Ντίλι ντίλι στο Καντήλι 19/12

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Ο σκληρός είναι σταθερά ο 46

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
46 δεν βαζω ουτε παππουτσι....
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Θα κάνω πάλι τον δικηγόρο του Χρησταρα γιατί κάποιος που δεν τον ξέρει θα διαβάζει και θα νομίζει όντως πως ο τύπος δεν πάει..

Όταν κάποιος από εδώ μεσα 53 χρόνων καταφέρει να πάει ένα on off 200+ κιλά στα τεραιν και με τον ρυθμό που το πάει το tenere ο Χρήστος με 2-3 χρόνια εμπειρία στα χώματα, ασφαλτινος μια ζωή και με 30 κιλά παραπανίσια και φυσική κατάσταση γάτας συντροφιάς τοτε συζητάμε γατάκια!!!

2 άτομα ήρθαν μόνο στη βόλτα με μεγάλα in off. Ο Χρήστος 53 ετών και με λάστιχο για τη Sahara και ο Κώστας που νομίζω είναι 20 χρόνια μικρότερος και φυσαγε σε αντοχές.

Όλοι οι υπόλοιποι φόρτωσαμε τρέιλερ, πήραμε το μικρότερο μηχανάκι στο Γκαράζ και κάναμε τους Κονιόρδους!

Μόνο σεβας λοιπόν! Και στο χώμα δεν πέφτει μονο οποίος πάει αργά! Με εντουρακια 100 κιλών κι εγώ δε πέφτω! Στο πάγο με το 200κιλο ομως και πέφτεις και χτυπάς.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Θα κάνω πάλι τον δικηγόρο του Χρησταρα γιατί κάποιος που δεν τον ξέρει θα διαβάζει και θα νομίζει όντως πως ο τύπος δεν πάει..

Όταν κάποιος από εδώ μεσα 53 χρόνων καταφέρει να πάει ένα on off 200+ κιλά στα τεραιν και με τον ρυθμό που το πάει το tenere ο Χρήστος με 2-3 χρόνια εμπειρία στα χώματα, ασφαλτινος μια ζωή και με 30 κιλά παραπανίσια και φυσική κατάσταση γάτας συντροφιάς τοτε συζητάμε γατάκια!!!

Μόνο σεβας λοιπόν!
Αν δεν ήξερα πως είσαι από τον Κορυδαλλό, θα νόμιζα πως τα έχετε.... :p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα κάνω πάλι τον δικηγόρο του Χρησταρα γιατί κάποιος που δεν τον ξέρει θα διαβάζει και θα νομίζει όντως πως ο τύπος δεν πάει..

Όταν κάποιος από εδώ μεσα 53 χρόνων καταφέρει να πάει ένα on off 200+ κιλά στα τεραιν και με τον ρυθμό που το πάει το tenere ο Χρήστος με 2-3 χρόνια εμπειρία στα χώματα, ασφαλτινος μια ζωή και με 30 κιλά παραπανίσια και φυσική κατάσταση γάτας συντροφιάς τοτε συζητάμε γατάκια!!!

2 άτομα ήρθαν μόνο στη βόλτα με μεγάλα in off. Ο Χρήστος 53 ετών και με λάστιχο για τη Sahara και ο Κώστας που νομίζω είναι 20 χρόνια μικρότερος και φυσαγε σε αντοχές.

Όλοι οι υπόλοιποι φόρτωσαμε τρέιλερ, πήραμε το μικρότερο μηχανάκι στο Γκαράζ και κάναμε τους Κονιόρδους!

Μόνο σεβας λοιπόν! Και στο χώμα δεν πέφτει μονο οποίος πάει αργά! Με εντουρακια 100 κιλών κι εγώ δε πέφτω! Στο πάγο με το 200κιλο ομως και πέφτεις και χτυπάς.
Γάτα συντροφιάς???
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Αν δεν ήξερα πως είσαι από τον Κορυδαλλό, θα νόμιζα πως τα έχετε.... :p
Βουνό το δίκιο του Βαγγέλη.
Θα σέβεστε.

