Μοτοσυκλετιστικά Projects 2022

Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Δύο-Τρεις μέρες με το έτερον ήμισυ μέσα σε βουνά, πιθανότατα Πελοπόννησο η Άγραφα με χωμάτινα ελαστικά.(Θα θέλαμε μια Κρήτη αλλά δεν το βλέπω για το 22)
Μια καλή πεζοπορία ίσως, καλό φαγητό κ κρασί.
Έτσι να θυμηθούμε για λίγο μόνο τα προ υποχρεώσεων χρόνια.


Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εγώ έχω να προτείνω κάτι σχετικά με τα όνειρα που κάνουμε όλοι και δεν μπορούμε να πραγματοποιήσουμε ...
Μάνιακ στο Ντακάρ με Γκάντι...
Βρε είπαμε... "και δεν μπορούμε να πραγματοποιήσουμε", όχι να γινουμε.... Κόπερφιλντ!!!!! :laugh:

Πρέπει να περάσεις πολλά τεστ.... Δυσκολο
Μόνο στα..... τεστ, κόλλας δηλαδή;;; :ha
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
....
Έτσι να θυμηθούμε για λίγο μόνο τα προ υποχρεώσεων χρόνια.
Έχουμε πολύ δρόμο ακόμα μπροστά μας Λεό!!!!!
Προς το παρόν, "περασμένα μεγαλεία, διηγώντας τα να κλαίς!!!". :p

Α, μην ξεχάσω!
Αν αύριο "σκάσει" τηλέφωνο/χωσιμο απ'την δουλειά, με βλέπω κατά τη μια περίπου να περνάω από το χωριό σου, για την επιστροφή στην Αθήνα :happy:!
Αν έχεις λίγο χρόνο, ένα καφεδάκι το πινουμε:)!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Καλώς εχόντων των πραγμάτων και συνθηκών σχεδιάζω να κατεβάσω το 701 Ελλάδα τον Μάϊο για Hellas Raid Adventure.
Βασικά σχεδίαζα να νοικιάσω enduro με roadbook (και μηχανική τεχνική υποστήριξη) για να τρέξω στο ραλλυ, αλλά δεν προλαβαίνω προπόνηση και roadbook training, οπότε αφήνω αυτό το project για το 2023!

Υγεία πάνω απ΄όλα και η μοτοσυκλετιστική μας ευτυχία θα έρθει!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
gsmaniac : το τροφφυ περίπου πότε θα γίνει? Το ξέρω ότι είναι νωρίς ακόμα αλλά να γνωρίζω στο περίπου.
Τέλος Μαΐου... Μάλλον.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Έχουμε πολύ δρόμο ακόμα μπροστά μας Λεό!!!!!
Προς το παρόν, "περασμένα μεγαλεία, διηγώντας τα να κλαίς!!!". :p

Α, μην ξεχάσω!
Αν αύριο "σκάσει" τηλέφωνο/χωσιμο απ'την δουλειά, με βλέπω κατά τη μια περίπου να περνάω από το χωριό σου, για την επιστροφή στην Αθήνα :happy:!
Αν έχεις λίγο χρόνο, ένα καφεδάκι το πινουμε:)!!!
Είμαι της υπομονής Νικόλα :).
Τώρα μπήκα κ είδα το μνμ σου.
Λογικά δεν έσκασε τηλέφωνο από δουλειά ε?
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Είμαι της υπομονής Νικόλα :).
Τώρα μπήκα κ είδα το μνμ σου.
Λογικά δεν έσκασε τηλέφωνο από δουλειά ε?
Έσκασε........ ξημερώματα :mad:!!!!!!!
Ήμουν με το μικρό μηχανακι στο χωριό, και την άκουσα στερεοφωνικά αξημέρωτα στην κωπαΐδα :hungover:..... Δίπλα στο καζάνι του βαποριού την έβγαλα για καμμία ώρα, μήπως και ζεσταθώ λιγο................
 

Desmorider

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Multistrada 1000 DS 2006
Καλή χρόνια σε όλους ,λοιπόν τα πλάνα λένε πολλές βόλτες στην Ελλάδα και ένα ταξίδι προς Σερβία Μαυροβούνιο αν μου το επιτρέψουν χρονικά οι δουλειές που βλέπω μπροστά μου ,ας είμαστε καλά και ότι μπορούμε θα κάνουμε
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Εδώ είσαι..

To ειδα και ειπα να γραψω αλλα από την αλλη σκεφτηκα οτι μπορεί να ειναι πραγματική η αγγελία...μη χαλαμε το θεμα του ανθρωπου...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Του σηκώνεται αλλά από λάθος μεριά.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Είμαι της άποψης ότι όσο κάνω σχέδια ο θεος γελάει. Υγεία να μπορέσουμε να κυνηγήσουμε τα όνειρα μας, και δουλειά να μπορέσουμε να τα πληρωσουμε.
Προτζεκτ δεν έχω,μικροβελτιωσεις στα παλιομηχανακια μου να τα φέρω λίγο στα μέτρα μου και από το 23 βλέπω αν θα μπορώ να υλοποιησω κάτι μεγαλυτερο.
Ένα πραγμα θέλω να αξιωθω να καταφέρω. Να τελειώσω εκείνη τη βόλτα με τα μουρλοκομεια ξεκινώντας την εκεί που έμεινε ληψη, δηλαδή από Καστοριά. Δυσκολο καθότι θέλει τυχη μπολικη να βρεθεί χρόνος ταυτόχρονα για τόσα άτομα αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Και μετά πολλες πολλες βόλτες έστω και εντός Αττικής αλλά να γραψω χλμ, να βρεθώ στο βουνό και να περασω καλά με φίλους
 
Top Bottom