Νέος και άπειρος με όρεξη και ΚΤΜ640A

Linko

Thirsty for life
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σέργιος
Μοτό
KTM 640 LC4 Adventure '04
Καλημέρα στην παρέα, διαβάζω το forum αρκετό καιρό, αλλά έχοντας πλέον το καταδικό μου on-off, αποφάσισα να γραφτώ.

Είμαι ο Σέργιος, από Αθήνα, με μηδενική εμπειρία στο χώμα αν εξαιρέσεις χωματοδρομολασπάδες που εχουν τύχει με το CBF500 σε αγροτικούς δρόμους.
Πριν απο ενα χρόνο χτύπησε το βιολογικό μου ρολόι για adventure riding, καθότι ήμουν πάντα πολύ κοντά στη φύση και στις πεζοπορίες και στα βουνά γενικώς, και ξεκίνησα λίγο στην πλάκα, για να ειμαι ειλικρινής, να ψάχνω μηχανάκι. Η πλάκα σοβάρεψε, μελέτησα (πολύ) ότι υλικό βρήκα, κατέληξα σε ένα KTM 640 Adventure. Χθες το αγόρασα.

Και ανυπομονώ να ξεκινήσω! Ήδη είδα ότι ετοιμάζετε κατι σαν προπόνηση για αρχάριους στη Θήβα, θα συμμετάσχω οπωσδήποτε γιατι οπως είπα και πριν, ειμαι άσχετος. :Ρ

Καλώς σας βρήκα!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
:welcome:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες...!!!:ok:
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Καλός ήρθες , ανέβασε φωτό με το εργαλείο αλλιώς δεν πιστεύουμε τίποτα .

Επίσης υπάρχει σχεδόν συνονόματος με το ίδιο μηχανάκι .
Σας βλέπω να τραβάτε τις κοτσίδες σας !


Μην παίρνετε «βαλίτσες» , είναι άχρηστες !
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλώς ήρθες στο advride
Καλοτάξιδος ο βροντακας και το νου σου στον χωμάτινο εξοπλισμό!
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
Καλώς τον Lucifour! Πρώτου πάω στο ΧΤ αυτό κοιτούσα και εγώ! Με προσοχή, πάντα εξοπλισμό και καλά χώματα!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Καλημέρα στην παρέα, διαβάζω το forum αρκετό καιρό, αλλά έχοντας πλέον το καταδικό μου on-off, αποφάσισα να γραφτώ.

Είμαι ο Σέργιος, από Αθήνα, με μηδενική εμπειρία στο χώμα αν εξαιρέσεις χωματοδρομολασπάδες που εχουν τύχει με το CBF500 σε αγροτικούς δρόμους.
Πριν απο ενα χρόνο χτύπησε το βιολογικό μου ρολόι για adventure riding, καθότι ήμουν πάντα πολύ κοντά στη φύση και στις πεζοπορίες και στα βουνά γενικώς, και ξεκίνησα λίγο στην πλάκα, για να ειμαι ειλικρινής, να ψάχνω μηχανάκι. Η πλάκα σοβάρεψε, μελέτησα (πολύ) ότι υλικό βρήκα, κατέληξα σε ένα KTM 640 Adventure. Χθες το αγόρασα.

Και ανυπομονώ να ξεκινήσω! Ήδη είδα ότι ετοιμάζετε κατι σαν προπόνηση για αρχάριους στη Θήβα, θα συμμετάσχω οπωσδήποτε γιατι οπως είπα και πριν, ειμαι άσχετος. :Ρ

Καλώς σας βρήκα!
:ttw:
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Καλημέρα στην παρέα, διαβάζω το forum αρκετό καιρό, αλλά έχοντας πλέον το καταδικό μου on-off, αποφάσισα να γραφτώ.

Είμαι ο Σέργιος, από Αθήνα, με μηδενική εμπειρία στο χώμα αν εξαιρέσεις χωματοδρομολασπάδες που εχουν τύχει με το CBF500 σε αγροτικούς δρόμους.
Πριν απο ενα χρόνο χτύπησε το βιολογικό μου ρολόι για adventure riding, καθότι ήμουν πάντα πολύ κοντά στη φύση και στις πεζοπορίες και στα βουνά γενικώς, και ξεκίνησα λίγο στην πλάκα, για να ειμαι ειλικρινής, να ψάχνω μηχανάκι. Η πλάκα σοβάρεψε, μελέτησα (πολύ) ότι υλικό βρήκα, κατέληξα σε ένα KTM 640 Adventure. Χθες το αγόρασα.

Και ανυπομονώ να ξεκινήσω! Ήδη είδα ότι ετοιμάζετε κατι σαν προπόνηση για αρχάριους στη Θήβα, θα συμμετάσχω οπωσδήποτε γιατι οπως είπα και πριν, ειμαι άσχετος. :Ρ

Καλώς σας βρήκα!
Καλώς ορισες Σέργιο! Θα χαρούμε να σε δουμε απο κοντά.:welcome:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Καλως ηρθες και καλες ΟνΟφαδες με ασφαλεια να εχεις...και ηρθες και στο καταλληλο Φορουμ :)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Σεργιος !!!!!!χμμμ
καλως ορισες φιλε ,θα σε εχω στον νου μου.............
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλώς το Στέργιο από Αθήνα!!!!


ΥΓ να αποφεύγεις τον άλλο Στέργιο από Χαλκίδα....:laugh::laugh::laugh::laugh:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς το Στέργιο από Αθήνα!!!!


ΥΓ να αποφεύγεις τον άλλο Στέργιο από Χαλκίδα....:laugh::laugh::laugh::laugh:
Θες γυαλιά με φαίνεται...:p
Σέργιος οχι Στέργιος...;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Θες γυαλιά με φαίνεται...:p
Σέργιος οχι Στέργιος...;)
:eek::eek::eek::eek::eek::eek:



βέβαια θελω κι έχω...
Αλλά δεν τα φοράω τώρα:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:


ΟΚ , γράψτε λάθοςo_Oo_Oo_Oo_O
 
Top Bottom