Νέο Moto Morini Αdventure μεσαίου κυβισμού

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Δεν μπορώ να χωνέψω τα 213kg άδειο.. Δηλαδή σχεδόν 240 κιλά γεμάτο!!

Πως το κατάφεραν?!!! Σχεδόν όσο ζυγίζει ένα 1200gs,10 κιλά πιο βαρύ από ένα vstrom 1000 και σχεδόν 40 κιλά πιο βαρύ από ένα tenere 700.

Δηλαδη μαντεμι χρησιμοποίησαν για τη κατασκευή του?!
Μαντεμι πως σου ήρθε αχαχχααα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Επίσης πως γίνεται να πουλήσουν με διαθεσιμο το cf moto clx 700 heritage και adventure παίζουν 6290 ως 6.5 κάτι με ίδιο κινητήρα αλλά αναβαθμισμένο με σφυρίλατα έμβολα και 10-12 άλογα παραπάνω δε ξέρω. Να δώσεις 1.5 χιλιάρικο παραπάνω για λιγότερα άλογα και παρόμοια υλοποίηση δεν το βλέπω..
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Επίσης πως γίνεται να πουλήσουν με διαθεσιμο το cf moto clx 700 heritage και adventure παίζουν 6290 ως 6.5 κάτι με ίδιο κινητήρα αλλά αναβαθμισμένο με σφυρίλατα έμβολα και 10-12 άλογα παραπάνω δε ξέρω. Να δώσεις 1.5 χιλιάρικο παραπάνω για λιγότερα άλογα και παρόμοια υλοποίηση δεν το βλέπω..
Κι όχι μόνο!
Φλερτάρει και με το cf 800 mt ,αν βάλεις κάγκελα τουλάχιστον
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Επίσης πως γίνεται να πουλήσουν με διαθεσιμο το cf moto clx 700 heritage και adventure παίζουν 6290 ως 6.5 κάτι με ίδιο κινητήρα αλλά αναβαθμισμένο με σφυρίλατα έμβολα και 10-12 άλογα παραπάνω δε ξέρω. Να δώσεις 1.5 χιλιάρικο παραπάνω για λιγότερα άλογα και παρόμοια υλοποίηση δεν το βλέπω..
το εχω βαλει στην ενοτητα scrambler...σιγουρα εχουν δουλεψει καλυτερα στον ψεκασμο,εχουν 2 δισκοφρενα μπροστα και οθονη tft και σαφως πιο ομορφο.Ομως overall κερδιζει το cf..Απ οτι ειδα φορανε ιδιες ζαντες τα ψηλα φτερα...το cf λεγανε οτι θα εχει κιτ 2 δισκοφρενο,αλλα δεν το εχουν παρουσιασει ακομα.Παντως ειναι κουκλια τα μορινια
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
το εχω βαλει στην ενοτητα scrambler...σιγουρα εχουν δουλεψει καλυτερα στον ψεκασμο,εχουν 2 δισκοφρενα μπροστα και οθονη tft και σαφως πιο ομορφο.Ομως overall κερδιζει το cf..Απ οτι ειδα φορανε ιδιες ζαντες τα ψηλα φτερα...το cf λεγανε οτι θα εχει κιτ 2 δισκοφρενο,αλλα δεν το εχουν παρουσιασει ακομα.Παντως ειναι κουκλια τα μορινια
Φαίνεται πώς βρίσκει τον δρόμο της και στο λογισμικό η CF. Ήδη αυτές τις μέρες περνάνε τα update στα firmware στα 800mt όπως ίσως έχει δει και όσοι τα βάζουν λένε τέλος το πρόβλημα. Ίδωμεν. Υποθέτω θα κάνουν κάτι αντίστοιχο και για το CLX-700 που είχε επίσης θέμα.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Φαίνεται πώς βρίσκει τον δρόμο της και στο λογισμικό η CF. Ήδη αυτές τις μέρες περνάνε τα update στα firmware στα 800mt όπως ίσως έχει δει και όσοι τα βάζουν λένε τέλος το πρόβλημα. Ίδωμεν. Υποθέτω θα κάνουν κάτι αντίστοιχο και για το CLX-700 που είχε επίσης θέμα.
Ναι το διαβασα...οντως δουλευουν συνεχως πανω στα μηχανακια
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450



Πρωτότυπο προς το παρόν.
Παρακάτω υπάρχουν επιπλέον φωτογραφίες και κάποια στοιχεία...:)
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Top Bottom