Νεάδι χρήζει βοηθειας! KTM 690SM

GiannisKTM

Μέλος
Όνομα
Giannis
Μοτό
KTM 690SM
KTM 990 SMT
Eπισης ρε παιδια,συγνωμη ζηταω πολλα ξερω,ενας φιλος μου ειπε οτι με το συγκεκριμενο,και μονοκλινδρο,δεν κανει λεει να πηγαινεις με σταθερο γκαζι ταξιδι,δηλαδη αν πηγαινεις με 120-130 σταθερα θα το σπασεις...παιζει τετοιο θεμα;
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Eπισης ρε παιδια,συγνωμη ζηταω πολλα ξερω,ενας φιλος μου ειπε οτι με το συγκεκριμενο,και μονοκλινδρο,δεν κανει λεει να πηγαινεις με σταθερο γκαζι ταξιδι,δηλαδη αν πηγαινεις με 120-130 σταθερα θα το σπασεις...παιζει τετοιο θεμα;
Φίλε οδηγε να σταματήσεις τις κακές παρέες.
Καλό λάδι να έχει μέσα, οι βαλβίδες να είναι ρυθμισμένες και αλλαγμένα τα κοκορακια, ο τεντοτηρας μηχανικος και δεν παθαίνει τίποτα.

Όλα ειναι θέμα καλής χρήσης.

Ακόμα και τρανσαλπ να δώσεις στον χειρότερο αδηγο θα το βγάλει οφφ

Follow me, I'm lost too
 

GiannisKTM

Μέλος
Όνομα
Giannis
Μοτό
KTM 690SM
KTM 990 SMT
Φίλε οδηγε να σταματήσεις τις κακές παρέες.
Καλό λάδι να έχει μέσα, οι βαλβίδες να είναι ρυθμισμένες και αλλαγμένα τα κοκορακια, ο τεντοτηρας μηχανικος και δεν παθαίνει τίποτα.

Όλα ειναι θέμα καλής χρήσης.

Ακόμα και τρανσαλπ να δώσεις στον χειρότερο αδηγο θα το βγάλει οφφ

Follow me, I'm lost too
AXAXAX τελεια σε ευχαριστω πολυ συντροχε! μαλλον θα το παρω το κατεμακι κανα 3ρι κατοσταρικακια κατω,αν και το παιδι φαινεται ψυρρας και εντιμος και μου ειπε οτι εχει ακι αποδειξεις απο τη διαδικασια του μοτερ και τα παλια πραματα! Θα ενημερωσω ελπιζω και με φωτο ;) ευχαριστω παααρα πολυ!!!
 

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Μια χαρά πάει με σταθερό γκάζι, απλά μετά τα 150χαω έπεφτε κόφτης από την γυναίκα και το έριχνα στα 120-130χαω.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ δεν βγαινει κιολας αυτος ο κοφτης:(:muted:
Ισα ισα!
Μια σουζα κι οξω ο κοφτης:laugh: . Πιο ευκολο δε γινεται!!!
Βεβαια τα κλειδια για το σπιτι ειναι ενα θεμα μετα....., αλλά ποναν ωρε τα παληκαρια;:roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Οοοοοοοοααααααααα ρε μάγκα!
Καλοτάξιδο ρε!
 

GiannisKTM

Μέλος
Όνομα
Giannis
Μοτό
KTM 690SM
KTM 990 SMT
Ευχααριστω παρα πολυ παιδια! και ευχαριστω και για τις συμβουλες και την βοηθεια! Παντα ορθιοι καλοταξιδι και στριφτεροι ολοι μας!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

GiannisKTM

Μέλος
Όνομα
Giannis
Μοτό
KTM 690SM
KTM 990 SMT
Ευχαριστώ πολύ παιδια! Χαχαχ εννοεται! σιγα σιγα να ορθοποδησουμε και θα μπουν αρκαπες με την πρωτη ευκαιρια! Επισης να ενημρωσω(εαν δεν το ξερουν καποιοι) για το μηχανακι βγαζει η ΚΤΜ ποδια(που φοραει το μηχανακι μου) καθως και(για εμας τους φρικακιδες) βαση με λουκετο που κουμπωνει κατω απο το φτερο πισω! πολυ βολικο!
 
Top Bottom