Μονςδα ABS με Σερβομηχανισμο BMW

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Παιδια εδώ και λιγο καιρο ασχοληθηκα πολύ ζεστα με το θεμα που ταλαιπωρει πολλους από εμας που εχουμε αυτές τις μοναδες μαλλον τελικα μετα από πολύ κοπο ξενυχτι και πολύ δουλεια εχω φτασει σε ένα πολύ καλο ποσοστο επιτυχιας και αυτά πρεπει να τα μοιράζεσαι ετσι λοιπον αν θελει καποιος την βοηθεια μου για επισκευη εδώ είμαι δεν γραφω συχνα σας διαβαζω και πραγματικα θελω να σας γνωρισω καποια στιγμη
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
να εισαι καλα
Πραγματικα ταλαιπωρεί πολυ κοζμο !!!!
Απο ποια περιοχή εισαι
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εχω και εγω μια μονάδα την εχω δανειση σε ενα φίλο
Αυτη δούλευε μονο του μπροστινού τροχού το abs
Το πισω οχι
Θα την πάρω πισω και αν θελεις να στην στειλω να την δεις
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
ακουγα από φιλους όπως και από τα συνεργεια τα ιδια ότι είναι πολύ δυσκολο να φτιαχτουν και οσο μου το ελεγαν τοσο πιο πολύ εμπαινα στην μπριζα να βρω τις λυσεις που τους κανουν την ζωη δυσκολη μεχρι τωρα λοιπον αν δεν είναι πλακετα καμμενη όλα τα αλλα τα επισκευάζω χωρις να ανοιξει ρουθουνι
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
παιδια μην παιρνετε καινουργια είναι πολλες που εχουν γελοια ζημια οποιος εχει μοναδα η πραγματα από μοναδα τα αγοραζω αισιος μεχρι τωρα εχω ανοιξει πανω από 30 μοναδες τωρα πια ξερω τι τις χαλαει αλλα και τελικα ποιος φταιει που χαλανε μεσα σε λιγο χρονικο διάστημα από την επισκευη
 
Τελευταία επεξεργασία:

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
παιδια μην παιρνετε καινουργια είναι πολλες που εχουν γελοια ζημια οποιος εχει μοναδα η πραγματα από μοναδα τα αγοραζω αισιος μεχρι τωρα εχω ανοιξει πανω από 30 μοναδες τωρα πια ξερω τι τις χαλαει αλλα και τελικα ποιος φταιει που χαλανε μεσα σε λιγο χρονικο διάστημα από την επισκευη
Για διαφώτισέ μας λίγο παραπάνω...

Η πλακέτα σε έναν καλό ηλεκτρονικό δεν φτιάχνει άραγε???
Συνήθως φτιάχνει!
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Για διαφώτισέ μας λίγο παραπάνω...


Συνήθως φτιάχνει!
στην πλακετα μπορεις να επέμβεις μεχρι και τα τραιακ ισχειος μετα δεν νομιζω ότι θα μπορουσαν να κανουν κατι πανω στην πλακετα πολλοι τις εχουν επισκευασει δουλεψαν καλα αυτές που ανηκουν στην πρωτη κατηγορια ζημιας ασε που είναι για γελια πολλα που ακουω ==την εδωσα την πλακετα για επισκευή και μου την εφτιαξαν == πρωτα ενας ηλεκτρονικος πρεπει να εχει ένα μηχανακι στα χερια του που δουλευει να κανει τις σωστες μετρήσεις που πρεπει και σταματημενο αλλα και εν κινηση και μετα να πουμε ότι αρχιζουμε να κανουμε επισκευη στην πλακετα αυτά τα λιγα από μενα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Mister Jim

