Να και το μικρακι μου!!!

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
@apos.zeitou Φίλε Αποστόλη μας επιστρέφεις στα χρόνια της νεότητας!
Το εργαλείο δε μασάει τίποτα, είσαι κομπλέ για advent-ουράδες (αρκεί να είσαι σιδερόκωλος όπως εγώ χα χα χα).

Συγχαρητήρια, έχεις γούστο, κούκλα το έκανες!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Βρε αγόρι στα είπα και προχθές , άμα δεν έχει μαύρες ζάντες το μηχανάκι είναι για πέταμα .

Πολύ ωραία δουλειά , το wr αυτό το μοντέλο έλεγα (πιθανόν 1-2 χρόνια πιο πίσω ) χρωμα ακουα .
Περιμένω να δω όταν πάρεις τετράχρονο στα χέρια σου τι θα κανεις ;

Συνέχισε την μερακλίδικη δουλειά !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Χαχαχα ειχα παρει ενα wrf250 του 08... Δεν ειμαι για αλλο τετραχρονο χαχαχα ολο κατι με χαλαγε στον θορυβο του παντα ψαχνομουν... Το ορκιστικα οτι το μονο τετραχρονο για χωμα που θα παρω θα ειναι ενα africa 750... To εχω βαλει στα μελλοντικα μου σχεδια ελπιζω να τα καταφερω με οικονομιες να το κανω οπως θελω!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Σου εύχομαι να τα καταφέρεις και να κανεις δικό σου το αφρικα και μετά τα χιλιόμετρα θα τα καταπίνεις για πλάκα .

Βέβαια αν πάρεις το ξαδερφάκι του (το τρανσζλαπ 650 με μαύρες ζάντες θα είναι καλύτερα ) θα ανοίξουν σύντομα και οι συμμετοχές για το επόμενο ντακαρ .

Ότι και να πάρεις θα το κανεις κούκλα μιας και είσαι ψυχαναγκαστικος με την καλή έννοια πάνω στις μοτοσυκλετες και εδώ μέσα ευτυχος έχει πολλούς τέτοιους !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Σου εύχομαι να τα καταφέρεις και να κανεις δικό σου το αφρικα και μετά τα χιλιόμετρα θα τα καταπίνεις για πλάκα .

Βέβαια αν πάρεις το ξαδερφάκι του (το τρανσζλαπ 650 με μαύρες ζάντες θα είναι καλύτερα ) θα ανοίξουν σύντομα και οι συμμετοχές για το επόμενο ντακαρ .

Ότι και να πάρεις θα το κανεις κούκλα μιας και είσαι ψυχαναγκαστικος με την καλή έννοια πάνω στις μοτοσυκλετες και εδώ μέσα ευτυχος έχει πολλούς τέτοιους !


Sent from my iPhone using Tapatalk
Αυτο παρατηρησα και γω και εκανα εγγραφη ωστε να σας γνωρισω... Ποτε δεν εχει μπει σε καποιο φορουμ - κλαμπ διοτι δεν μου χαν κανει το κλικ... Το ντακαρ ηταν το πρωτο κλικ που μου εκανε σε ηλικια 8 ετων οπου εβλεπε ενα dvd ο πατερας μου τοτε dakar 1995 και απο τοτε με ετρωγε η ιδεα του chesterfield xoxox!!!! Με τις μαυρες ζαντες δεν το καταλαβα παντως χαχαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ωραία δουλειά Απόστολε!:ok:
Και για να μην "χαθεί" μεταφέρθηκε στην σωστή ενότητα ώστε να κάνει παρέα στα υπόλοιπα μονοκύλινδρα...!;)

Απο ποιο χωριό του Ασπροποτάμου είσαι;

Καλησπερα φιλε μου ... Αμαραντος τρικαλων ... διπλα απο καστανια ( λεω καστανια γιατι απο κει περναει ο κεντρικος δρομος! )
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Μια ανακατασκευη 3 μηνων με κοπους και θυσιες! Wr250zh 1996... Ευχαριστηρια στην κοπελα μου που με ανεχετε χαχαχα!!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πολύ ωραία δουλεια! Είχα το ίδιο μηχανάκι και εκανα εντουρο το 2002. Η αυτονομία του πάντως είναι ενα θέμα. Εμένα δεν είχε βγάλει ποτε πανω απο 100 χλμ με ενα τεπόζιτο.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλησπερα φιλε μου ... Αμαραντος τρικαλων ... διπλα απο καστανια ( λεω καστανια γιατι απο κει περναει ο κεντρικος δρομος! )
Απο Ελάτη εγω.
Το ξερω το χωριό σου.
Έχουμε περάσει απο κει στην Enduromania...
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ναιιιι στον κολλητο μου με το σαλε.. Ωραιες εποχες κριμα που το κοψανε :(...

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Πολύ ωραία δουλεια! Είχα το ίδιο μηχανάκι και εκανα εντουρο το 2002. Η αυτονομία του πάντως είναι ενα θέμα. Εμένα δεν είχε βγάλει ποτε πανω απο 100 χλμ με ενα τεπόζιτο.
Φουλ οπεν το γκαζι??? Χαχαχαχα εχεις καμοια φωτο να το χαζευψω.. Θημαμαι μου λεγε ο πατερας μου ειχε πουλησει πολυ λιγα.... Θυμαμαι χαρακτηριστικά ενα ειχε παρει ο πατερας μου και ενα ο nikolaou!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Φουλ οπεν το γκαζι??? Χαχαχαχα εχεις καμοια φωτο να το χαζευψω.. Θημαμαι μου λεγε ο πατερας μου ειχε πουλησει πολυ λιγα.... Θυμαμαι χαρακτηριστικά ενα ειχε παρει ο πατερας μου και ενα ο nikolaou!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Όχι και φουλ όπεν!!! Είχε ενα σκασμο δυναμη με είχε τεντώσει! Εγω το ειχα παρει απο εναν φιλο εδω στην θηβα .Θα τις βρω και θα σου στείλω.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Όχι και φουλ όπεν!!! Είχε ενα σκασμο δυναμη με είχε τεντώσει! Εγω το ειχα παρει απο εναν φιλο εδω στην θηβα .Θα τις βρω και θα σου στείλω.
Περιμενωωω!!! Το καλο ειναι απο την μανα του φοραει 11λιτρο και εχω βαλει 14λιτρο... Εκανα την περασμενη βδομαδα μια εντουραδα γυρω απο τον υμηττο και εβγαλα 90 χλμ με 10 λιτρα νομιζω οποτε πιστευω θα εχω μια Α αυτονομια... Ελπιζω χαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Hipi_lolo

Μέλος
Όνομα
Νικος
Μοτό
Xtz tenere 660
:stm:τρομερη δουλειά φίλε μου!!συγχαρητήρια για την όρεξη σου!!:yes:
 
Top Bottom