Μποτα on-off!!!

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
ααα πρέπει να είμαστε από τους ελάχιστους που είχαμε 690,990r, εσύ 1190 εγώ 1090r μόνο στο ύψος τα πήγαμε ανάποδα εγώ 1.80 με 48 νούμερο παπούτσι και εσύ 2 μέτρα με 46 παπούτσι χαχα
Τυχεροι θα ελεγα θανο...Ολα εξαιρετικα διτροχα.Το καθενα με τον δικο του τροπο βεβαια.Οπως και το αφρικα τωρα.
Ποδι βατραχοπεδηλο ε;Εγω τουλαχιστον ειμαι οριακα στο να βρισκω παπουτσια και μποτες μηχανης και μη.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
MrAdventure: συνονοματε και συναφρικανέ, εκτος απο το μπαζωμα της σελας κατα 2-2.5εκ κοιτα επισης και χωματινα μαρσπιε που ειναι χαμηλοτερα. Εγω εχω στο δικο μου της sw-motech που μπαινουν και 1.5εκ χαμηλοτερα (σ'αυτη τη θεση τα εχω) ή και αλλα που μπαινουν χαμηλοτερα κατα 2 ή 2.5εκ. Και φυσικα το αλλο πλεονεκτημα τετοιων αφτερ-μαρκετ μαρσπιε ειναι οτι ειναι σαφως μεγαλυτερα απο τα "τσιγκουνικα" μαμισια.

ΥΓ Για το υψος σου, το ιδανικο CRF1000 θα ητανε το Adventure Sports 2018-2019 το οποιο εχει υψος σελας στα 92εκ (!)
 

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
MrAdventure: συνονοματε και συναφρικανέ, εκτος απο το μπαζωμα της σελας κατα 2-2.5εκ κοιτα επισης και χωματινα μαρσπιε που ειναι χαμηλοτερα. Εγω εχω στο δικο μου της sw-motech που μπαινουν και 1.5εκ χαμηλοτερα (σ'αυτη τη θεση τα εχω) ή και αλλα που μπαινουν χαμηλοτερα κατα 2 ή 2.5εκ. Και φυσικα το αλλο πλεονεκτημα τετοιων αφτερ-μαρκετ μαρσπιε ειναι οτι ειναι σαφως μεγαλυτερα απο τα "τσιγκουνικα" μαμισια.

ΥΓ Για το υψος σου, το ιδανικο CRF1000 θα ητανε το Adventure Sports 2018-2019 το οποιο εχει υψος σελας στα 92εκ (!)
Γιωργη σε ευχαριστω για της ιδεες.Φοραω ειδη τα μαρσιπιε της sw motech τα οποια πειρα απο τον Θανο tripper και τα εχω στην κατω θεση βεβαια.Οσο για το Adventure Sports συμφωνω αλλα το δικο μου το πειρα φετος και ειναι μοντελο '18 σε σουπερ ντουπερ τιμη με το κλειδι στο χερι οποτε μου εφυγαν ολοι οι ενδιασμοι για το μεγαλυτερο μοντελο.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
MrAdventure
Η μονη πιθανη λυση στο προβλημα σου ειναι οπως σου ειπαν και αλλοι παραπανω το γεμισμα της σελας
Αυτο βεβαια θα εχει σαν αποτελεσμα να τοποθετησαι πλεον περισσοτερο πανω παρα μεσα στην μοτοσυκλετα με οσα οετικα και αρνητικα αυτο μπορει να εχει
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Λιγα τα λογια σου για το 250 το WγRηγοRο!!!! :laugh:
Εσύ αγαπητέ Νίκο, αν κολλήσω τον κορωνοϊό και αποδημήσω, έχεις ήδη κερδίσει μια θέση στη διαθήκη μου για το WRR, αν και έχεις κι εσύ ωραίο εργαλειάκι πλέον!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εσύ αγαπητέ Νίκο, αν κολλήσω τον κορωνοϊό και αποδημήσω, έχεις ήδη κερδίσει μια θέση στη διαθήκη μου για το WRR, αν και έχεις κι εσύ ωραίο εργαλειάκι πλέον!
Στέφανε αν δεν το θέλει ο Νίκος, θα το αφήσεις σε εμένα?
Και μην ξεχνάς.
Σε αγαπώ. :inlove:

Έχω μιλήσεις με maniac να σε προσέξουμε. Just in case.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εσύ αγαπητέ Νίκο, αν κολλήσω τον κορωνοϊό και αποδημήσω, έχεις ήδη κερδίσει μια θέση στη διαθήκη μου για το WRR, αν και έχεις κι εσύ ωραίο εργαλειάκι πλέον!
Oπως πολυ σωστα ειπες..... εργαλειακι!!!! Εγω θελω ΚΑΙ ενα αληθινο εργαλειο, παντως καιρου ;)!!!

Στέφανε αν δεν το θέλει ο Νίκος, θα το αφήσεις σε εμένα?
Και μην ξεχνάς.
Σε αγαπώ. :inlove:

Έχω μιλήσεις με maniac να σε προσέξουμε. Just in case.
Εσυ να τα αφησεις αυτα που ηξερες!!!! ΚαΤεΜακια, ε ΚαΤεΜακια......... :bxr:
 
Top Bottom