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GS
Αν έχω μια σπασμένη αντλία πως φτιάχνετε ?
Υπάρχουν καινούρια ανταλλακτικά ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Να με παρεις τηλ το εχεις να μου φερεις το μοτερ και να σου το φτιαξω με την μικρο αντλια πανω και να το παρεις
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να με παρεις τηλ το εχεις να μου φερεις το μοτερ και να σου το φτιαξω με την μικρο αντλια πανω και να το παρεις
Δημήτρη Καλημέρα.
Αν κανεις επαγγελματικα αυτές τις επισκευές, θα πρέπει να μετατρέψουμε τον λογαριασμό σου σε επαγγελματικο ή να φτιάξεις έναν νέο επαγγελματικο λογαριασμό.
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
όταν καποιος θελει από μενα κατι που και εγω το εχω πληρωσει δεν το εχω κλεψει και βεβαια θα το πληρωθω αν τωρα αυτό ανηκει στα επαγγελματικα τοτε ναι να το βαλουμε εκει γιατι μοναδα που να εχει χαλασει και να μην θελει ανταλλακτικο δεν υπαρχει αρα το αφηνω σε εσας αν πρεπει να μπει καπου αλλου η και να διαγραφει παντως σιγουρα θα υπαρχει κοστος για τον λογο που γραφω πιο πανω ευχαριστω
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Δημήτρη, εγώ, ας πούμε που έχω θέμα με την μονάδα, με ποιό τρόπο κινούμαστε ?
Πρέπει να σου φέρω το μηχανάκι ή την μονάδα ? και πως ξέρουμε ότι φτιάχνεται ?
Χωρίς παρεξήγηση, σε ρωτάω για να γλυτώσω, τυχόν ταλαιπωρία, γιατί έχω ταλαιπωρήσει κόσμο, και έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ ... :D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
όταν καποιος θελει από μενα κατι που και εγω το εχω πληρωσει δεν το εχω κλεψει και βεβαια θα το πληρωθω αν τωρα αυτό ανηκει στα επαγγελματικα τοτε ναι να το βαλουμε εκει γιατι μοναδα που να εχει χαλασει και να μην θελει ανταλλακτικο δεν υπαρχει αρα το αφηνω σε εσας αν πρεπει να μπει καπου αλλου η και να διαγραφει παντως σιγουρα θα υπαρχει κοστος για τον λογο που γραφω πιο πανω ευχαριστω
Νομιζω οτι αν εχεις βρει άκρες για την εν λογο μοναδα το θεμα σου πρεπει να παει στην κοινωνική ευαισθησια και αλληλεγγύη με τόσα προβληματα που μακάρι να λύσεις σε τοσο πολυ κοζμο
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Δημήτρη, εγώ, ας πούμε που έχω θέμα με την μονάδα, με ποιό τρόπο κινούμαστε ?
Πρέπει να σου φέρω το μηχανάκι ή την μονάδα ? και πως ξέρουμε ότι φτιάχνεται ?
Χωρίς παρεξήγηση, σε ρωτάω για να γλυτώσω, τυχόν ταλαιπωρία, γιατί έχω ταλαιπωρήσει κόσμο, και έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ ... :D
Eγω παιδια ασχοληθηκα πολύ γιατι αγορασα μηχανακι με πρόβλημα στην μοναδα το ηξερα από την αρχη αυτό αλλα επειδή σαν ανθρωπος είμαι πολύ πεισματάρης λεω δεν εχω κατι να χασω ετσι την ανοιξα 2 μηνες απλα την παρατηρουσα στην παραμικρη λεπτομερεια μετα ξεκινησα την επισκευη την εφτιαξα τελικα μερα με την μερα εφτιαξα και άλλες όπως και μερικες που δεν τα καταφερα λογικα ηταν πλακετα που είναι και το μονο πραγμα που δεν εχω Εγω το μονο που μπορω να κανω μου φερνεις την μοναδα σου όταν την ανοιξω από αυτά που θα δω ξερω πανω κατω τι μπορει να εχει γινει στην μοναδα εδώ πρεπει να πω ότι παρθενες μοναδες που επεσαν στα χερια μου τις εφτιαξα ολες τωρα μαγαρισμένες από αλλα συνεργεια άλλες τις εχω φτιαξει άλλες όχι την λυση την ξερω το γιατι γινετε αυτό αλλα αφήστε με να το εχω μυστικο για μενα Στο θεμα μας μου φερνεις την μοναδα και τις ριχνω και εγω μια ματια ποτε δεν ξερεις όπως ουτε και εγω σε τι κατασταση θα βρω μεσα την μοναδα σου Δεν είναι ότι δεν ξερω να την βγαλω η να την βαλω απλα δεν είναι αυτή η δουλεια μου ΜΑΓΑΡΙΣΜΕΝΕΣ τις προσπαθω παρθενες τις φτιαχνω ολες
 
Τελευταία επεξεργασία:

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Νομιζω οτι αν εχεις βρει άκρες για την εν λογο μοναδα το θεμα σου πρεπει να παει στην κοινωνική ευαισθησια και αλληλεγγύη με τόσα προβληματα που μακάρι να λύσεις σε τοσο πολυ κοζμο
εχω χασει τον υπνο μου πολλους μηνες τωρα όπως και εχω δωσει πολλα λεφτα σε μηχανουργεια και εργοστασια στην γερμανια για κατασκευή πραγματων και εχω ζαλισει τα αρχ=======α σε πολλους φιλους σε συνεργεια ηλεκτρονικούς ηλεκτρολόγους διαολου καλτσα αυτή διαολου καλτσα και εγω προσπαθω γιατι 1500 ευρω σημερα είναι πολλα λεφτα για καινουργια
 
Top Bottom