Μπορει νοτια μπορει βορεια... Οτι κατσει!!!!

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Και για χώνεψη διαδρομή προς Σκουληκαριά Ν.Αρτας

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλημερεςςς τωρα βρηκα σημα.....αφησα νωρις το πρωι καρδιτσα το κοριτσι σε καποιους συγγενης που ηθελε να δει, πηγα ροποτο (η εκκλησια δεν εχει καμοια σχεση με τις φωτο ειναι τρομακτικηηηη), συνεχισα παλαιοκαρια, παραλια αχελωου και μετα απο μια ομορφη διαδρομη τρωω τυροπιτα στα πραμαντα...... Btw εχω δει 10 αυτοκινητο μετρημενα και οι δεκα οδηγανε οπως να ναιιιι .... Συνεχιζω για ματσουκι(μην παει αλλου το μυαλο σας)


#xrv_world_explorer
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ολα τα ωραια καποτε τελειωνουν.... Οσες φορες και να περασα απο δω δεν το χορταινω..... Στα 6 bmw που ειδα εκει πανω, αν ειναι κανεις εδω μεσα καλους δρομους να εχετε..... Ομορφο παρεακι!!!


#xrv_world_explorer
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Στην τελευταια φωτο ειναι ο καταρακτης στο ματσουκι.... Να εχετε χρονο να κατεβειτε στο φαραγγι να τον δειτε απο κατω.... Τρομερη ορμη!!!!!

#xrv_world_explorer
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ετσι οπως πας θα περασεις και απο το περασμα της Γκρόπας.
:friendship:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καπου στο ροποτο ειδα οτι ειναι.... Αλλα δεν καταλαβαινω ποια ειναι η διαδρομη.... Για στειλε

#xrv_world_explorer
Δεν την εχω κανει.
Θελει και χωμα απ οτι καταλαβα.
Περιμενω μαζι σου τους γνωστες.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αφου αραξαμε αρβανιτσααα.... Επιστροφη στην βαση με 1480 χλμ... Και παλι δεν χορτασα τιποτα(πως λεγετε το προβλημα μου;;)



Στα επομενα τα μακρυτερα τα καλυτερα


#xrv_world_explorer
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Αφου αραξαμε αρβανιτσααα.... Επιστροφη στην βαση με 1480 χλμ... Και παλι δεν χορτασα τιποτα(πως λεγετε το προβλημα μου;;)



Στα επομενα τα μακρυτερα τα καλυτερα


#xrv_world_explorer
Που το ειδες το προβλημα ;;;
Φυσιολογικα ολα...!!!!
Εκανα σημερα 380 χλμ. κ θελω αυριο παλι...!!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γειά σου ρε Αποστόλη μερακλή!
Ωραίο το ζεύγος!
 

Mario77

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Marios
Μοτό
Yamaha FJR1300A
Yamaha XT1200Z Super Tenere
Αφου αραξαμε αρβανιτσααα.... Επιστροφη στην βαση με 1480 χλμ... Και παλι δεν χορτασα τιποτα(πως λεγετε το προβλημα μου;;)



Στα επομενα τα μακρυτερα τα καλυτερα


#xrv_world_explorer
Γραφοχιλιομετρίτιδα..είναι αυτοάνοσο..δε μπορείς να κανείς πολλά..συνιστάται ως ελάχιστη δοσολογία 10ημερη αγωγή των 500 χλμ ανά ημέρα και επανεξέταση..αν δεν ανταποκριθεί ο οργανισμός ανεβάζεις τη δοσολογία..είναι συνήθως ανίατο και παρατηρείται έξαρση με την άνοδο της θερμοκρασίας περιβάλλοντος..πρέπει να μάθεις να ζεις με αυτό..
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Γραφοχιλιομετρίτιδα..είναι αυτοάνοσο..δε μπορείς να κανείς πολλά..συνιστάται ως ελάχιστη δοσολογία 10ημερη αγωγή των 500 χλμ ανά ημέρα και επανεξέταση..αν δεν ανταποκριθεί ο οργανισμός ανεβάζεις τη δοσολογία..είναι συνήθως ανίατο και παρατηρείται έξαρση με την άνοδο της θερμοκρασίας περιβάλλοντος..πρέπει να μάθεις να ζεις με αυτό..
To ξερα γιατρε μου οτι εχω κατι με περιεργο ονομα....

#xrv_world_explorer
 
Top Bottom