Μόναχο - Μπρατισλάβα, με ποδήλατο

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
και μην ξεχνάς τα υγρά!!!!!
πολλά υγρά
παντού υγρά
εσύ μιλάς για ποδηλασία τώρα ή 2 το πρωί που το έγραψες είχες άλλες ασχολίες και μπήκες στο διάλειμμα;
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Από εχθές ήδη ποδηλατώ δίπλα στον Δούναβη. Ευτυχώς η θερμοκρασία έπεσε, εχθές μάλιστα στο κάμπινγκ είχε καταιγίδα. Το πιο ωραίο από όσα έχω μείνει μέχρι τώρα. Καθαρό με πολλά μεγάλα δέντρα και λίμνη. Εστησα σε σημείο τόσο καβατζομένο που η σκηνή σχεδόν δεν βραχηκε.
Τώρα είμαι σε ένα δημοτικό κάμπινγκ στο Melk, αύριο θα φτάσω στα περίχωρα της Βιέννης.

Ρε παιδιά, είναι τσιγκούνηδες εδώ και λίγο αγενείς ή είναι ιδέα μου. Εχθές μου χρέωσαν ακόμα και ποτήρι νερό, και μια άλλη επειδή ζήτησα δεύτερο μόνο που δεν μου το έλουσε.
Έχει κανείς εμπειρία ζωής εδώ, για πείτε.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Και λίγες φωτό

Στη Linz με αφόρητη ζέστη


Ποδηλατώντας μόνος



 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Οι της Βιέννης είναι επιβαιβεωμενα γαιδουρια,συνεπως κ οι περιξ αυτης!
Απο τους πιο αγενεις που χω συναντήσει!
 

Ταξιδευτής

Αμετανόητα ονειροπόλος
Περιοχή
71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Αύρα
Αντώνη τώρα ανακάλυψα το ταξιδιωτικό σου και έχω μείνει άναυδος! Χίλια μπράβο φίλε και respect όσο δεν πάει...!
Μακάρι να ανταμώσουμε κάποια στιγμή εκεί έξω.
Καλό δρόμο να έχεις.

ΥΓ. Και μετά λέμε εμείς οτι κάνουμε κάτι που σουλατσάρουμε με τις μηχανές στα πέριξ...
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αντώνη τώρα ανακάλυψα το ταξιδιωτικό σου και έχω μείνει άναυδος! Χίλια μπράβο φίλε και respect όσο δεν πάει...!
Μακάρι να ανταμώσουμε κάποια στιγμή εκεί έξω.
Καλό δρόμο να έχεις.

ΥΓ. Και μετά λέμε εμείς οτι κάνουμε κάτι που σουλατσάρουμε με τις μηχανές στα πέριξ...
Σε ευχαριστώ Νίκο, πολύ θα χαρώ και εγώ να τα πούμε. Αν και έχουμε ήδη βρεθεί πριν αρκετά χρόνια σε μια βόλτα στον Πάρνωνα. Εκεί που είχαμε χαθεί και κάναμε σχεδόν 20 χλμ χώμα με τα street. Ήταν και ο Βαγγέλης (tc-drift) μαζί. Εγώ ήμουν με ένα Kawasaki ZX6, ένα ωραίο μπλε. Ήταν το πρώτο μου χώμα γενικά. :D

Τελικά είναι μικρός ο κόσμος :p
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Άσχετο, ρε παιδιά το κάμπινγκ δεν είναι για τους φτωχούς τελικά. Βάζω μια φωτό, αλλά δεν ξέρω πόσο μπορείτε να ζουμαρετε τα αυτοκίνητα στο βάθος. Είναι από προχθές στο Melk.

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Άσχετο, ρε παιδιά το κάμπινγκ δεν είναι για τους φτωχούς τελικά. Βάζω μια φωτό, αλλά δεν ξέρω πόσο μπορείτε να ζουμαρετε τα αυτοκίνητα στο βάθος. Είναι από προχθές στο Melk.

Bentley και AMG...?o_O
Έχει την χάρη του το camping...;)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Άσχετο, ρε παιδιά το κάμπινγκ δεν είναι για τους φτωχούς τελικά. Βάζω μια φωτό, αλλά δεν ξέρω πόσο μπορείτε να ζουμαρετε τα αυτοκίνητα στο βάθος. Είναι από προχθές στο Melk.

Τον αράπη που τους κάνει αέρα δε βλέπω.
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Απίστευτος ! Τώρα μπήκα να δω το οδοιπορικό σου κ λέω πλάκα θα κάνει ! Τελικά ήταν αληθινός ο τίτλος! Καλή συνέχεια φίλε , κ όποτε μπορείς να μας στέλνεις
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μεγάλη μέρα σήμερα. Ξεκίνησα από Βιέννη και στην αρχή έλεγα να το σπάσω σε δύο μέρες μέχρι Μπρατισλάβα γιατί πλέον έχω κρεμάσει :wacky:. Έλα όμως που πορωθηκα στο δρόμο.
Εντάξει λέω φλαταδουρα είναι, αν φυλάξω δυνάμεις και πάω με στρατηγική βγαίνει.
Ξεκινάω λοιπόν να πάω με συγκεκριμένο Ρυθμό, σε συγκεκριμένο τερέν και αυστηρό πρόγραμμα σε στάσεις.
Εντάξει, γ@μηθηκε ο Δίας :p:hungover::D όσες φορές χάθηκα σήμερα δεν έχω χαθεί σε όλο το ταξίδι! Μέχρι κάποια στιγμή έχω μπει σε έναν εθνικό δρυμό με το μονοπάτι όσο πάει να σβήνει και εγώ να έχω χωθεί τουλάχιστον 6 χλμ μέσα. Θα ανεβάσω κάποια στιγμή φωτό και θα δείτε!

Ωστόσο...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom