Ντίλι ντίλι στο Καντήλι 19/12

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Νταξ, και κατάληξη ήταν η μισή χαρά της έναρξης, δεν χωρεί ουδεμιά αμφιβολία περί τούτου και διατι να το κρύψωμεν άλλωστε. Μια ακατάσχετη λιγούρα μόλις με έπιασε.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Mια μικρη ιωση με κρατησε πισω αλλιως μαλλον θα ειχατε δυο τρανσαλπ στην παρεα
Και λεω μαλλον γιατι αν και εχω οδηγησει καποιες λιγες φορες σε χιονι, και αρκετες φορες υπο βροχη και κρυο παρ' ολα αυτα ποτε δεν εχω ξεκινησει απο το σπιτι για μονοημερη γνωριζοντας οτι θα συναντησω τις ανωτερω συνθηκες
Και ενω λοιπον θα επρεπε συμφωνα με τα ανωτερω κανονικα να πω ενα μεγαλο "ουφφφφ" ανακουφισης που αρρωστησα και ειχα "καλη δικαιολογια" παρ' ολα αυτα δεν σας κρυβω οτι ενα ...τσιμπημα ζηλιας το ενοιωσα
Να στε ολοι καλα να ξαναπατε και σε πιο δυσκολα :friendship:
Εμένα από πάνω μου είπε: "ρε φίλε αρρώστησα δε κάθεσαι κι εσύ γιατί αν πας θα ζηλέψω;" Κι έκατσα...
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Με το EXC και το νούμερο 76 ποιο παλικάρι είναι να μας πει εάν βλέπει τίποτα με την αλλαγή στο μπροστινό φανάρι...?
Το φανάρι είναι ιδιοκατασκευή, εννοείται ότι έχει χαοτική διαφορά από το στοκ που απλά είναι διακοσμητικό. Έχω βάλει το παρακάτω και το έχω προσαρμόσει σε μια βάση αλουμινίου που έκοψα η οποία βιδώνει στις υποδοχές της μασκας.
Εδώ είναι ο προβολέας :https://www.skroutz.gr/s/18975114/CREE-LED-10-30V-C18-CF.html
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το φανάρι είναι ιδιοκατασκευή, εννοείτε ότι έχει χαοτική διαφορά από το στοκ που απλά είναι διακοσμητικό. Έχω βάλει το παρακάτω και το έχω προσαρμόσει σε μια βάση αλουμινίου που έκοψα η οποία βιδώνει στις υποδοχές της μασκας.
Εδώ είναι ο προβολέας :https://www.skroutz.gr/s/18975114/CREE-LED-10-30V-C18-CF.html
έλα ρε φίλε πολύ ωραία σκέψη και εφαρμογή και τζαμπαντάν!

Και οι καλές ιδέες ξέρεις είναι για να αντιγράφονται!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Το φανάρι είναι ιδιοκατασκευή, εννοείται ότι έχει χαοτική διαφορά από το στοκ που απλά είναι διακοσμητικό. Έχω βάλει το παρακάτω και το έχω προσαρμόσει σε μια βάση αλουμινίου που έκοψα η οποία βιδώνει στις υποδοχές της μασκας.
Εδώ είναι ο προβολέας :https://www.skroutz.gr/s/18975114/CREE-LED-10-30V-C18-CF.html
Ευχαριστώ Στάθη...! :ok:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Το φανάρι είναι ιδιοκατασκευή, εννοείται ότι έχει χαοτική διαφορά από το στοκ που απλά είναι διακοσμητικό. Έχω βάλει το παρακάτω και το έχω προσαρμόσει σε μια βάση αλουμινίου που έκοψα η οποία βιδώνει στις υποδοχές της μασκας.
Εδώ είναι ο προβολέας :https://www.skroutz.gr/s/18975114/CREE-LED-10-30V-C18-CF.html
έλα ρε φίλε πολύ ωραία σκέψη και εφαρμογή και τζαμπαντάν!

