Νέα Εποχή για την Kawasaki (Hellas)

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Επιτέλους φαίνεται να βρίσκεται λύση για τις αγαπημένες μας Kawasaki, τους ιδιοκτήτες και τους υποψήφιους αγοραστές.

Απ ότι φαίνεται θα αναλάβει την εκπροσώπηση το πολύ δυνατό και στην Ελλάδα KSR Group (Brixton, Moto Morini κλπ). Αυτό ανοίγει λογικά μια νέα σελίδα για την εταιρεία απο το Akashi που φτιάχνει μοναδικές μοτοσυκλέτες και συμπέφτει και με την αναδιοργάνωση της kawasaki Motorcycles ως αυτόνομο Brand ξέχωρο απο την Kawasaki heavy Industries.

Λεπτομέρειες εδώ


Ελπίζω οι υπάλληλοι της ΤΕΟΜΟΤΟ να μην μείνουν χωρίς δουλειά και να πω θα μας λείψει η ΤΕΟΜΟΤΟ ψέμματα θα πω. Ελπίζω να ανέβει η μάρκα και να την δούμε με την πλήρη της γκάμα και με σοβαρή τ ιμολογιακή πολιτική.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Εγώ πάντως δεν κατάλαβα ποτέ γιατί δεν λειτούργησε καλά η ΤΕΟΜΟΤΟ (δεν έχω προσωπική εμπειρία επί του θέματος-δεν είχα ποτέ Kawasaki) όταν υποτίθεται ότι ήταν μέρος του ομίλου Θεοχαράκη. Τόσες αντιπροσωπίες έχει, η Nissan πάντα πήγαινε καλά... Ήταν θέμα αδιαφορίας?
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εγώ πάντως δεν κατάλαβα ποτέ γιατί δεν λειτούργησε καλά η ΤΕΟΜΟΤΟ (δεν έχω προσωπική εμπειρία επί του θέματος-δεν είχα ποτέ Kawasaki) όταν υποτίθεται ότι ήταν μέρος του ομίλου Θεοχαράκη. Τόσες αντιπροσωπίες έχει, η Nissan πάντα πήγαινε καλά... Ήταν θέμα αδιαφορίας?
Πολλές εταιρείες του Θεοχαράκη είχαν "θέμαατα", ξέρω για παράδειγμα την εταιρεία ενοικιάσεως αυτοκινήτων SIXT.
 

Diam

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
YAMAHA XT 600E
Μακαρι για την kawasaki γιατι πολλοι υποψηφιοι αγοραστες "λακισαν"
λογω των θεματων της αντιπροσωπειας.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Πολλές εταιρείες του Θεοχαράκη είχαν "θέμαατα", ξέρω για παράδειγμα την εταιρεία ενοικιάσεως αυτοκινήτων SIXT.
Του Θεοχαράκη είναι αυτοί οι μ@λάκες που με χρέωσαν 40% πάνω από την τιμή αρχικής κράτησης???!! :mad::muted:
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Ούτε απ' έξω , 6 μήνες ταλαιπωρία με nissan , βρήκα το δίκιο μου με πολύ φασαρία .

Κάποια στιγμή σκέφτηκα να πάρω ένα Navara και ξύπνησαν μνήμες από το παρελθόν και έτσι πέρασα στο τανκς ξανά .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λίγα με τον φίλο μου ..κοτέτσι με κοκορακια ρουλς
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Λίγα με τον φίλο μου ..κοτέτσι με κοκορακια ρουλς
Μήπως τον μπερδεύεις με το Σαρακάκη ;

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Του Θεοχαράκη είναι αυτοί οι μ@λάκες που με χρέωσαν 40% πάνω από την τιμή αρχικής κράτησης???!! :mad::muted:
Εξαρτάται για πότε μιλάς, νομίζω πρόσφατα την αγόρασε o όμιλος Κυριακόπουλου (YAMAHA) γκουχ, γκουχ....
 
Top Bottom