Νέο λαστιχο dunlop

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@forester Θοδωρή το σκέφτηκα να αλλάξω ένα πισω,αλλά θεωρώ πως το μπροστινό δεν θα βγάλει αλλά τόσα χιλιόμετρα,μπορεί και να βγάλει.
Εγώ έκανα 6 μήνες για να κάνω αυτά τα χιλιόμετρα, μπορεί κάποιος άλλος να τα κάνει σε ένα χρόνο,οπότε για αυτόν είναι μία χαρά.
Το ξέρω ότι θα ξενερώσω όταν θα βάλω αλλά λάστιχα,μάλλον θα πάω σε κάποιο πιο Ντέμι σετ..Ιδωμεν.. Άβυσσος η ψυχή και το μυαλό μας..
Ότι πιο κοντινό στα Dunlop, νομίζω ότι είναι τα ΝΕΧΤ και προσφέρουν μεγαλύτερη διάρκεια ζωής. Όχι τραγικές διαφορές στο κράτημα και φυσικά αντίστοιχα μεγαλύτερη ζωή (όχι πολύ μεγαλύτερη, λίγο μεγαλύτερη).
Τα Α40 που προσφέρουν πολύ μεγαλύτερη διάρκεια (σχεδόν διπλάσια....) εγώ τα σκιάχτηκα! Μεγάλη η διαφορά! (προς το χειρότερο).
 
Reactions: S.P

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
apos.zeitou Τις ξανά βάζω από το πατατοκ φαίνονται κανονικά και οι προηγούμενες.Το πίσω με 9.000+χλμ.

Με 11000 την μέρα που αντικαταστάθηκαν



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Πραγματικά,δεν κατάλαβα ποτέ γιατί έχει γίνει τόσος ντόρος με αυτά τα λάστιχα.
Δεν τα εμπιστέυτηκα ποτέ.
Κάνει πάντες με 3η.

Το μόνο που βρίσκω είναι ότι αντέχουν 2 αιώνες.
Περιέργως εκτός δρόμου είναι καλά.


 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Πραγματικά,δεν κατάλαβα ποτέ γιατί έχει γίνει τόσος ντόρος με αυτά τα λάστιχα.
Δεν τα εμπιστέυτηκα ποτέ.
Κάνει πάντες με 3η.

Το μόνο που βρίσκω είναι ότι αντέχουν 2 αιώνες.
Περιέργως εκτός δρόμου είναι καλά.


Eιναι καθαρα υποκειμενικο θεμα τα λαστιχα,στο δικο μου τροπο οδηγησης ταιριαζαν γαντι.Ακομα θυμαμαι πως κατεβαιναμε απο την ανω χωρα στο onride του 17 με τον παλαβο τον φιλο μου με tmax.
 
Top Bottom