Και οι καλές ιδέες ξέρεις είναι για να αντιγράφονται!
Πληροφοριακά βρήκα ακριβώς το ίδιο σε κινεζομαγαζο στα 12€...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
#skliros_kariolis (geez996) γελάς με το ΤΑ άλλα από ότι μαθαίνω μετά από συνεννοήσεις και προτάσεις που είχα την Κυριακή, τρίζει η καρέκλα σου, καθώς είμαι σε συζητήσεις για μεταγραφή μαζί με το ΤΑ στην πορτοκαλί ομάδα, επειδή λέει δημιουργούνται κενά από τις μη συμμετοχές.

Υγ. Όπως έλεγε και μια ψυχή "είμαι χελώνα ξέρω το ποίημα εγώ θα κόψω πρώτος το νήμα":cool:
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Ας με κάνουν μπαν κ να πάρει την θέση μου ο χελώνας .

Αλλά τέτοιοι είστε , τώρα άκουσα και τον ήχο από το βιντεάκι .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Ας με κάνουν μπαν κ να πάρει την θέση μου ο χελώνας .

Αλλά τέτοιοι είστε , τώρα άκουσα και τον ήχο από το βιντεάκι .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άλλον με δασκαλεψανε να πειράζω :secret:
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Ας με κάνουν μπαν κ να πάρει την θέση μου ο χελώνας .

Αλλά τέτοιοι είστε , τώρα άκουσα και τον ήχο από το βιντεάκι .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τρίζει η καρέκλα σου Κων/νε... κι απο ποιόν??? Απο Τράνσαλπ χωρίς καν μαύρες ζάντες... τς τς τς .

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
#skliros_kariolis (geez996) γελάς με το ΤΑ άλλα από ότι μαθαίνω μετά από συνεννοήσεις και προτάσεις που είχα την Κυριακή, τρίζει η καρέκλα σου, καθώς είμαι σε συζητήσεις για μεταγραφή μαζί με το ΤΑ στην πορτοκαλί ομάδα, επειδή λέει δημιουργούνται κενά από τις μη συμμετοχές.

Υγ. Όπως έλεγε και μια ψυχή "είμαι χελώνα ξέρω το ποίημα εγώ θα κόψω πρώτος το νήμα":cool:

Αυτοι που σου τα λενε αυτα ειναι κατι γυμνοσαλιαγκες που το μονο που ξερουν ειναι να καινε τα πατουσακια στο τζακι τις Κυριακες, πινοντας μονο APEROL με φλουδα πορτοκαλιου ΒαλετΣια και σηκωμενους γιακαδες στο ροζ πικέ μπλουζακι....

Η μεταγραφη ισχυει μονο εαν εισαι με το τιμιο ξυλο... (Εξτρα μπονους εαν πασπαλησεις λιγο γΛιτερ πανω σου ή και στο τρανςΑλπ και , εαν η στολη σου εχει αποχρωσεις χρυσου χρωματος...


Τα δυό μου σεντΣ :cool:
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Έτσι είναι όσοι συζητάνε μεταγραφές, ωστόσο οι κουβέντες γίνανε στα χιόνια. Τώρα για το τίμιο ξύλο δεν το αλλάζω. το 'χα πάρει χονδρική και είχα φτιάξει και τα κουφώματα από αυτό. Έρχονται σκέψου οι γριές και το προσκυνάνε τις Κυριακές μαζί με το οικόπεδο από το σπίτι της Αγίας Αθανασίας του Αιγάλεω (μένω δίπλα). Τώρα για το γλιτερ δεν έχει νόημα. Τώρα που πάτησε τα 140.000 άρχισε να τσιμπάει λαδακι. Οπότε το αφήνω έτσι κάποια στιγμή θα γίνει πυροτέχνημα. Πάω για το γκραν φινάλε, τι να το κάνω το γλιτερ.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το γκλίτερ πάει με όλα.

Θα συζητούσα να κάνω ένα σχέδιο στο τουρατεκ του μικρού αλλά διαβάζω ότι δεν κολλάει τίποτα εκεί πάνω λόγω υλικού. Κρίμα.
 
Top Bottom