Ντίλι ντίλι στο Καντήλι 19/12

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μεσα στο βιντεο θα φανει και πόσους ανορθωτες βγάλαμε μέσα από τη τσάντα σου ψαχνωντας εργαλεία? Νόμιζα πως είμαι στην αποθήκη του Σαρακακης και κάνουμε απογραφή..!!
Και τα κοκόρια !!!!!!!!?????
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Να δουλεύουν ;)
Κατάλαβες φίλε?? Θα μας κάνει καζούρα και η σουπιά με το τιμιο ξύλο λες και πάθαμε αλτσχαιμερ και ξεχάσαμε τα κυριακάτικα!!

Ο Σάκης σε φυσικόθεραπευτή ήταν σήμερα από την αγκιλωση που έπαθε την Κυριακή να πατάει κουμπιά στο τιμόνι και το καντράν του transalp ΜΠΑΣ και δώσει σημεία ζωής. Και εκεί που ειμασταν έτοιμοι να του δώσουμε μια σπρωξιά να πάει πίσω στον ανήφορο απ όπου ήρθε αναστήθηκε ο πεθαμένος πριν του κάνουμε τα σαράντα!

Έλα..πίσω κι εσύ στο λαγούμι σου!!:roflmao:

 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Κατάλαβες φίλε?? Θα μας κάνει καζούρα και η σουπιά με το τιμιο ξύλο λες και πάθαμε αλτσχαιμερ και ξεχάσαμε τα κυριακάτικα!
Φίλε Βαγγέλη, αντιλαμβάνομαι πως είσαι εμπαθής, εγκάθετος, εκπρόσωπος κι αντιπρόσωπος.....
Παρακαλώ πολύ να μπουν στην σωστή γωνία τα γεγονότα...

Στην φωτογραφία βλέπουμε το Τ.Ξ. να βρίσκεται στην ορθή θέση και οι δύο φίλτατοι συνοδοιπόροι να ακουμπούν πάνω του ατενίζοντας το πεσμένο ΚΤΜ (πράγμα απολύτως φυσικό...).

 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Κατάλαβες φίλε?? Θα μας κάνει καζούρα και η σουπιά με το τιμιο ξύλο λες και πάθαμε αλτσχαιμερ και ξεχάσαμε τα κυριακάτικα!!

Ο Σάκης σε φυσικόθεραπευτή ήταν σήμερα από την αγκιλωση που έπαθε την Κυριακή να πατάει κουμπιά στο τιμόνι και το καντράν του transalp ΜΠΑΣ και δώσει σημεία ζωής. Και εκεί που ειμασταν έτοιμοι να του δώσουμε μια σπρωξιά να πάει πίσω στον ανήφορο απ όπου ήρθε αναστήθηκε ο πεθαμένος πριν του κάνουμε τα σαράντα!

Έλα..πίσω κι εσύ στο λαγούμι σου!!:roflmao:

Πρώτα πρώτα, για να μπουν τα πράγματα στην θέση τους. Στην φωτογραφία είναι το ΤΞ πεσμένο (δεν λέμε ψέματα) επειδή το ματιαξε ο γιατρός και εγώ δεν του είχα βάλει Σταντ. Σκέψου ζύγισμα για να στέκεται έτσι. Έπεσε μετά από 15 λεπτά αφού ήταν όρθιο. Δεύτερον δεν έπαιρνε μπροστά με τον συμπλέκτη γιατί αυτός που πήγε να το βάλει δεν είχε Χόντα, άρα σατανιστής. Τι να κάνει αντέδρασε. Τα φωτάκια δούλευαν μια χαρά. Δίνω ρεύμα και στην ΔΕΗ. Μην ανησυχείτε οι αμφισβιτουντες και οι προβοκάτορες. Προσευχόμαστε για εσάς στον Σοιχιρο.
«Πάτερ, ἄφες αὐτοῖς˙ οὐ γὰρ οἴδασι τί ποιοῦσι»
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πρώτα πρώτα, για να μπουν τα πράγματα στην θέση τους. Στην φωτογραφία είναι το ΤΞ πεσμένο (δεν λέμε ψέματα) επειδή το ματιαξε ο γιατρός και εγώ δεν του είχα βάλει Σταντ. Σκέψου ζύγισμα για να στέκεται έτσι. Έπεσε μετά από 15 λεπτά αφού ήταν όρθιο. Δεύτερον δεν έπαιρνε μπροστά με τον συμπλέκτη γιατί αυτός που πήγε να το βάλει δεν είχε Χόντα, άρα σατανιστής. Τι να κάνει αντέδρασε. Τα φωτάκια δούλευαν μια χαρά. Δίνω ρεύμα και στην ΔΕΗ. Μην ανησυχείτε οι αμφισβιτουντες και οι προβοκάτορες. Προσευχόμαστε για εσάς στον Σοιχιρο.
«Πάτερ, ἄφες αὐτοῖς˙ οὐ γὰρ οἴδασι τί ποιοῦσι»
Αυτός που πήγε να το βάλει μπροστα... Ακα Σάκης ο όμορφος, έχει το transalp που δεν πέρασε ποτέ το Μαρτινο.
Θα σεβεσαι
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πρώτα πρώτα, για να μπουν τα πράγματα στην θέση τους. Στην φωτογραφία είναι το ΤΞ πεσμένο (δεν λέμε ψέματα) επειδή το ματιαξε ο γιατρός και εγώ δεν του είχα βάλει Σταντ. Σκέψου ζύγισμα για να στέκεται έτσι. Έπεσε μετά από 15 λεπτά αφού ήταν όρθιο. Δεύτερον δεν έπαιρνε μπροστά με τον συμπλέκτη γιατί αυτός που πήγε να το βάλει δεν είχε Χόντα, άρα σατανιστής. Τι να κάνει αντέδρασε. Τα φωτάκια δούλευαν μια χαρά. Δίνω ρεύμα και στην ΔΕΗ. Μην ανησυχείτε οι αμφισβιτουντες και οι προβοκάτορες. Προσευχόμαστε για εσάς στον Σοιχιρο.
«Πάτερ, ἄφες αὐτοῖς˙ οὐ γὰρ οἴδασι τί ποιοῦσι»
Είχε τεχνολογία αναγνώρισης δαχτυλικού αποτυπώματος και δεν έπαιρνε ναι ξέρω ξέρω..:roflmao:

