριού αν περνάει. Αν μου πουν "ουουου, εσυ με αυτό, ααανετααα" θα ξέρω ότι θα βρω νεροφαγωματα 5 μέτρα :roflmao:
Έτσι!!!! Την κάνεις με ελαφρά, και δεν κοιτάς πίσω!!! :laugh:
 

kostas82

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
790 Adv R
Ξέρει κανείς τι είδους χώμα έχει η παρακάτω διαδρομή?
Θέλω να βγω από Γραμμένη Οξυά στη Δομνίστα και δε βλέπω άλλη ενναλακτική.

aldebaran ξέρουμε σε τι κατάσταση είναι ο δρόμος αυτός ; Ψάχνω κάποιο τρόπο ώστε να περάσω από γραμμένη οξυα και να διανυκτερεύσω κρικελο.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
aldebaran ξέρουμε σε τι κατάσταση είναι ο δρόμος αυτός ; Ψάχνω κάποιο τρόπο ώστε να περάσω από γραμμένη οξυα και να διανυκτερεύσω κρικελο.
Αν θυμάμαι καλά δεν πέρναγε ο δρόμος γιατί είχε πέσει σε ένα σημείο. Εγώ το έκοψα από πάνω και βγήκα Γαρδίκι.
 
Top Bottom