Μπουφάν 3/4

orestis.androul

Μέλος
Όνομα
Ορέστης
Άρα να αφήσω τα πολιτικά και να κοιτάξω κ άλλες επιλογές; για καλοκαίρι σκέφτομαι να χτυπήσω κάτι άλλο γτ έχω διαβάσει ότι 4 εποχών ουσιαστικά δεν υπάρχουν.

Στάλθηκε από το s7 edge μου χρησιμοποιώντας tapatalk
 

Giwrgos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Καλησπέρα,δες και το Macna geo 2 , είναι αρκετά τίμιο για τα λεφτά του.Αλλά δεν θα το έλεγα και πολιτικό
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Άρα να αφήσω τα πολιτικά και να κοιτάξω κ άλλες επιλογές; για καλοκαίρι σκέφτομαι να χτυπήσω κάτι άλλο γτ έχω διαβάσει ότι 4 εποχών ουσιαστικά δεν υπάρχουν.

Στάλθηκε από το s7 edge μου χρησιμοποιώντας tapatalk
Καλοκαίρι Κρήτη δεν παλεύεται αν δεν είναι εντελώς καλοκαιρινό το μπουφάν ! Ουσιαστικά λοιπόν θες 2 μπουφάν ένα καλοκαιρινό και ένα απ τα λεγόμενα 4ων εποχών να έχει και αερισμο γιατί από Απρίλιο χρειάζεται κι ο αερισμος στην Κρήτη αλλά και για Σεπτέμβρη Οκτώβρη.
Εφόσον θες να κάνεις και όλα αυτά τα πράγματα δεν σου κάνει το πολιτικό, δες και για κάποιο Revit έχουν και οικονομικά και είναι πολύ ποιοτικά
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Χτυπα τωρα ένα nordcap dakar που μέχρι 200€ είναι ίσως ότι πιο value for money υπάρχει σε τεχνικό μπουφαν και προς το καλοκαίρι παίρνεις και ένα φουλ καλοκαιρινό.
 

orestis.androul

Μέλος
Όνομα
Ορέστης
To Magna και το nordcap που προτείνατε είναι 3/4; Γτ σ αυτό δεν θα κάνω μάλλον πίσω. Έχω φορέσει 2-3 μεσατα φίλων κ δεν.
Κοιτούσα το safari 2 της revit. Ξέρει κανείς τπτ;

Στάλθηκε από το s7 edge μου χρησιμοποιώντας tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
To Magna και το nordcap που προτείνατε είναι 3/4; Γτ σ αυτό δεν θα κάνω μάλλον πίσω. Έχω φορέσει 2-3 μεσατα φίλων κ δεν.
Κοιτούσα το safari 2 της revit. Ξέρει κανείς τπτ;

Στάλθηκε από το s7 edge μου χρησιμοποιώντας tapatalk
Το Nordcapp Dakar σίγουρα είναι 3/4 το χει φίλος, όντως για τα 140 ευρώ που κάνει είναι ευκαιρία, για το safari δεν γνωρίζω, το sand 2 έχω βάλει και είναι κορυφαίο αλλά πιο ακριβό. Πάντως πρέπει να δεις και να βάλεις κάποιο από κοντά να δεις και εφαρμογή
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Το πήρα και γω το dakar σε χρώμα πάγου πρόσφατα (ναι είναι 3/4)και το έκανα κοστούμι με το ίδιο παντελόνι που είχα πάρει πέρυσι.
Σε αυτα τα λεφτά απλά ίσως είναι το καλύτερο, και ίσως καλύτερο και από άλλα ακριβοτερα.και πολύ σημαντικό ή αφαιρούμενη αδιάβροχη για να πλένεται το τζακετ
 
Top Bottom