Ντίλι ντίλι στο Καντήλι 19/12

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Τα παλικάρια ήσαν άξια, τα τουμπίδια επικά, τα ντεπόζιτα (έμειναν) γεμάτα, το βουνό με 20-30 πόντους χιόνι από τα 400μ υψόμετρο, οι μαυραγορίτες έμειναν με τη μπεζίνα απούλητη και το Transalp περνάει.
Καντήλι δεν είδαμε, επεράσαμε όμως όμορφα και θα ξαναπάμε.
Βαράτε μίντια
 

spyg

Μέλος
Περιοχή
Χολαργός
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
701 Enduro
Μπορεί να άφησα δύο-τρία δάχτυλα από το κρυοπάγημα και μερικούς δίσκους συμπλέκτη θυσία στο βουνό αλλα πέρασα καταπληκτικά. Πολύ χιόνι , όμορφα τοπία και κυρίως καταπληκτική παρέα. Ευχαριστώ boyzzz.
Ps : Το transalp περνάει…
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κώστα (Turtle) καθισμένος πλέον στον καναπέ μου μπροστά στο τζάκι, ένα μπορώ να σου πω.
Είσαι ήρωας ρε φίλε..... :)
Και χέρι και ωραία τρέλα, εξαιρετικό παλικάρι.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωραία παρέα..
Το καντηλι μας νίκησε για μια φορά ακόμα.
Θα επιστρέψουμε για την ρεβάνς.
Εμεινε βενζίνη για την επόμενη.
Μπράβο στον Κωστη και στον Χρήστο με τα βαριά
Μπράβο και στο πουλι που δεν ήρθε ξανά σε μια βόλτα δίπλα του
Φώτο και πολύ βιδεο... Σύντομα.
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Πολλα τα χλμ σημερα, αλλα χαλαλι ... περασαμε καλα. Ενταξει ... οχι ολοι, αλλα οι περισσοτεροι


Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μια διαφορετική βόλτα σήμερα, τέρμα χειμερινη.. Όλα πανέμορφα.. Είδαμε μπόλικο χιόνι, πάγο μπόλικο επίσης. Πολύ γλυστρα παντού! Δεν είχε πολύ πλάκα οδηγικα σήμερα για να πιεσεις, βασικά ήταν πιο πολύ εκπαιδευτική θα έλεγα σε επίπεδο οδηγικό, τι πρέπει να κάνω για να μη πέσω!

Εγώ παρόλα αυτά πέρασα τέλεια, η παρέα εξαιρετική, το βουνό πανέμορφο και απαιτητικό και πολλά και καλά μαθήματα για οδήγηση σε πιο extreme συνθήκες!

Ειλικρινά ειδικά σε ένα ασφαλτινο κομμάτι με πάγο πήγαινα γλυστρωντας μπρος πισω καμία δεκαριά μετρα, δεν ξέρω πως δεν έπεσα.

Έχω κι εγώ κάποιο υλικό σε βίντεο θα δω τι είναι αξιοποιήσιμο καθώς πραγματικά δεν πηγαιναμε πουθενά έστω 1 μέτρο ίσια και ήταν όλη η φάση συνέχεια διορθώσεις και απολαύστε nescafe frappe ατελείωτη ευχαρίστηση!
 
Top Bottom