Μπροστινός άξονας τροχού KTM για WP 48ρι

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ψάχνω μπροστινό άξονα τροχού για το CCM που φοράει wp πιρούνι 48ρι.

Ο άξονας έχει διάμετρο 23mm στο σημείο που πιάνει στην δεξιά μπότα και 20mm έκει που περνάει από το κέντρο του τροχού .

Αν είναι εύκολο μπορεί να μετρήσει κάποιος φίλος με ΚΤΜ τον δικό του για να ξέρω από πιο μοντέλο να παραγγείλω σε περίπτωση που δεν βρω?

:friendship:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ψάχνω μπροστινό άξονα τροχού για το CCM που φοράει wp πιρούνι 48ρι.

Ο άξονας έχει διάμετρο 23mm στο σημείο που πιάνει στην δεξιά μπότα και 20mm έκει που περνάει από το κέντρο του τροχού .

Αν είναι εύκολο μπορεί να μετρήσει κάποιος φίλος με ΚΤΜ τον δικό του για να ξέρω από πιο μοντέλο να παραγγείλω σε περίπτωση που δεν βρω?

:friendship:
Κώστα κάτω στην μπότα της μπουκάλας γράφει έναν κωδικό.
Για πες ποιο μοντέλο είναι οι WP...
Αν και νομίζω ότι ο άξονας είναι ίδιος σε όλα τα μοντέλα που έχει χρησιμοποιηθεί το συγκεκριμένο πιρούνι.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Κώστα κάτω στην μπότα της μπουκάλας γράφει έναν κωδικό.
Για πες ποιο μοντέλο είναι οι WP...
Αν και νομίζω ότι ο άξονας είναι ίδιος σε όλα τα μοντέλα που έχει χρησιμοποιηθεί το συγκεκριμένο πιρούνι.
:friendship:

Σωστός, θα το δω.

Έχω την εντύπωση πως μετά το 2003 είναι ίδια. Πρέπει να δω το νούμερο για να μάθω ποιας χρονιάς είναι το συγκεκριμένο πιρούνι.

Ευχαριστώ Θένο
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αν θες να βρεθούμε να δεις το δικό μου αν κάνει, γιατί δεν ξέρω τι και πως μετράς
Ευχαριστώ Αλέξανδρε αλλά το δικό σου φοράει διαφορετικό πιρούνι οπότε χλωμό το κόβω να το ταιριάζει :friendship:
 
Top Bottom