Νέo Honda Transalp;!

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Τι απ´ολα; Χρυση την εχω πληρωσει :):). 1580 barkbusters andreani ohlins τοποθετημενα
Εύγε εύγε
Θα δεις στο μέλλον πόσο σωστά έπραξες
 

Asxetos

Μέλος
Όνομα
Σταθης
Μοτό
XL750
Για το λάστιχο λέει. Οι αναρτήσεις θα μαμανε
Μιας και βγήκα να πάω ενα φίλο σπιτι του με παντόφλες και Jameson η πρώτη εντύπωση είναι θετική. Ειναι σκληρότερο πίσω και σουζάρει καλύτερα. :p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αν και... άσχετος ωραίες αλλαγές έκανες. Πέρα από την πλάκα για την περηφάνεια που νιώθει ο μίστερ μίστερ για εσένα και το χιτάκι "Κύριε Ελέησον" για το πόσα ξοδεύετε για ένα μεσαίο Χόντα, αφού είσαι σε φάση ότι αυτό θέλω ό,τι και αν κοστίσει, ίσως τα πιο χρήσιμα χρήματα που μπορείς να ξοδέψεις (πλην βενζίνης).
 

Asxetos

Μέλος
Όνομα
Σταθης
Μοτό
XL750
Ασχέτως της μοτοσυκλεστικής ασχετοσύνης μου έκανα μια επιλογή γνωρίζοντας ότι θα χρειαστώ περίπου άλλα τόσα μέχρι να το φέρω εκεί που μου αρέσει, να βαρεθώ και να πάρω κάτι άλλο και έτσι προχωρώ. Το μηχανάκι έχει πληρωθεί 14900 με ότι έξτρα μπήκε μαμά Χόντα και άλλα 2500 αναρτήσεις, χούφτες, κάμερες, carplay, gps tracker και άλλα. Τυχερός ο επόμενος αν δε το σπάσω.. Έπονται μαρσπιέ που δε βρίσκω αυτό που θέλω κι εξάτμιση που περιμένω. Το θέλω gourmet το μηχανάκι!:p
 
Top Bottom