Μπαμπάδες, γιοί και κόρες, εγγόνια!!!

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Ευχαριστω Μανο...:friendship:ναι αυτο λεγαμε σημερα με τον φιλαρακο που πηγαμε μαζι...στο Χωμ(α) Sweet Home 15 θα τα χουμε πανω μαζι χαχαχα :inlove::roflmao:
Ναι αν προσεξεις και δεν πεσει ιδιες ημερομηνιες με αγωνα πρωταθληματος,τοτε θαναι μαζι σας.
Να τον χαιρεσαι φιλε.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Έχω καραμπίνα φτυάρι και λόγους πολλούς


Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
αν θες βοήθεια στο "ατύχημα" ευχαρίστως προσφέρομαι ότι ώρα κι αν την χρειαστείς.... ;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Έχω καραμπίνα φτυάρι και λόγους πολλούς


Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άμα δεν έχεις άλλοθι δεν κάνεις τίποτα...;)
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Ζηλεύουμε όλοι!!! Μπράβο και στους δύο σας :ok:
 

abakas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1250GS ADV
ΚΤΜ 950 ADV :-)
Ευχαριστούμε, είναι πολύ ωραία εμπειρία. Ακόμα και όταν εν στάση σε μία ανηφοριά έγειρα παραπάνω από όσο άντεχε το πόδι μου και βρεθήκαμε στο έδαφος, ο Δημήτρης ενθουσιάστηκε και δεν έχει σταματήσει να λέει ότι η πτώση ήταν η καλύτερη στιγμή! Απλά να τονίσω ότι λόγω του full εξοπλισμού δεν υπήρξε καμία επίπτωση σε εμάς παρά μόνο δυο λερωμένα μπράτσα στα τζάκετς και μια μικρή γρατζουνιά στο κάγκελο και την μπαγκαζιέρα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Ευχαριστούμε, είναι πολύ ωραία εμπειρία. Ακόμα και όταν εν στάση σε μία ανηφοριά έγειρα παραπάνω από όσο άντεχε το πόδι μου και βρεθήκαμε στο έδαφος, ο Δημήτρης ενθουσιάστηκε και δεν έχει σταματήσει να λέει ότι η πτώση ήταν η καλύτερη στιγμή! Απλά να τονίσω ότι λόγω του full εξοπλισμού δεν υπήρξε καμία επίπτωση σε εμάς παρά μόνο δυο λερωμένα μπράτσα στα τζάκετς και μια μικρή γρατζουνιά στο κάγκελο και την μπαγκαζιέρα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Κατά αρχή μπράβο σου για τον πλήρη εξοπλισμό που βλέπω και στους δύο σας. Δεν μπορώ να καταλάβω ανθρώπους που ανεβάζουν τα παιδιά τους ξεκαρανωτα και χωρίς καμία προστασία στις μοτοσυκλέτες. Ο μικρός πόσο χρονών είναι; Φτάνει κανονικά τα μαρσπιε ; Κάθε ποσα Χρόνια χρειάζεται αντικατάσταση ο εξοπλισμός τώρα που μεγαλώνει; Οδικός μου είναι 7 και θα ήθελα κάποια στιγμή να το μοιραστώ μαζί του αυτό και όχι να το μάθει με το λάθος τρόπο αργότερα.

Να χαρείτε τη βόλτα σας,πάντα ασφαλείς.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Top Bottom