Νέο μέλος

Tataros

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Yamaha TT 600s
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα. Είμαι ο Κώστας και ασχολούμαι και οδηγάω μηχανές 22 χρόνια. Διαβάζω το φόρουμ χρόνια αλλά τώρα εγγραφηκα ενεργά! :)

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Nick motorhead

Μέλος
Περιοχή
Ταύρος, Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΤΑ 650 , GSX 1250FA
Καλησπέρα και από μένα, εδώ και τρεις μήνες και καθώς έψαχνα πληροφορίες για τα 1150gs πέτυχα και σας.
Ξεκίνησα το 1988 πιτσιρικάς με ένα ΜΒ 50 και στη συνέχεια πέρασαν από τα χέρια μου με σειρά RD 125LC , IT 200, RM125, CBR400aero,XTZ66O και τέλος ένα Transalp 650 '02 (το μοναδικό καινούριο) που μαζί κάναμε 250χιλ χιλιόμετρα και πολλά ταξίδια στο εξωτερικό . Χαίρομαι που σας βρήκα , να είμαστε όλοι καλά και καλά χιλιόμετρα να έχουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Καλησπέρα και από μένα, εδώ και τρεις μήνες και καθώς έψανα πληροφορίες για τα 1150gs πέτυχα και σας.
Ξεκίνησα το 1988 πιτσιρικάς με ένα ΜΒ 50 και στη συνέχεια πέρασαν από τα χέρια μου με σειρά RD 125LC , IT 200, RM125, CBR400aero,XTZ66O και τέλος ένα Transalp 650 '02 (το μοναδικό καινούριο) που μαζί κάναμε 250χιλ χιλιόμετρα και πολλά ταξίδια στο εξωτερικό (Τυνησία, Συρία, Βόρειο ακρωτήρι και άλλα). Χαίρομαι που σας βρήκα , να είμαστε όλοι καλά και καλά χιλιόμετρα να έχουμε.
:welcome:Νίκο!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πώς μου ξέφυγες Κώστα...?
Καλώς όρισες...! :ok:
 
Top Bottom