Το ότι έχει προσληφθεί ως image maker και δικηγόρος μου είναι ΕΝΤΕΛΩΣ συμπτωματικό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
παρακαλώ τη Διαχείριση, να διορθώσει το Σκουριασμένο Μέλος και να γίνει Γάτα Συντροφιάς,
και αντιστοίχως το Μέλος Μιζα Μανιβέλα, να γίνει Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης :ok:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
παρακαλώ τη Διαχείριση, να διορθώσει το Σκουριασμένο Μέλος και να γίνει Γάτα Συντροφιάς,
και αντιστοίχως το Μέλος Μιζα Μανιβέλα, να γίνει Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης :ok:
Αυτό το έλεγες από την βόλτα στον Κιθαιρώνα :laugh:!!!
Ήρθε η ώρα να γίνει πράξη!!! :happy:
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Ρε Βαγγελη.....δεν καταλαβα ηθελες να παρεις Τ700

:roflmao:
Επίσης θα συμπληρώσω, ελπίζω να είναι καλός στη δουλειά του ο Βάγγος, γιατί για δικηγόρος ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ... ουτε του διαβόλου ...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αν δεν ήξερα πως είσαι από τον Κορυδαλλό, θα νόμιζα πως τα έχετε.... :p
Αυτο έλειπε να διπλοφιλτραρουμε τον καφέ στο Κορυδαλλο!
Του έκοψα ήδη 20% για αυτό.
Είπαμε να πει και κάτι για ξεκάρφωμα αλλά το παράκανε.
Όταν θα γίνει Ολυμπιακό άθλημα το ξεκοκκαλισμα παιδακιων θα πάρεις χρυσό μην αγχώνεσαι!
Ρε Βαγγελη.....δεν καταλαβα ηθελες να παρεις Τ700

:roflmao:
Εγώ ύστερα από το Καντηλι θα πουλήσω και 800 και 640 και θα πάρω beta xtrainer και ούτε καν το 300,το.250 να γλυτώσω και μερικά γραμμάρια!
Επίσης θα συμπληρώσω, ελπίζω να είναι καλός στη δουλειά του ο Βάγγος, γιατί για δικηγόρος ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ... ουτε του διαβόλου ...
Γιατί ρε διαβολε? Δεν πας στο δικαστήριο να πεις κύριε πρόεδρα είναι το καλύτερο παιδί. Λες άνθρωπος είναι έχει αδυναμίες αλλά προσπάθησε!
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Πέραν της πλακας, το Χρήστο τον δίκασε το πισω ελαστικό. Ούτε το βάρος ούτε η εμπειρία ουτε τιποτα. Είναι αρκετά βλαμμένος(με τη καλή έννοια) για να ξεπεράσει όλα τα παραπανω. Αλλά τον είδα μπροστά μου με 5χλμ την ώρα χωρίς να ανοίγει γκάζι, να έρχεται το πισω μπρός σε αργή κίνηση και να πεφτει σαν σε ριπλέι και να λέω δεν είναι δυνατόν.
Συμπέρασμα... Όλοι για δίχρονο 250
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Χαλαρώστε παιδιά, σε συνθήκες χιονιού δε μιλάμε ούτε καν για on/off-άδα ώστε να σταθούμε σε συμπεράσματα για οδηγούς ή μηχανές και δεν ήμαστε καν Φινλανδοί :roflmao:

Περάσατε μια χαρά; Ζήσατε μια διαφορετική εμπειρία; Όλα τα άλλα....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χαλαρώστε παιδιά, σε συνθήκες χιονιού δε μιλάμε ούτε καν για on/off-άδα ώστε να σταθούμε σε συμπεράσματα για οδηγούς ή μηχανές και δεν ήμαστε καν Φινλανδοί :roflmao:

Περάσατε μια χαρά; Ζήσατε μια διαφορετική εμπειρία; Όλα τα άλλα....
Μολις βρήκες τον επόμενο τίτλο για βόλτα στα χιονια
Χιο-ονφαδα :friendship:
 
Top Bottom