Νοτιοδυτικός Παράδεισος!!!!

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ομορφιεεεεες!!!:) Μπραβο ρε Κωστα με την παρεα σου:friendship:...παντως,ετσι οπως σε κοβω...:pο αντρας απο δυο πραγματα ξεχωριζει...το ενα ειναι το χαρτι εξοδου απο το συζυγακι για σολο μοτοβολτες...:hungover:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ομορφιεεεεες!!!:) Μπραβο ρε Κωστα με την παρεα σου:friendship:...παντως,ετσι οπως σε κοβω...:pο αντρας απο δυο πραγματα ξεχωριζει...το ενα ειναι το χαρτι εξοδου απο το συζυγακι για σολο μοτοβολτες...:hungover:
Ανταποδωτικα μετρα......λέγονται αυτα:rolleyes::D
 

Wet & Dirty

Μέλος
Όνομα
Takis
Μοτό
BMW GS 1200 ADVENTURE
Αυτο που κανεις ειναι παράνομο και διώκετε απο το νόμο !!!!! ΑΡΘΡΟ 10 ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΣ 6 - πριν πάω πουθενά πρέπει να ενημερώνω τον κουμπάρο μου μήπως μπορεί να έρθει και αυτός .!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτο που κανεις ειναι παράνομο και διώκετε απο το νόμο !!!!! ΑΡΘΡΟ 10 ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΣ 6 - πριν πάω πουθενά πρέπει να ενημερώνω τον κουμπάρο μου μήπως μπορεί να έρθει και αυτός .!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Δεν είσαι εσύ αγορι μου για σκηνές και ταλαιπωριες.....:friend:
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Να βάλω κι εγώ την εμπειρία μου από ελαία, το 2012 που είχα πάει:

Εκβολές Νέδας και ηλιοβασίλεμα:






Πρωινό ξύπνημα:








Απλώς εγώ τότε είχα κατασκηνώσει σε λάθος (βρώμικο) μέρος, οπως βγάζει ενας κεντρικός δρόμος εκεί δίπλα. Επρεπε να το ψάξω καλύτερα για πιο απομωνομένα και όχι τόσο κεντρικά, γιατί δυστυχώς λίγα μέτρα πιο πέρα τα χαρτιά υγείας κάνανε πάρτυ με το παραμικρό φύσημα του αέρα αφού όλοι εκεί τα αφήνανε... :banghead:

Καταπληκρικό μέρος όμως σε όλα τα άλλα!! :ok::ok:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εχω την εντύπωση οτι αρχές καλοκαιριού ενα ΣΚ θα ειμαστε ολοι εκει με σκηνές για διάφορες αθλοπαιδιές και για να σας διαβάσω τις πρώτες σελίδες του βιβλίου που γράφω με τίτλο
Ενας αδιευκρίνιστος κοΖμος
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εχω την εντύπωση οτι αρχές καλοκαιριού ενα ΣΚ θα ειμαστε ολοι εκει με σκηνές για διάφορες αθλοπαιδιές και για να σας διαβάσω τις πρώτες σελίδες του βιβλίου που γράφω με τίτλο
Ενας αδιευκρίνιστος κοΖμος
Να έχεις και τις γόβες.
Εγώ θα φέρω ρακέτες ;)
 

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
Αφήνουν ακόμα ; Τι έχει γίνει με αυτόν τον κύριο (να μη λέμε ονόματα) που έβαζε τους μπράβους και έδιωχναν τον κόσμο;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αφήνουν ακόμα ; Τι έχει γίνει με αυτόν τον κύριο (να μη λέμε ονόματα) που έβαζε τους μπράβους και έδιωχναν τον κόσμο;
Υπάρχει ένα σχετικό θέμα εδώ και πολλά χρόνια, αλλά λύνεται εύκολα.
Ή κατασκηνωνεις αριστερά του δρόμου ή λες σε όποιον έρχεται ότι φεύγεις αυριο:D
Τα τελευταία 10 χρόνια πηγαίνω μόνο Ιούνιο και δεν αντιμετωπιζω πρόβλημα. ....γενικως.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Hρθε παλι αυτος ο ευλογημενος Ιουνης, για μια μινι αποδραση στην αγαπημενη μας παραλια.....
Φετος ειχα την χαρα να φιλοξενησω τον Λελο@NikoΠαπαδοπουλο με την φαμιλια του και τον βρωμιαρη κουμπαρο@wet και dirty:D!!

Ξεκινησαμε απο την Αθηνα με δροσιες......:eek::eek::eek:





 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και φυγαμε για παραλια......
Μιλαμε για την απολυτη ηρεμια και ησυχια
Ευτυχως ακομα δεν την εχει μαθει πολυς κοσμος και ειναι παραδεισος..





Παιχνιδια.....απο μικρους



και μεγαλους







ψαρεματα....τα παντα ολα



 
Top Bottom