Νέo Honda Transalp;!

mr.mister

Μέλος
Όνομα
aggelos
Μοτό
Transalp 750
μπορεί να μπεις σε παρακαλώ στο θέμα που ψάχνουν 990 να τους συνετίσεις. Παίζει τέτοιο κτήνος και σκέφτονται παλιαντζουρες!
Αυτοι που ψαχνουν 990 να κοιτανε ποια οδικη εχει τις καλυτερες παροχες και τα καλα μαστορια στα συνεργεια.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αυτοι που ψαχνουν 990 να κοιτανε ποια οδικη εχει τις καλυτερες παροχες και τα καλα μαστορια στα συνεργεια.
Αυτά λέω κι εγώ και δεν ακούνε ρε γαμώτο. Έχει εδώ την προστασία της φτερούγας και θέλουν να μπλέκουν.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αφου τα εχεις νιωσει στο πετσι σου με LC4 640,F800GS
ε μα τα ξέρω δεν τα ξέρω...

αλλά μου είχε πει ο γιατρός να αποφεύγω τις μεγάλες συγκινήσεις και δεν μπορούσα να πάρω honda ήταν too much
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αλήθεια, άντεξε να δει κάποιος ΟΛΟ το βίντεο του τύπου; Δηλαδή αφήνω το σπικάζ γιατί μόνο ο Ζάχος θα με καταλάβει, τι ακριβώς δείχνει από το μηχανάκι στο τεστ που έκανε;

Επίσης, είναι... Προσόν να έχεις στήσιμο που 92 άλογα με φρέσκο λάστιχο να μην τα περνάει στο δρόμο;
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αλήθεια, άντεξε να δει κάποιος ΟΛΟ το βίντεο του τύπου; Δηλαδή αφήνω το σπικάζ γιατί μόνο ο Ζάχος θα με καταλάβει, τι ακριβώς δείχνει από το μηχανάκι στο τεστ που έκανε;

Επίσης, είναι... Προσόν να έχεις στήσιμο που 92 άλογα με φρέσκο λάστιχο να μην τα περνάει στο δρόμο;
Δεν είδα το βίντεο. Τράξιο δεν έχει?
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Έχει αλλά κρίνοντας από το σχόλιο, το βγάζει για να αφηνιασει το μοτορι.
Και που να ειχε ρυθμίσει - σετάρει και τις αναρτήσεις εκει να δεις πως αφηνιάζει...
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Και που να ειχε ρυθμίσει - σετάρει και τις αναρτήσεις εκει να δεις πως αφηνιάζει...
Ναι... είδα ένα πολυριθμιζόμενο πηρούνι εκεί πάνω στην τιμονόπλακα...
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Ναι... είδα ένα πολυριθμιζόμενο πηρούνι εκεί πάνω στην τιμονόπλακα...
Και πίσω φουλ ρυθμίσεις... :roflmao:
 
Τελευταία επεξεργασία:

estebahn

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
CBR 600F4i
Tι διαμάντι είναι αυτός του βίντεο :woot:
Δεν τον είχα υπ'οψιν.
Χαζεψτε το κανάλι του, είναι απίστευτο το τι περιεχόμενο και το views εχει
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Αλήθεια, άντεξε να δει κάποιος ΟΛΟ το βίντεο του τύπου; Δηλαδή αφήνω το σπικάζ γιατί μόνο ο Ζάχος θα με καταλάβει, τι ακριβώς δείχνει από το μηχανάκι στο τεστ που έκανε;

Επίσης, είναι... Προσόν να έχεις στήσιμο που 92 άλογα με φρέσκο λάστιχο να μην τα περνάει στο δρόμο;
Γενικότερα μου κάνει εντύπωση που με τέτοια αυθόρμητα βίντεο και χωρίς τεχνικά να είναι κάτι διαίτερο έχει τόσους πολλούς subscribers. Μάλλον κάτι μου διαφεύγει και όσοι κάθονται και τα παρακολουθούν μπορεί να βλέπουν κάτι που εγώ δεν βλέπω.

Σενάριο? Σκηνοθεσία? Διάλογοι? Υποκριτική ? Κλάσεις ανώτερο από τον FortNine.
Εννοείται πως ο Ryan θα είναι από τους λίγους που, αν το παρουσιάσει, θα το κάνει αντικειμενικά. Και φαντάζομαι χωρίς κραυγές τύπου, ιιιεεεεε, φσσσσσσσ, εεεε αααα, κανίβαλοςαααα.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Tι διαμάντι είναι αυτός του βίντεο :woot:
Δεν τον είχα υπ'οψιν.
Χαζεψτε το κανάλι του, είναι απίστευτο το τι περιεχόμενο και το views εχει
τον είχα δει παλιότερα και κατά τη γνώμη μου ο άνθρωπος δε βλέπεται.....
 
Top Bottom