Να διαγραφεί παρακαλώ

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Με το καλο λοιπον!!! Μια ερωτηση μονο : Το ΠΕ εμπρος του ΤrOOFy εχει καποια σημασιολογία η απλα τυχαία μπήκε ??
 
Reactions: yns

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Με το καλο λοιπον!!! Μια ερωτηση μονο : Το ΠΕ εμπρος του ΤrOOFy εχει καποια σημασιολογία η απλα τυχαία μπήκε ??
Απ το ΠΕντοζάλι θα ειναι!! :cool:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μια ερωτηση μονο : Το ΠΕ εμπρος του ΤrOOFy εχει καποια σημασιολογία η απλα τυχαία μπήκε ??
Το χουνε πιθανον γιατι με τοσα ΚαΤεΜια ολο κ καποιο θα δηλωσει συμμετοχη και το ΠΕ σημαινει ΠηρεΕμπρος και θα ερθει...πανηγυρι θα κανουνε...εβιβα οι ρακες...:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Νικητής ο @todor τον οποίο περιμένω με αγωνία με το στρώμα ή με ό,τι άλλο καβαλάει μέχρι τότε! ;)
Είναι γνωστό πως στο νησί το χώμα σπανίζει επομένως οι διαδρομές θα είναι λίγο σπαστήρι.
ευχαριστώ Γιάννη για την πρόσκληση. Υπάρχει στην άκρη του νου μου (μπας και δω και την κουμπάρα μου εκεί στο Ηράκλειο)
και ελπίζω να είμαι καβάλα σε πορτοκαλί (και άλλο χρώμα δε με χαλάει) 950άρι μέχρι τότε :) :) :)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αφορμή ψάχναμε, το καταφύγιο το έχουμε βρει ήδη, παρόλο που θα κοιμηθούμε σε σκηνές! ;)
Η ρακή ήταν σε μικρά μπουκαλάκια για να μη ζεσταίνεται ;)
Κανονίστε κύριε Θένο να σας δούμε φέτος, μας γλιτώσατε πρόπερσι.. πιστεύω θα την παρουμε πάλι την έκπτωση, ευκαιρία είναι!
Τελειώνοντας οι γιορτές ξεκινάν οι δοκιμαστικές διαδρομές για το ΠεTrOFFy..

Σεντ φρομ Dakarete-φον
Ξύσε πληγές τώρα εσύ...:waiting:
Λες να μην θέλω να κατέβω...?
 
Reactions: yns
Top Bottom