Μυστικη Πουροντουραδα

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Μετα απο συνοπτικες διαδικασιες αποφασιστηκε μια πουροντουραδα μυστικη για λογους εξερευνησης διαδρομης προτου την βαλουμε επισημα..
Το τι εγινε? Θελω να το ξεχασω... ποταμια περασαμε μηχανακια εμειναν μεσα στο ποταμι βαθους ενος μετρου..κροκαλα , λουκια πολλα , περασματα δυσκολα για τις χοντρες , αδρεναλινη, γελιο, μηχανακια αναποδα να βγει το νερο...αλλα δυστυχως ουτε μια τουμπα...
Ας συνεχισουν οι υπολοιποι με φωτο και βιντεο...Ηταν μια τυπικη extreme πουροντουραδα , ετοιμοι να την ποσταρουμε αφοy οποιος ερθει θα υπογραψει οτι ουδεμια ευθυνη φερουν αυτοι που θα την προτεινουν..:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::pointu:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Πονάωωωωωωωω .....
Πονάνε χέρια, πονάνε πόδια, πονάει αυχένας αλλά πέρασα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ !!! Τόσο κοντά μας περιοχές και κρύβουν τέτοια ομορφιά !!!
Στεναχωρήθηκα για τον Πάνο που έφυγε νωρίς, αλλά είπαμε.... Τα ΚΤΜ δεν ανεβαίνουν σε οδική !
Όσοι έκαναν μπανάκι στην λίμνη το καταφχαρηστήθηκαν κι ας τους βράχηκαν τα τσιγάρα !
Έχουν μείνει 2-3 κομμάτια προς εξερεύνηση που θα γίνουν αργότερα για να δέσει η διαδρομή !
Απο φωτογραφίες δεν έχω πολλές.

Εδώ στο φράγμα την Ραπεντώσας ....



Αλήτες τεντιμπόηδες, λασπώνουν τις πινακίδες να μην αναγνωρίζονται από τα όργανα...



Μετά το μπανάκι στα νερά της λίμνης του Μαραθώνα... Πέσανε κορμιά σε αυτή τη στροφή!



Η βόλτα όμως δεν ήταν αναίμακτη για μένα.... Μία μεγαλύτερη τρύπα στην ποδιά κι ένα σπασμένο οδηγό αλυσίδας έγραψε το κοντέρ !





[/IMG]
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Του παλιμπαιδισμού το κάγκελο έγινε σήμερα :wacky:
Honda δεν ειναι αυτο το πνιγμενο?Γιατι τρεχει μαμα νερα απο την εξατμιση? Γιατι ειναι honda παιδι μου δεν περναει ποταμια..
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Απο φωτογραφίες δεν έχω πολλές.
Παντού υπάρχει ένας που θα καταστρέψει μια καλή φωτογραφία :friend:





Παντελή ο οδηγός της αλυσίδας έχει 8-10 ευρώ αλλά είναι επιρρεπής στο να σπάει σε τέτοιες διαδρομές.Εγώ ακόμα ψάχνω να βρω που μπαίνει η βίδα που περίσσεψε μετά το μπάνιο του Ντομί :roflmao:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Honda δεν ειναι αυτο το πνιγμενο?Γιατι τρεχει μαμα νερα απο την εξατμιση? Γιατι ειναι honda παιδι μου δεν περναει ποταμια..
Αρνήθηκε να περάσει το ποτάμι γιατί έπεσε σε ξένα χέρια :pointu:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ωρε μάναμμμμμμμμμ....έχασα ΤΟ τζέρτζελο...:(
Όμορφα πέρασα βέβαια κι εγώ στην ασφαλτιάδα που επέλεξα σήμερις :ok:
αλλά ,θα ήθελα να ήμουν ΚΑΙ εκεί ,μαζί σας.;)
Ποσα κομμάτια να γινω ρε γμτ...:banghead:

Δώστε φωτό κ βίδεα να γουστάρουμε.:roflmao:

Πότε ξαναπάμε για να συνδέσουμε τα κομμάτια είπαμε;;;:thinking:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Πρωτος ο θαραλεος (ο konkost ντε!) εκανε την αρχη!
Μετα ζηλεψαν και οι υπολοιποι και θελησαν να πλυνουν τσαμπα τα μηχανακια τους


Τα βγάλατε τα βατράχια απο τα σώβρακα ή τα πήρατε σπίτι για pets ??? :pointu:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ρε ειναι ψυχακιας ο τυπος (konkost) βουτηξε στο ποταμι ουτε βυθομετρηση δεν μας εδωσε τον χρονο να κανουμεεεεε...και μετα δηλωνε οτι εχει αποφασισει να σοβαρεψει...τι παιρνει ο τυπος ρε...:thinking::pointu::pointu::pointu:
Konkost εισαι καπταιν....:hailbig:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Και μετα καποιοι αρχισαν τις σουζες
και καποιοι αλλοι παλευαν με φιλτρα , μπουζι, καρμπυρατερ
...Μπας και παρουν μπροστα τα ρημαδια τους και πανε καποτε στα σπιτια τους να στεγνωσουν τα σωβρακα τους





 

christof40

Μέλος
Όνομα
χριστοφορος
Μοτό
cbr r1 gsxr το γνωστο ninja
λοιπον σημερα δεν ηταν μια ωραια βολτα....ηταν μια ΥΠΕΡΟΧΗ βολτα
και δεν ηταν μια ονοφαδα αλλα μια εντουραδικη βολτα,για τις χοντρες ηταν hard enduro
ειχα πολυυυυ καιρο να κανω τετοια εντουραδικη βολτα και την ευχαριστηθηκα με το καταλληλο για μενα μηχανακι.
κροκαλες,μονοπατια,λασπες,ποταμακια,λιμνες ολα τα ειχε το μενου.
στην διασχιση της λιμνης,ολοι βρεξαμε τα βρακια μας αλλα καποιος το αφησε εκει:roflmao:






αυτην την βολτα πρεπει να την ξανακανουμε οπωσδηποτε:friendship::friendship:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ρε φιλε απο πανω υπονοεις οτι το βρακι ειναι δικο μου επειδη καποιος βρωμοντουρος το εβαλε στο μηχανακι μου?:roflmao::roflmao::friend:
 
Top Bottom