Νέα MV Agusta Turismo Veloce 800 Rosso - 2020

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
MV Agusta Turismo Veloce 2021 , Euro 5, με μεγαλύτερη ροπή στο φάσμα 3.000-6.000 σ.α.λ., σε 4 εκδόσεις: Rosso, Lusso, Lusso SCS και RC SCS(limited 150 κομμάτια) . Τιμές Γερμανίας...από 15 χιλιάρικα για το ''απλό'' Rosso μέχρι 23 για το RC SCS.







 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
MV Agusta Turismo Veloce 2021 , Euro 5, με μεγαλύτερη ροπή στο φάσμα 3.000-6.000 σ.α.λ., σε 4 εκδόσεις: Rosso, Lusso, Lusso SCS και RC SCS(limited 150 κομμάτια) . Τιμές Γερμανίας...από 15 χιλιάρικα για το ''απλό'' Rosso μέχρι 23 για το RC SCS.







Πολύ όμορφο!
Υπολογίστε 18 για το απλό στην Ελλάδα με 26 το πλούσιο.
Δυστυχώς στην Ελλάδα ο αντιπρόσωπος έχει δικό του τιμοκατάλογο. Δεκέμβρη του 2019 η MV ανακοίνωνε 14 χιλιάρικα ενιαία τιμή για το Rosso του 2020 σε ολόκληρη την Ευρώπη, εκτός... από ένα μικρό Γαλατικό χωριό που πάντοτε κάνει τις δικές του επαναστάσεις απέναντι στις προσταγές των Ρωμαίων.
Ακόμη και τώρα το μοντέλο του 2020 το δίνει 17900....
 
Τελευταία επεξεργασία:

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Νομίζω έχει και μοτέρ που γυρνάει ανάποδα,και το πιο καλό μοντέλο έχει και κάποια καινοτομία στο σασμάν
Όντως το μοτέρ γυρίζει ανάποδα και το σασμάν είναι κασέτα.
 

barbadinos

Μέλος
Περιοχή
Αγ.Ανάργυροι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom χίλια
Πολύ όμορφο!
Υπολογίστε 18 για το απλό στην Ελλάδα με 26 το πλούσιο.
Δυστυχώς στην Ελλάδα ο αντιπρόσωπος έχει δικό του τιμοκατάλογο. Δεκέμβρη του 2019 η MV ανακοίνωνε 14 χιλιάρικα ενιαία τιμή για το Rosso του 2020 σε ολόκληρη την Ευρώπη, εκτός... από ένα μικρό Γαλατικό χωριό που πάντοτε κάνει τις δικές του επαναστάσεις απέναντι στις προσταγές των Ρωμαίων.
Ακόμη και τώρα το μοντέλο του 2020 το δίνει 17900....
Οντως συμβαίνει...πριν πάρω το στρώμα είχα περάσει ΚΑΙ από εκεί.....o_O
 

barbadinos

Μέλος
Περιοχή
Αγ.Ανάργυροι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom χίλια
Δεν χωράς ρε τρελέ στην μινιατούρα.
Μια χαρά βολεύτηκα πάνω του αλλά μόλις μου είπε τιμή του είπα θα το....σκεφτώ:rolleyes:
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Μια χαρά βολεύτηκα πάνω του αλλά μόλις μου είπε τιμή του είπα θα το....σκεφτώ:rolleyes:
Το σκέφτηκες τελικά;

Το είχε αγοράσει ένας γείτονας στο πάρκινγκ το χάζευα πάντα, είχα ενθουσιαστεί πριν το πάρει και χαιρόμουν σα να το αγόραζα εγώ γιατί μου άρεσε η mvagusta σε όλα σχεδόν τα μηχανάκια της σχεδιαστικά. Τον πρόλαβα και του είπα να το πάρει με κεντρικό σταντ και βαλίτσες γιατί δε θα έβρισκε μετά(Ιταλοί) όπως και έκανε. Του έβγαζε χαζοζημιές οι οποίες ήταν εντός εγγύησης, αυτό που θυμάμαι για παράδειγμα ήταν το shifter κατά τ'άλλα ωραίο 3κύλινδρος ήχος.

Κούκλα και για εμάς τους πιο χαμηλούς ο,τι πρέπει...

Sent from my Mi10T5G using Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Το σκέφτηκες τελικά;

Το είχε αγοράσει ένας γείτονας στο πάρκινγκ το χάζευα πάντα, είχα ενθουσιαστεί πριν το πάρει και χαιρόμουν σα να το αγόραζα εγώ γιατί μου άρεσε η mvagusta σε όλα σχεδόν τα μηχανάκια της σχεδιαστικά. Τον πρόλαβα και του είπα να το πάρει με κεντρικό σταντ και βαλίτσες γιατί δε θα έβρισκε μετά(Ιταλοί) όπως και έκανε. Του έβγαζε χαζοζημιές οι οποίες ήταν εντός εγγύησης, αυτό που θυμάμαι για παράδειγμα ήταν το shifter κατά τ'άλλα ωραίο 3κύλινδρος ήχος.

Κούκλα και για εμάς τους πιο χαμηλούς ο,τι πρέπει...

Sent from my Mi10T5G using Tapatalk
τι του εβγαλε νικολα και τι χρωμα μοτερ εχει?
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Μανώλη όχι σοβαρά μηχανικά, χαζά περιφερειακά. Το shifter, κάτι στο ψυγείο ή στα κολάρα η στο θερμοστάτη γιατί θυμάμαι οτι του άλλαξαν ζουμιά και διακοπτάκι stop. Τπτ σημαντικό, ίσα-ίσα την ταλαιπωρία.

Sent from my Mi10T5G using Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Μανώλη όχι σοβαρά μηχανικά, χαζά περιφερειακά. Το shifter, κάτι στο ψυγείο ή στα κολάρα η στο θερμοστάτη γιατί θυμάμαι οτι του άλλαξαν ζουμιά και διακοπτάκι stop. Τπτ σημαντικό, ίσα-ίσα την ταλαιπωρία.

Sent from my Mi10T5G using Tapatalk
οποτε το δεις,κοιτα τι χρωμα ειναι το μοτερ,γκρι πρωτης γενιας ή μαυρο?
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Ξέχασα να σου γράψω, μαύρο.

Sent from my Mi10T5G using Tapatalk
οκ,δευτερη γενια λοιπον,μια χαρα,ευχαριστω :allk:
 
Top Bottom