Νόμιζες ότι με μία GoPro θα καθάριζες ε; ΟΧΙ βέβαια ...

Moto n' Joy

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Honda VFR 1200X Crosstourer 2017
Αυτό το video και το κανάλι σου αν έχει τέτοια video θα έπρεπε να έχει χιλιάδες views.

Δεν ξέρω πώς το κάνουν οι youtubers στο εξωτερικό ή και εδώ με πολλά views αλλά βλέπεις σκουπίδια με χιλιάδες views και όταν ψάχνεις ένα video με εξαιρετικό περιεχόμενο όπως το δικό σου δεν τα βρίσκεις!

Εύγε πολύ ωραίος! Έκανα like-subscribe κλπ και είδα έκανες και ολόκληρο κόπο να βάλεις και υπότιτλους αγγλικά.
Ευχαριστώ πολύ Βαγγέλη! Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ δεν πολυκαταλαβαίνω πως γίνονται τα χιλιάδες views, σίγουρα όσοι έχουν ως μητρική γλώσσα τα αγγλικά ή όσοι "τολμούν" και τα μιλάνε χωρίς να είναι η μητρική τους, έχουν ένα σαφές πλεονέκτημα (εγώ αρκούμε στο να μεταφράζω και να φτιάχνω δικούς μου υπότιτλους γιατί το autotranslate του youtube πάσχει). Από κει και πέρα φαντάζομαι το θέμα views είναι μια πολυπαραμετρική υπόθεση. Όπως και να 'χει εγώ απολαμβάνω το hobby μου και χαίρομαι που σας αρέσει!

gsmaniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
R1200adv-NX 650-HRC Gandhi!!
Μήπως υπάρχει και στον σωλήνα σύστημα πληρωτεο, όπως στην Google?
Κάτι σαν τα addwords?

Moto n' Joy

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Honda VFR 1200X Crosstourer 2017
Μήπως υπάρχει και στον σωλήνα σύστημα πληρωτεο, όπως στην Google?
Κάτι σαν τα addwords?
Δεν ξέρω σίγουρα, νομίζω πάντως ότι αφού φτάσει κανείς τα ελάχιστα απαιτούμενα, όσον αφορά ετήσιες watching hours και subscribers (πράγμα πολύ δύσκολο), τότε το youtube επικοινωνεί μαζί σου και από κει και πέρα αλλάζουν τα πράγματα.

gsmaniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
R1200adv-NX 650-HRC Gandhi!!
Δεν ξέρω σίγουρα, νομίζω πάντως ότι αφού φτάσει κανείς τα ελάχιστα απαιτούμενα, όσον αφορά ετήσιες watching hours και subscribers (πράγμα πολύ δύσκολο), τότε το youtube επικοινωνεί μαζί σου και από κει και πέρα αλλάζουν τα πράγματα.
Κάνε το hobby σου... Όπως πολύ σωστά λες, γιατί αυτό μετραει:friendship:

Top Bottom