Σατανιστής λέει..:ha
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Έχω εμπειρία από το τίμιο ξύλο των δύο τροχών, θα το(υ) είχα βάλει για πλάκα



















Φωτιά

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ποσο μπροστα ρε φιλε.
Εχει και προγραμμα antiburn. :hlb:

Στο Μαρτινο ξερεις γιατι δεν προχωραει?
Βλεπει την πινακιδα Αρκιτσα, Καμενα Βουρλα. Τρομαζει και κοβει.
:ha
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Αυτός που πήγε να το βάλει μπροστα... Ακα Σάκης ο όμορφος, έχει το transalp που δεν πέρασε ποτέ το Μαρτινο.
Θα σεβεσαι
Μάλλον τότε έκανε του έκανε νούμερα γιατί στην βόλτα αυτομόλησε. Γιατί μετά σε εμένα δούλευε.(αλήθεια δούλευε)
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Πάντως νομίζω πως μπορεί η βόλτα να θεωρηθεί επιτυχημένη, γιατί έθεσε πολλούς προβληματισμούς για τις μοτοσικλέτες ακόμα και σε αυτούς που δεν ήρθαν. Ήταν πραγματικά τύπου τεστ μοτό. Τι πάει και που.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πάντως νομίζω πως μπορεί η βόλτα να θεωρηθεί επιτυχημένη, γιατί έθεσε πολλούς προβληματισμούς για τις μοτοσικλέτες ακόμα και σε αυτούς που δεν ήρθαν. Ήταν πραγματικά τύπου τεστ μοτό. Τι πάει και που.
Έχουν λυθεί αυτά τα ζητήματα, τότε που κράζανε εμένα με την χοντρή.... Είναι όργια, μη μασας
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πάντως νομίζω πως μπορεί η βόλτα να θεωρηθεί επιτυχημένη, γιατί έθεσε πολλούς προβληματισμούς για τις μοτοσικλέτες ακόμα και σε αυτούς που δεν ήρθαν. Ήταν πραγματικά τύπου τεστ μοτό. Τι πάει και που.
Νομίζω το συμπέρασμα και από παλιά είναι πως όλα πάνε αλλά πόσο διασκεδάζεις και πόσο κουράζεσαι διαφέρει. Απλά με τα μεγάλα πρέπει να είναι μεγάλη η παρέα να τα σηκώνουν από κάτω με βάρδιες!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το ζητησατε.....εχει και καποια απαγορευμενα μεσα

Χτύπα κι άλλο ο Θεός βλέπει..!!:ag2:

Έτσι.. ωμές εικόνες.. Με πόνο.. Όχι μόνο διασκέδαση και χαρούλες!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χτύπα κι άλλο ο Θεός βλέπει..!!:ag2:

Έτσι.. ωμές εικόνες.. Με πόνο.. Όχι μόνο διασκέδαση και χαρούλες!
προσπαθησα να προσγειωσω την κουβεντα, γιατι ειχατε αρχισει και βγαζατε τα σωψυχα σας.
τα δικα σας βιδεο που ειναι .....οεο???
πανω απο 5 καμερες εγραφαν
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
προσπαθησα να προσγειωσω την κουβεντα, γιατι ειχατε αρχισει και βγαζατε τα σωψυχα σας.
τα δικα σας βιδεο που ειναι .....οεο???
πανω απο 5 καμερες εγραφαν
Κανονικά με τόσες κάμερες και τόσα χιόνια, πηγαίναμε και αργά θα έπρεπε να βγει ταινία που θα την ζήλευε ο Αγγελόπουλος. Πάμε για Όσκαρ. Ουτε το μπεν χουρ τόσα καρουλια φιλμ.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
προσπαθησα να προσγειωσω την κουβεντα, γιατι ειχατε αρχισει και βγαζατε τα σωψυχα σας.
τα δικα σας βιδεο που ειναι .....οεο???
πανω απο 5 καμερες εγραφαν
Δεν έμεινα ικανοποιημένος από την εικόνα λόγω κούνηματος. Θα δω αν μπορώ να φτιάξω κάτι.
Πρεπει να πάρω μια καμερα..
 
Top Bottom